Esileht Tööelu, raha ja seadused. Paljulapselise toetus lõppeb millal

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Paljulapselise toetus lõppeb millal

Postitas:

Tere! Mul kolmest lapsest vanim saab maikuus 19, käib gümnaasiumis. Arvasin, et 3 lapse toetust saan kuni kooli lõpuni ehk juunikuuni, kuid nüüd aprillis makstud kahe lapse eest toetust (120). Miks nii? Oskab keegi seda teemat mulle lahti seletada?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 15:28; 12.04 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see toetus eraldi maksena ei tulnud? Mul lõppevad alles juuli alguses peretoetused, aga juba praegu tulevad eraldi maksetena (kõigepealt 120 eurot lapsetoetus ja siis peretoetused teise maksena).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see toetus eraldi maksena ei tulnud? Mul lõppevad alles juuli alguses peretoetused, aga juba praegu tulevad eraldi maksetena (kõigepealt 120 eurot lapsetoetus ja siis peretoetused teise maksena).

Ei tule. Eraldi tuleb lapsehooldustasu, aga suurpere toetus tuleb koos lasterahaga ühe summana.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 22:30; 11.04 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Mul kolmest lapsest vanim saab maikuus 19, käib gümnaasiumis. Arvasin, et 3 lapse toetust saan kuni kooli lõpuni ehk juunikuuni, kuid nüüd aprillis makstud kahe lapse eest toetust (120). Miks nii? Oskab keegi seda teemat mulle lahti seletada?

Õppeaasta lõpuks loetakse on 31. augustit ja kuni selle ajani makstakse sulle lapsehooldustasu. Suurpere toetus lõppeb lapse 19a saades.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 22:30; 11.04 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasterikka pere toetusele on õigus ühel vanemal, eestkostjal või hooldajal, kes kasvatab peres kolme või enamat last, kes vastavad lapsetoetuse saamise tingimustele. Lapsetoetusele on õigus kuni lapse 16-aastaseks saamiseni ja lapse õppimise korral kuni tema 19-aastaseks saamiseni. Kui laps saab 19-aastaseks jooksval õppeaastal, makstakse lapsetoetust õppeaasta lõpuni.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vanim laps lõpetas mullu juunis gümnaasiumi. 19-aasyadeks sai ta juba 12 klassi alguses. Viimane 520 eurot peretoetus tuli juunis. Uuri Sotsiaalkindlustusametist.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õppeaasta lõpuks loetakse on 31. augustit

kooli lõpetajatel lõppeb õppeaasta siiski juunis, mitte 31.08.

suure pere toetust saingi juunini, kuigi laps oli siis alles 18.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma helistan esmadpaeval ja küsin järgi. Tänud vastajatele 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 15:28; 12.04 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Said sa vastuse teemaalgataja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Paljulapselise toetus lõppeb millal