Esileht Pereelu ja suhted Paljud teist ostavad kasutatud riideid?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: Paljud teist ostavad kasutatud riideid?

Postitas:

Lugesin siin eelmist teemast kalstuka kohta ja tekkis huvi paljud käivad üldse kaltsukates ja mis te neist arvate? Või eelistate siiski uusi riideid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei osta enamasti. kui, siis ainult sümboolse hinna eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endale ei osta, lapsele aga küll. Ta kasvab kiiresti ja tahab vaheldust. Ise võin samade riietega aastaid käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sama siin. Ja aina vähem ostan ka lastele kuna kaltsukates on hinnad juba sellised, et sama raha eest saab ka allahindlusega osta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vanem tütar käis veel gümnaasiumis, siis talle ostsime Humanast ja lasteaialapsele ka. Pisikesele täiskasvanule oli palju lahedaid asju ja lasteaeda trööpamiseks ka. Nüüd enam paar aastat pole ostnud. Humanast kadus hea valik ja hinnad kerkisid meeletult. H&Mi soodukast saab märksa odavamalt uued riided ja alede ajal ostan ka väiksematele lastele ette. Mõned asjad ostan väikestele ka käest kasutatult või saan tuttavatelt.

Mehele ja gümnaasiumis käivale pojale ostan kõik riided ja jalanõud uuena poest. Endale ja tütardele tihti H&Mi netipoest ning poest soodukate ajal. Kahepeale on riideid nii kui nii liiga palju ja ei kulu ära nii, nagu meestel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostan lastele ja endale ka, mehele harvem. mul on oma kindlad kohad. humanast ostan väga harva. seal on hinnad liiga kallid.
mul on kodu lähedal ameerika kauba kaltsukas ja kodused dressid, fliisid, kontorikampsunid ostan enamuse sealt. osta.ee st ostan ka palju ja müün.
võiks ka uusi asju osta aga ei raatsi.
pealisriided ostan enamuses uutena.aga passin ka allahindlusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 18:16; 12.02 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei osta. Olen see, kes seda süsteemi toidab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui võimalik, astun alati kodulähedasest kaltsukast läbi, olen sealt ikka väga häid asju saanud ja hind ka sobiv. Varem käisin mitmetes väikestes kaltsukates, nüüd aja puudusel enam mitte. Humana pole kunagi meeldinud- imelikud vanaaegsed riided ja hinnad jube kõrged.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaltsukatel on ilmselt väga head käibenumbrid. Täna sattusime nõmme keskusesse ning läksime uudistama teisele korrusele, et mis seal nüüd asub -viimati käisime seal umbes 10-12 aastat tagasi. No ja koridori lõpus oligi kaltsukas paksult rahvast täis!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen \”kõigesööja\”.
Vabalt ostlen nii kaltsukas kui uute riiete poes. Mõlemast leiab väga lahedaid asju. Ma olen piisavalt kooner ja mis maksab üle 20¤, läheb ülikõvale kaalumisele, kas on ikka mõtet osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jaa, kaltsukad on väga in! Täna just ostsin Hugo Bossi jope 1euriga, valin aint kvaliteetsete ja kallimate firmade riideid, mis kestavad. Sekka ka tundmatute brändide asju, mille kvaliteet väga hea tundub. Aga peab olema viitsimist tuiata, mulle nagu hobi, mida jälle ägedat leiab olematu hinnaga 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei osta, sest suuruses 44-46 asju on väga raske saada isegi poest uuena. lapsele ostan küll kasutatud asju. ostan endale ka vahel harva kui juhtub midagi olema. suure osa asju ostan h&m-st.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Sasha kirjutas:[/small]
[tsitaat]jaa, kaltsukad on väga in! Täna just ostsin Hugo Bossi jope 1euriga, valin aint kvaliteetsete ja kallimate firmade riideid, mis kestavad. Sekka ka tundmatute brändide asju, mille kvaliteet väga hea tundub. Aga peab olema viitsimist tuiata, mulle nagu hobi, mida jälle ägedat leiab olematu hinnaga 🙂 [/tsitaat]

Täpselt sama siin! See on sõltuvus, ma ütlen :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostan. enamus riideid. mida kaltsukast või komisjonist ei saa, selle ostan poest. 130 ja 145 suuruses asju on saada küll. aga vanim laps on 160, temale enam ei saa kaltsukast. tal on kapriissem maiste ka juba.
mina endale, 40-42 suuruses asju leian. nt talvevarustus on kõik kaltsukast. suusapüksid, jope, saapad, pusad. osan ka siis kui jope nt maksab kasutatult 50e. poes uuena on see 150e. suusapüksid sain 7e.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik uued riided on peale esimest kandmist kasutatud. Kasutatud riiete poes näiteks võib olla riideid, mida pole kunagi selga pandud. Nii et täiesti kasutamata.
Ja uute riiete poest võib saada riide, mida on selgaproovitud ehk siis kasutatud. Riie, mida on 1 kord proovitud, see on kasutatud.
Nii et ostan riideid, mis mulle meeldivad ja selga sobivad. Selle üle ei juurdle, kas neid keegi enne ka proovinud on või mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endale ei osta pruugitult, sest suuri numbreid pole poeski saada. Kaltsukates tegelikult ei käi ka, sest mu tee peale lihtsalt ei jää ühtki ette. Lastele ostan küll, aga netist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina just hiljuti ostsin 2 kvaliteetsest puuvillast särkpluusi kostüümiga kandmiseks, a 5 euri. Ma ei näe mingit põhjust, miks peaksin sama asja eest viis korda rohkem välja käima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastele ostan. Kaltsukates pole aega käia, aga on head sõbrannad, kellel lapsed aasta vanemad ja neilt siis ostan. Nemad saavad oma kraamist korraga lahti ja mina ei pea mööda poode tuulama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostan, sest sealt leiab tihti suuremaid numbreid, tavalistes poodides minu numbrit praktiliselt ei ole

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostan poest uuena, kuni keskkooli lõpetamiseni käisin kaltsuka riietes, sest perel polnud rohkemat võimalik lubada. Mul on jäänud justkui kiiks, et tahan ainult uusi asju, mulle tundub see nii suure luksuse ja enese hellitamisena.

