Esileht Pereelu ja suhted Paljud teist ostavad kasutatud riideid?

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Teema: Paljud teist ostavad kasutatud riideid?

Postitas:

No ostsin poest (mitte hiinakast) uutena lapsele teksad ja dressipüksid 1 eur ( mõlemad ca 15 euri pealt alla hinnatud), mõnusa suvise särgi 2 eur jne.. kaltsukates on asjad märgatavalt kallimad 😛 Ei osta enam kaltsukatest, seal on hinnad ulmelised :d

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käin üpris tihti paaris-kolmes kohalikus kaltsukas, kus enam-vähem teada, millal kaup liigub ja hinnad mõistlikud.
Humanasse pole ammu sattunud, minu meelest väga ülehinnatud sealne kaup.

Ostan nii endale kui lapsele, mees ei arva sellest teemast eriti midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsele olen ostnud toariideid ja mõne korralikumagi asja. Viimasel ajal ostan rohkem soodukatega poest, hinnavahe on väike, pealegi saab numbri/värvi valida.
Endale ei saa küll kaltsukatest midagi, liiga laiad ja lühikesed asjad, ma ise pikk ja sale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui tallinna satun, siis seal on mõned kindlad kaltsukad, mida üritan külastada ja ikka olen midagi ka saanud. Pole õnneks selline, kes peab alati midagi ostma(no on selliseid, see vist sõltuvus vms ), ostan ainult siis, kui tõesti vaja on või väga meeldib. Uutena ostan ka ainult soodukate ajal või hooaja lõpus järgmiseks hooajaks ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina üldiselt eelistan kaltsukaid, seal huvitavamad riided, kasutame sõprade tuttavatega ka riiete üksteisele tasuta jagamise-vahetamise varianti. Ainult laste pealisriided ja jalanõud ostan päris poest. Endale olen väga ilusad joped-suusariided saanud kaltsukast. Sain kaltsukast ka kõrgmägedesse sobiva kerge sulejope, sain iluuisud endale ja lastele. On vähe asju, mida kaltsukast ei saa. Iseendale jalanõusid ainult eriti ei leia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 14:34; 20.02 10:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina Tartus ja ostan enda ja tütre riided enamuses kaltsukast, mul on ka see hobi juba, kuidagi põnev on tuhlata seal, vahepeal astusin päevas ikka korra poest läbi:D Mehele ja 16 a pojale leian ka aeg-ajalt t-särke ja kampsuneid-pusasid. Kõik peavad muidugi korralikud olema, paljud on täiesti uued. Tööle olen endale saanud kampsuneid, triiksärke ikka maks 1 euro eest. Kui alla euro saab midagi, olen ülihäppi:D Olen leidnud lahedaid kotte, nõusid (mingeid kiiksuga vanaaegseid topse ntx), jope, mantli, vöösid, ehteid, uusi pakendis sokke-kindaid… Ainult teksaseid ja jalanõusid ei leia, väga harv juhus kui nende otsa olen sattunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõmme keskuse inimestel ei olegi muud võimalust endale kodu ligidalt riideid osta kui Humana või ka kõrval asuv misjonipood. Väiksemat kasvu inimene saab ka Humana kõrvalt laste komisjonist. Uute riiete poode siin ei ole, jaama juures vaid üks väike. Ise käin samuti kasutatud riietega suurelt jaolt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinna kaltsukates on paremad asjad hinnaga 10-15 euri, odavamad 2-5 euri.
Kui te ütlete, et saate allahindluste ajal teistestki poodidest sellise hinnaga, siis ometi kust??? Terranovast?
Käin väga hea meelega igasugustes kaltsukates. Riidekapp on punnis vahvaid riideid ja olen väga õnnelik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 20:31; 22.02 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka kaltsuka-usku. Täna ostsin Järve keskuse kõrval asuvast poest endale väga ¨efi retro kevadnmantli – pruuni värvi ja kahe rea kuldsete nööpidega. Dekoratsiooniks oli pandud mantliga sobiv kaelarätt riidepuu külge, ostsin selle ka ära. Mantel 9,90 ja rätt 2,20.
Eelmisel nädalal sain Humana2’st täissiidist satsilise pluusi 2,50ga ja veel nädal enne seda siidist rohelise jaki 1,50 eest.
Iga suvalist h&m soolikat enam ei vaatagi. Ikka midagi erilisemat ja isikupärasemat. Isegi pulmakleidi sain kaltsukast 7 euro eest – 1970dest pärit plisseerseelikuga maani kreemvalge kleit. Ootab nüüd Seda Päeva 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

