Esileht Ilu ja tervis Paljukiidetud infrapunamatid- pettumus

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Paljukiidetud infrapunamatid- pettumus

Postitas:

Ostsin endale Hiit infrapunamati, lootsin mingitki tulemust, kahjuks efekt on täielik null. Ei kaalukaotust, ei vähenenud cm, ei ole ilusam nahk. Olen nüüd 8 päeva järjest teinud 1 tund 65-70 kraadi. Higi küll jookseb kõvasti.

Kas need edulood ja kiitjad on reklaam või tõesti kellegile mõjub? Palun jagage kogemusi.

+8
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Puhas reklaam. Ostsin kupud, efekt vähene, sellist tulemust küll ei ole et pekikõhu asemel on lame kõht. Sama ka selle koduse LPG aparaadiga.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fb-s on matitajatele eraldi grupp ja seal alguses kõik hullult kiitsid neid matte aga praeguseks enamik müügipostitused.

Paljud ei saagi mingit positiivset tulemust sealt. Kaalukaotajad ilmselt muudavad oma toitumist higimatitamise perioodil.

 

 

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikuta  jah tund aega teki all ja looda tulemusi. Siis ole veel pahane ka, et kaalu ei kaotanud.

 

Tead, kaalu kaotuseks on vaja teha trenni ja jägida toitumist. Mine jooksma mitte ära lesi oma higi sees

 

+44
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plaanisin osta selleks, et saada tsellust jagu, aga vist ei ole mõtet.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga paljudel salongi ja ilukliinikute protseduuridelgi mõju puudub, mis siis sellisest asjast loota.

+24
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin Hiinast 130.- eest ja olen küll rahul. Ootused vist ka teised, kaalulangust ei planeerinud. Lõõgastab mõnusalt, sama tunne mis peale traditsioonilist sauna. Ja boonusena paranes näonahk. Kilekotti ma seal sees ei kasuta, see on jube, keeran hoopis lina ümber, palju mõnusam.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no sellised imevigurid pigem kaalukaotust toetavad abivahendid. Samal ajal tuleks ikka toitumist jälgida ja liikuda.

Ei ole nii, et ajan aga saiakesi ja kooke sisse ning ootan imelist salenemist pikutades????

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin Tartu Kehastuudios ja kaalukaotust küll ei olnud. Peale matti oli hea lõõgastunud enesetunne ja kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see imevigur on neile, kes trenni asemel vedeleks matis ja vaba käega laseks valmis vahukoort pudelist suhu, lootes  kaotada kaalu

+9
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Matt on juba eilne päev. Korraks oli imeline salenemisvahend mingi vaakumpump ja nüüd punane plastrullik. No kupud nagunii.
Paraku saledamaks ei saa keegi, kaasa arvatud reklaamnägu ise.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Matt on juba eilne päev. Korraks oli imeline salenemisvahend mingi vaakumpump ja nüüd punane plastrullik. No kupud nagunii. Paraku saledamaks ei saa keegi, kaasa arvatud reklaamnägu ise.

Järgmine loll.

Tegelt ka on inimesi, kes arvavad, et ise mitte midagi tehes saavad tulemusi? Mu lemmikpoliitiku jutt on ikka õige: 70% eesti rahvast on purulollid.

+6
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellest oli ju ammu juttu, et mõttetu asi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Matt on juba eilne päev. Korraks oli imeline salenemisvahend mingi vaakumpump ja nüüd punane plastrullik. No kupud nagunii. Paraku saledamaks ei saa keegi, kaasa arvatud reklaamnägu ise.

Järgmine loll.

Tegelt ka on inimesi, kes arvavad, et ise mitte midagi tehes saavad tulemusi? Mu lemmikpoliitiku jutt on ikka õige: 70% eesti rahvast on purulollid.

Sa vist ei mõistnud eelmise postitaja irooniat…

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Matt on juba eilne päev. Korraks oli imeline salenemisvahend mingi vaakumpump ja nüüd punane plastrullik. No kupud nagunii. Paraku saledamaks ei saa keegi, kaasa arvatud reklaamnägu ise.

Järgmine loll.

Tegelt ka on inimesi, kes arvavad, et ise mitte midagi tehes saavad tulemusi? Mu lemmikpoliitiku jutt on ikka õige: 70% eesti rahvast on purulollid.

Sa vist ei mõistnud eelmise postitaja irooniat…

Ta kuulub ise ju ka sinna 70% sisse.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pikuta jah tund aega teki all ja looda tulemusi. Siis ole veel pahane ka, et kaalu ei kaotanud.

Tead, kaalu kaotuseks on vaja teha trenni ja jägida toitumist. Mine jooksma mitte ära lesi oma higi sees

Ma jooksin eile ca 75 minutit, üleeile veidi vähem, üleüleeile ka jne juba aastaid (puhkepäevi on ka ikja vahel). Mõju kaalule on täitsa võrreldav matiga ehk praktiliselt null.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pikuta jah tund aega teki all ja looda tulemusi. Siis ole veel pahane ka, et kaalu ei kaotanud.

Tead, kaalu kaotuseks on vaja teha trenni ja jägida toitumist. Mine jooksma mitte ära lesi oma higi sees

Ma jooksin eile ca 75 minutit, üleeile veidi vähem, üleüleeile ka jne juba aastaid (puhkepäevi on ka ikja vahel). Mõju kaalule on täitsa võrreldav matiga ehk praktiliselt null.