Eks täiskasvanul lihtne, asju pole palju vaja, kvaliteetsed riided peavad kaua vastu ja ei lähe pesus koledaks. Välja neist ka ei kasva. Nii ongi mõni asi juba 10 aastat kasutuses ja oma hinna ammu välja teeninud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endale olen ostnud, poegadele mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei käi kaltsukas, aga perekooli ost-müügist olen lastele asju ostnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostan endale ja lapsele – nii kaltsukatest, osta.ee-st kui ka buduaarist. Julgen väita, et ma käin üsna hästi, põnevates kaubamärkides ja omanäoliselt riides. Humanates, tõsi küll, on hinnad viimasel ajal üle mõistuse :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina ostan poest uuena, kuni keskkooli lõpetamiseni käisin kaltsuka riietes, sest perel polnud rohkemat võimalik lubada. Mul on jäänud justkui kiiks, et tahan ainult uusi asju, mulle tundub see nii suure luksuse ja enese hellitamisena.

Eks täiskasvanul lihtne, asju pole palju vaja, kvaliteetsed riided peavad kaua vastu ja ei lähe pesus koledaks. Välja neist ka ei kasva. Nii ongi mõni asi juba 10 aastat kasutuses ja oma hinna ammu välja teeninud.[/tsitaat]
ma olen ka kasvanud nii, et riideid polnud. siis polnud ka kaltsukaid ja tihti polnud isegi kingi jalga panna. sest emal polnud tutvusi ja aega sabas seista, komisjonipoe asjade jaoks raha polnud
ja ikkagi ostan võimalusel ja ilusat , korralikku asja kohates selle kasutatuna. see uue asja kiiks on tõesti sinu peas. mul on lihtsalt kahju raha poodi jätta uue asja eest kui samaväärse saab kordi odavamalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 18:16; 12.02 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastele harva ostan aga siis kui maale lähme, et sealsest kaltsukast siis. Endale ammu ka paar korda olen ostnud kui hea asi sattunud. Suurema enamuse aga ostan kindlatest poodidest ja välismaalt, samuti aled väga in!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei osta kasutatud asju, ma pole elu sees üheski kaltsukas käinud. Loodan, et mul ei teki kunagi sellist olukorda, et pean kellegi vanu riideid kandma või mis veel hullem – oma lastele kasutatud riideid selga panema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kõik uued riided on peale esimest kandmist kasutatud. Kasutatud riiete poes näiteks võib olla riideid, mida pole kunagi selga pandud. Nii et täiesti kasutamata.
Ja uute riiete poest võib saada riide, mida on selgaproovitud ehk siis kasutatud. Riie, mida on 1 kord proovitud, see on kasutatud.
Nii et ostan riideid, mis mulle meeldivad ja selga sobivad. Selle üle ei juurdle, kas neid keegi enne ka proovinud on või mitte. [/tsitaat]

Tead vahe ei tule sellest 1x proovimisest vms, vahe tuleb sellest, kas riie on trööbatud ehk läbi kantud või ei. Kaltsukas on ikka päris kaltsu ka tihti, mida enam selga panna ei kannata – nt kampsun laiaks veninud, kulunud küünarkunid jne.

Aga üldiselt – ostan küll kaltsukast, kui midagi normaalset leian. Lapsele dressipluuse olen saanud pea tasuta, dressipükse eriti kergesti ei leia. Lapsele olen saanud ka jopi 1-2 euriga. Eelmisel aastal ostsin H&M suveriided, mis olid pärit hooaeg varasemast kollektsioonist ja peaaegu kandmata. Hind oli u 1 eur/tk (mõni kallim, mõni odavam), kleidid/püksid/pluusid. Titeriideid enamasti leiab päris normaalseid. Endale ülemist otsa vahel leian, aga pükse-seelikuid mitte, olen liiga paks selleks tagumikust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei osta enam…poodides had allahindlused, kus saab ilusa uue riide hea hinnaga. Olen muidugi käinud kaltsukates, ja ostnud sealt tossud (raha ei olnud uuteks) ja ühe rasedusaegse pluusi + lapsele kleidi suveks. Nüüd teenin kordades rohkem ja ei käi enam seal…Pljude kohtade lõhn peletab eemale kah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kaltsukatest harva aga ebayst palju. kannan hirmus suurt numbrit riideid ise ning ebays on neid nii hea osta kui ka myya. just panin oma pluusid sinna myyki ja tellisin uue asemele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostan second-hand kaupa just lastele, sest räägi palju räägid, aga meie peres ikka juhtub, et käiakse korralike teksadega väljas mängimas või tekib mõni liimi- või muu plekk, mida enam riietelt välja ei saa.
Siis ei ole suurt kahju, kui teksad maksid 3 eurot, aga kui oleksin poest ostnud, siis ei taha mõeldagi.

Mul on oma lemmikud poed, kust leian nii endale kui tütardele lahedaid ja kvaliteetseid kasutatud asju hea hinnaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )


Esileht Pereelu ja suhted Paljud teist ostavad kasutatud riideid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.