samas väga paljud linnapildis on \”isikupärastelt\” kaltuskast pärit riietega. tegelt see on väga hästi näha, et kes käib ja kes ei käi neis. Mõni väga \”eriline isikupärane\” näeb välja lausa tobe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]samas väga paljud linnapildis on \”isikupärastelt\” kaltuskast pärit riietega. tegelt see on väga hästi näha, et kes käib ja kes ei käi neis. Mõni väga \”eriline isikupärane\” näeb välja lausa tobe.[/tsitaat]

Oeh, maitsekus ja see, kust oma riided ostad, on ikka väga ise asjad. Mõni ei oska ka oma 1000 euroseid rõivaid kokku sobitada.

Aga kaltsukaid on väga erinevaid. On odavaid, on kalleid. Mõnel on tõeasti hinnakiri selline, et sinna pole mõtet üldse sisse astudagi. Samas tõeline kaltsukausku inimene teab, kust leida ka odavamaid kaltsukaid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 14:34; 20.02 10:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tallinna kaltsukates on paremad asjad hinnaga 10-15 euri, odavamad 2-5 euri.
Kui te ütlete, et saate allahindluste ajal teistestki poodidest sellise hinnaga, siis ometi kust??? Terranovast?
Käin väga hea meelega igasugustes kaltsukates. Riidekapp on punnis vahvaid riideid ja olen väga õnnelik.[/tsitaat]
sama siin , ja sooviks ka teada kust 1-5 euroga uusi kvaliteetseid asju saab , kas filikorist, hiina poed ? nende kaup on ju jube.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaltsuka usuline, ka Tartust.Tean neid mõnda super head,kust pidevalt läbi astun.Vahest ostan ka sõbrannale, kui neile ei meeldi müün edasi.Ringkäik..Rahul olen 15 eekuse Hackmann panniga nt:)Pole ammu nii häid istuvaid teksaseid saanud- 2 euriga kiriki poest.Tartus saab ka suht häid jalatseid ikka hea hinnaga.Lastele kõik ikka kaltsust, sest kasvavad kiiresti välja.Olgu või uus aga Täitsa uus silt veel küljes.Ostsin 5 asja 1.50ga kokku ja müüsin nad eelmine nädal 50 euroga.ei sobinud sõbrannedele…aga näed netikeskonnas läks kui soe sai.Muidugi tuleb teada ka mis läheb, mis mitte..Selle eest saab jälle hulga tuusteldada mööda lemmikuid kalsukaid.
Turukaup ja Leedu kaup ei meeldi, ega nö \”kehvad hiinakad\”..sitsid-satsid-sädelus..Kuigi uus on kvaliteet kehv või inimvaenuli materjal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka kaltsuka usku.
Ei näe mõtet osta lapsele 19 eurost T-särki, eriti, kui neid on vaja hulgim.

Kuigi ka kaltsukad on nüüd juba minu jaoks kallid – viimane kord ostsin Nexti ilusa tuunika. Küsiti juba 5.- eurot ning plekiga tuunika eest sooviti ka 5.- eurot (see jäi soetamata).

Aga seelikud, tuunikad ja T.särgid on superilusad. Käin teatud ostja kaupa soetamas – ei tea, kust tema selle kraami saab. Tal on sekka lausa siltidega Nexti tooteid ning praktiliselt kandmata riideid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks pean mainima, et minu meelest on väärarusaam see, et kaltsukast peaks ostma midagi plekiga, vana või katkist.Ei ole kunagi soetanud midagi eelpool nimetatutest. Enamus asju on isegi uued. Need, mis pole uued, on väärt firmade omad ja juba oma vastupidavust tõestanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 20:31; 22.02 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ei osta, aga why not mitte osta? Kindlasti on seal väga lahe:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei osta üldse kasutatud asju. Kui osata, siis netiavarustes leiab uusi ja korralikke asju väga hea hinnaga ja tihtilugu odavamaltki kui mitme inimese poolt käiatud riideid.
Mujal maailmas tähendab ale kuni 80% allahindlust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )


Esileht Pereelu ja suhted Paljud teist ostavad kasutatud riideid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.