Esileht Ilu ja tervis paljudel on mirena nii mõjunud?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: paljudel on mirena nii mõjunud?

Postitas:

…. et päevad päris ära jäänud ja kuna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle just eile arst ütles, et veerandil naistest jäävad päevad täielikult ära ehk siis igal neljandal. Loodan väga nende hulka kuuluda. Samas on tal olnud patsient, kes lasi mirena eemaldada, kuna igatses oma päevi taga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 16:36; 17.05 23:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul jäid päevad ära ca pool aastat pärast paigaldamist. Samuti ülirahul 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sama eelkõnelejatega, miski pool aastat pärast paigaldamist jäi päevad ära. mõni kord päevade paiku imevähe määrimist, piisab pesukaitsest. olen rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mina ei ole just rahul, et päevad ära jäänud! Veri peab puhastuma! Lasen juulis eemaldada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]patukas17 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja mina ei ole just rahul, et päevad ära jäänud! Veri peab puhastuma! Lasen juulis eemaldada![/tsitaat]

Mine käi doonoriks, kui hgb liiga kõrge on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 16:36; 17.05 23:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veri peab puhastuma???

Menstruatsioon on paksenenud emaka limaskesta irdumine juhul kui viljastumist pole toimunud – mis seos on sellel vere puhastumisega??? Arusamatu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevade käigus siiski ju naine kaotab verd (küll üsna vähe), see iseenesest on organismile tõesti hea, sest luuakse uut verd. Kuid sama eesmärgi täidab tõesti doonoriks käik – lisaboonuseks teiste inimeste aitamine. Minul määrib päevade ajal imevähe, isegi pesukaitset ei vaja (ei kasuta üldse pesukaitsmeid, sest need soodustavad seene vohamist, kui aastaid pesukaitsmeid kasutada), piisab kokkumurtud wc-paberi tükikesest. Ei igatse küll taga seda vere lahmamist, mis vanasti oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Umbes 3 kuud peale paigaldamist jäid täiesti ära, esimesed 2 kuud ka oluliselt vähem, kui enne Mirenat. Enne 7 päeva lahmas nii, et pane või kopsik alla, pluss meeletud valud esimestel päevadel. Nüüd olnud sees pea 1,5 aastat, 3-4 korda on natuke määrinud selle aja jooksul ja seda ka 1-2 päeva ja ei mingeid valusid, isegi õrnalt ei tuika. Oleks ma seda varem teadnud, et nii hea on, oleks ammu pannud, eluaeg kannatanud (ise olin loll muidugi).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul jäi vist kohe ära, või kui siis määris ime ime vähe

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis paljudel on mirena nii mõjunud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.