Esileht Tööelu, raha ja seadused. paljulapselised´-kas keegi teab ja oskab soovitada

Näitan 6 postitust - vahemik 61 kuni 66 (kokku 66 )

Teema: paljulapselised´-kas keegi teab ja oskab soovitada

Postitas:
ljalechka

RE: paljulapselised´-kas keegi teab ja oskab soovitada

Olen teemaalgaja ja siin näen et jutt on kuskile kallale liigub! Ma ei saa aru mis on PRIA kompaania või miski muu värk. Toidupankast tean nii palju et tulevad aeg ajalt meil Rimisse Jõhvis ja kogunevad sinna toidu ja me iga kord osaleme kuna selge see et keegi elab vaesem kui meie pere. Huvitegevuse kompensatsioonist lugesin korra aga ei tea kuidas läbi kelle ja mis moel ma taotlen oma lastele….see on alles algus aga pank andis negatiivse laenu otsuse. Meie ei saanud laenu ja korteri ostu ei toimu…kahju….väga….motiivina oli see, et kuna ma üksi käin tööl siis laenu ei anta, vot oleks hoopsiki teine jutt kui me abikaasaga mõlemad käiksime….trastiline on see, et siis 5 kuine ei saa ju rinnapiima üldse….Jumalukene…..
Lootsin et keegi tõepoolest räägib rohkem ka teistest kohtadest mitte ainult Tallinnast….aga tundub et kõik lasterikkad on seal….Arvasin et Tallinn pole kummist aga vist siiski kõik mahuvad 🙂
Minu poolne tervitus igale teema lugejale!!!! Me kõik oleme Eesti iibe tõstjad!!! Tore see, et meid on palju vaatamata Maailma majanduskriisile.

Please wait...
Postitas:
kohalik

HUVIHARIDUSE TOETUSEST:

prindid välja 2 paberit iga lapse kohta, kellele toetust taotled,
ühe täidad ise
http://www.lasterikkad.ee/wp-content/uploads/2011/09/Lapsevanema-avaldus.doc
ja
teise täidab lapse muusikakooli vm tasulise treeningu asukoha direktor.
http://www.lasterikkad.ee/wp-content/uploads/2011/09/Huvikooli-t%C3%B5end.doc

Paned ümbrikku ja saadad

Eesti Lasterikaste Perede Liit, Tartu tn 1A, Viljandi linn 71004

Nii lihtne see ongi.
Kuskil liige olema ei pea

Praegu saab teha perioodi eest jaanuar 2012 kuni õppeaasta lõpp st mai k a. Sügisel teed sügispoolaasta eest…

Meil saab toetust muusikakool, kunstiosakond, tasuline ujumistreening, tantsuklass…

Kui elad Jõhvis, siis tasub sul ühendust võtta:
MTÜ Ida-Virumaa Lasterikaste Perede Ühing

http://www.suurperekond.webatu.com/
Leila Kurgjärv juhatuse liige, tel:556 40537; e-post: suurperekond@hot.ee Aadress: Haigla 6-225, 20104 Narva

Please wait...
Postitas:
maalane

See teema kiskus jah pealinlaste omavaheliseks arveteklaarimiseks. Ju neil siis kõige rohkem jagada. Piinlik, et nad selleks muud kohta ei leia.
Huvihariduse toetuse määramise kord ja blanketid siin:http://www.lasterikkad.ee/projektid/huviharidus/
Praegu just võetakse vastu I poolaasta taotlusi.

Jätkuvalt soovitan teil pöörduda elukohajärgsesse LPL. Kontaktid andsin oma eelmises postituses.
Kohalikud oskavad selgitada kõige paremini, mis ja kuidas on teie piirkonnas.
Edu ja soovin, et edaspidi tekiks teil võimalus eluaseme ostuks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen Raplamaa Lasterikaste ühingu liige.Peres 5 last.Sisseastumis tasu on ühekordne ,15 eurot,vist.Ja ainult aastas korra peab maksma 15.- eurot.See peab olema makstud hiljemalt 31.mai.
Me saame ca 2x nädalas toiduabi.On ka üritusi.Meie pere on rahul

Please wait...
Postitas:
ljalechka

suur südamlik tänu selgituste eest!!!!!!!!!!!!!!

Please wait...
Postitas:
ljalechka

Sain ühendust Narva LRP osakonnaga, homme ootavad nad mind dokumendid vormistama, samas ka sissemaksu tegemiseks mis on 25 eur….aga mis on tõesti veider on see, et töötavad hommikul….juu siis see on neile kes tööl ei käi 🙂 mina aga homme lähen tööle õhtul siis. Pole ka paha aga….

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 61 kuni 66 (kokku 66 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. paljulapselised´-kas keegi teab ja oskab soovitada

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.