No siis peab toitumisega päris valesti olema.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pikuta jah tund aega teki all ja looda tulemusi. Siis ole veel pahane ka, et kaalu ei kaotanud.

Tead, kaalu kaotuseks on vaja teha trenni ja jägida toitumist. Mine jooksma mitte ära lesi oma higi sees

Ma jooksin eile ca 75 minutit, üleeile veidi vähem, üleüleeile ka jne juba aastaid (puhkepäevi on ka ikja vahel). Mõju kaalule on täitsa võrreldav matiga ehk praktiliselt null.

No siis peab toitumisega päris valesti olema.

Selles point ongi ju, et ainult jooksmisega kaalu ei alanda, tuleb toitumist piirata. Toitumist piirates aga võtab alla ka matil vedeledes.

Mingi tunnise sörgi kalorikulu on nii väike, et sellega harjub keha kiiresti ja teeb ruttu korrektiivid – kui toiduga rohkem kaloreid ei tule, siis hakkab lihtsalt muul ajal veidi vähem kulutama.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No siis peab toitumisega päris valesti olema.

No ei ole loogiline, et 2 inimest söövad sama palju kaloreid-üks neist teeb ka sporti-ning mõlemad samas kaalus. Sportijal on kalorikulu ilmselgelt suurem.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin endale Hiit infrapunamati, lootsin mingitki tulemust, kahjuks efekt on täielik null. Ei kaalukaotust, ei vähenenud cm, ei ole ilusam nahk. Olen nüüd 8 päeva järjest teinud 1 tund 65-70 kraadi. Higi küll jookseb kõvasti.

Loll saab kirikus ka peksa. Oleks sa omal ajal rohkem koolis käinud, siis sa ei peaks seda siin perekoolis küsima.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No siis peab toitumisega päris valesti olema.

No ei ole loogiline, et 2 inimest söövad sama palju kaloreid-üks neist teeb ka sporti-ning mõlemad samas kaalus. Sportijal on kalorikulu ilmselgelt suurem.

Täitsa levinud, et see sportija on hoopis suuremas kaalus ja seda mitte lihaste arvelt. Kahjuks kehakaal ei võrdu toit miinus sport, vaid on palju-palju keerukam. Lugege teadusartikleid, mitte fitnesstibide  ja isehakanud  toitumisnõustajate  primitiivset kehafilosoofiat.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin endale Hiit infrapunamati, lootsin mingitki tulemust, kahjuks efekt on täielik null. Ei kaalukaotust, ei vähenenud cm, ei ole ilusam nahk. Olen nüüd 8 päeva järjest teinud 1 tund 65-70 kraadi. Higi küll jookseb kõvasti.

Kas need edulood ja kiitjad on reklaam või tõesti kellegile mõjub? Palun jagage kogemusi.

Päris rumal peab olema kui uskuda, et selline asi toimib. Oleks nii lihtne see kaalu langetamine poleks nii palji ülekaalulisi inimesi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pikuta jah tund aega teki all ja looda tulemusi. Siis ole veel pahane ka, et kaalu ei kaotanud.

Tead, kaalu kaotuseks on vaja teha trenni ja jägida toitumist. Mine jooksma mitte ära lesi oma higi sees

Ma jooksin eile ca 75 minutit, üleeile veidi vähem, üleüleeile ka jne juba aastaid (puhkepäevi on ka ikja vahel). Mõju kaalule on täitsa võrreldav matiga ehk praktiliselt null.

Jooks ei olegi suur kaalualandaja. Keha harjub ära ja kulutab vähem. Lisaks kes teab, mis sööd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nädal on vist ka liiga lühike aeg mingi tulemuse jaoks.

Aga ise ma küll ei suudaks lihtsalt lesida tund päevas – milline raiskamine…  Pigem jalutaks selle aja, kõhnaks ei saa aga värske õhk ja kevadpäike on 100x kasulikumad. Kas seal lamades midagi teha saab – läpakaga tööd, lugeda, telekat vaadata?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see polegi ju loogiline, et sellega kaal kaoks. Higistad ainult vett välja, selle võrra on kaal väiksem, siis jood vee tagasi ja ongi sama seis. Ega siis tihti saunatajatel ei ole kaal väiksem kui teistel. Nahale on higistamine kasulik, aga näiteks kui on kapillaarid laienenud või muud veresoonte probleemid, siis teeb seisundi hullemaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see polegi ju loogiline, et sellega kaal kaoks. Higistad ainult vett välja, selle võrra on kaal väiksem, siis jood vee tagasi ja ongi sama seis. Ega siis tihti saunatajatel ei ole kaal väiksem kui teistel. Nahale on higistamine kasulik, aga näiteks kui on kapillaarid laienenud või muud veresoonte probleemid, siis teeb seisundi hullemaks.

Kuid ka saunas käimisel on sarnane efekt. Eriti tõhus on infrapunasaun. Uuringute kohaselt põletab 45-minutit saunas istumine ja mitte millegi muu tegemine sama palju kaloreid kui 4-5 kilomeetri pikkune jooksuring.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uuringute kohaselt põletab 45-minutit saunas istumine ja mitte millegi muu tegemine sama palju kaloreid kui 4-5 kilomeetri pikkune jooksuring.

Ka 4-5 km pikkune jooksuring ei ole eriti efektiivne kaalulangetuse koha pealt.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka 4-5 km pikkune jooksuring ei ole eriti efektiivne kaalulangetuse koha pealt.

No võrreldes istumisega kindlasti on.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Ilu ja tervis Paljukiidetud infrapunamatid- pettumus