Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 78 )

Teema: Palk

Postitas:

Kui suure palgaga (neto) oleksite rahul ja kui suur on juba päris hea palk?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.02 19:09; 13.02 20:16; 17.02 22:30; 17.02 23:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen praeguse palgaga rahul ja arvan, et see on päris hea. Neto 3000

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 19:54; 14.02 15:35; 02.03 09:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen praeguse palgaga rahul ja arvan, et see on päris hea. Neto 3000

3000 tundub mõistlik jah. Mul 2000 + auto ja ei tundu enam, et piisav. Samas lugesin siin mingist teemast, et inimesed teenivad palju vähem ja siis mõtlesingi, et äkki täiesti ebaõiglselt rahulolematu.

+1
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.02 19:09; 13.02 20:16; 17.02 22:30; 17.02 23:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub tööst ja inimese enda võimekusest.
Näiteks põhiharidusega kassapidaja ei peaks nurisema alla 2000-eurose palga üle, aga kui sa oled pangas finantsjuht, siis loomulikult sa ei ole sellega rahul.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi on püsikuludes, mitte palgas. Kui on kõrged liisingud/mingid aegade hämarusest laenud/900€ eluasemelaen, oled ka 3000€ palgaga kehvemas seisus, kui see, kes 1500€ teenib ja ainult üüri/kodulaenu maksab.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks püsikulude (eluasemelaenu/üüri olemasolu, autoliising jt) suurusele mängib olulist rolli ka abikaasa sissetulek, ehk üks nt 3000-eurone palk on siiski oluliselt väiksem kahest 2000-eurosest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul hetkel neto 3200, rahul oleksin kui 4000 oleks

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

saan 1800 neto. olen rahul ja minu meelest on see ka suur palk

nõus nendega, et määravaks on püsikulud – mul muud peale kommunaalide ja toidukulud väga ei ole, raha jääb lihtsalt üle iga kuu, muudkui vaatan kuidas number kasvab
Sellist summat mida ei saaks ära kulutada ei ole olemas. Kui hakkasite saama seda mida heaks peate, oleks teil jälle 6 kuu pärast tunne et oleks rohkem vaja.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 21:42; 17.02 18:48; 18.02 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks kõik sõltub ka sellest, mida selle palga eest ja kui palju teha tuleb.

ma olen töötanud riigiasutuses 1200€/kuu, kus eeldati, et lisaks põhitööle tuleb täita veel musttuhat muud ülesannet, sh nädalavahetustel.
hetkel töötan oma firmas, palka ei saa omale maksta rohkem kui 400-500€ kuu, kuid tööd teen ka vaid 2-3h päevas, + autokomp + telefonikomp + tervisekomp jne
tunnitasu põhjal saan praegu kätte kordades suuremat tunnitasu, kui seal riigiametis 40-60h nädalas rassides.
amet muide täpselt sama.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 21:43; 14.02 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul neto kõigub. 1180 neto kuus kuud aastas ja seal 3500-4000 ümber kuus kuud aastas neto. Olen rahul, kuna suurem sissetulekuga kuud on ette teada ja nii saab ka sättida oma suuri kulutusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 22:11; 14.02 11:16; 14.02 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen praeguse palgaga rahul ja arvan, et see on päris hea. Neto 3000

3000 tundub mõistlik jah. Mul 2000 + auto ja ei tundu enam, et piisav. Samas lugesin siin mingist teemast, et inimesed teenivad palju vähem ja siis mõtlesingi, et äkki täiesti ebaõiglselt rahulolematu.

2 aastat tagasi kuulus 3000 neto saav inimene Eestis 2% enim palgatulu teenivate hulka (ÄP andmetel), tänaseks on palgad tõusnud, aga ma olen kindel, et see on siiski Eestis top 3-4% hulgas. Ehk see on Eestis ikkagi mitte lihtsalt “mõistlik” palk, vaid väga väga hea palk. Tuletan meelde, et Eesti keskmine pole veel 1500 eur brutogi.

Minu sissetulek on umbes 2000 neto, praegu lapsehoolduspuhkuse ajal on natuke rohkem, sest vh arvestusse jäid ka boonused ja nüüd palk ei tundugi enam väga hea, kuigi tean, et see on Eestis tegelt pigem hea palk. Mees saab natuke rohkem ja millestki puudust otseselt pole. Oleksin rahul ca 2500 eur palgaga.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui senise põhjal kokkuvõte teha, siis on mõned väga üksikud, kes alla 2k kätte saadavad.

+18
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 22:51; 02.03 07:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan 1100, minu umbes 30 kolleegi saavad 800 – 1300.
Keegi eriti ei kurda. Ühe eelarve on autoliisingu tõttu pisut pingeline.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

töötan oma firmas, palka ei saa omale maksta rohkem kui 400-500€ kuu, kuid tööd teen ka vaid 2-3h päevas,

No kui sa töötaksid mitte 2-3 vaid 6-7 h päevas, siis sa saaksid endale ka mõistlikumat palka maksta. Ja kui töötaksid kahel päeval nädalas 9-10 h, oleks lausa pidu.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 22:11; 14.02 11:16; 14.02 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on 2500 netos.
Viimased 3 aastat ei ole palk tõusnud, sest uus juhtkond arvab, et Eesti keskmisega võrreldes on see ikka väga hästi saadud.

Muidugi saan ma mõistusega aru, et kui hakata võrdlema, siis pole siin nuriseda midagi.

Aga kui mitte võrrelda ja lihtsalt oma elu elada, lapsi koolitada, maja ehitada ja püüda oma harjunud elatustaset säilitada, siis on ikka päris nukker lugu.
Nõuab ikka väga hoolikat planeerimist, et omadega välja tulla.

Ja muidugi ka see nüanss, et ma ei tulnud siia omal ajal tööle Eesti keskmise palga peale. Ma tulingi ju siia selle pärast, et tundsin, et oma töötajate oskusi osatakse siin vääriliselt hinnata. See peegeldus ka tunduvalt kõrgemas palgatasemes, mis omakorda viis selleni, et ettevõttes töötasid väga head ja pühendunud spetsialistid, kes olid uhked oma tööandja ja iseenda üle.
Nüüd siis äkki püütakse meid Eesti keskmisega võrrelda.
See on suhtumine, mis teeb kurvaks ja võtab motivatsiooni ikka täiega maha.

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tõmban nüüd selle teema müstilise keskmise alla – 1300 saan kätte. Teades oma valdkonna keskmist, pole mul tegelikult põhjust nuriseda. Soov oleks saada 2000, seepärast vaatan aeg-ajalt ringi, aga pole veel leidnud eriti sobivaid pakkumisi.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 12:46; 15.02 08:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu ka eelmine vastaja, siis tõmban vastajate keskmist tunduvalt alla. Neto 1250€, kaks korda aastas sama palju motivatsioonitasu. Elan väikeses linnas ja siin elame väga hästi ära ning saame ka säästa. Mees teenib veidi rohkem, aga teeb tunduvalt rohkem tööd, kui mina.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No arusaadavalt on perekooli segment äärmusest äärmusesse. Need 4-5% kes saavad eesti kõrgemat palka loomulikult eputavad siin oma palgaga ka rohkem aga kui vaadata kuipalju teemasid on siin kohtutäiturite- või inkassovõlglastest ning üksikvanematest, kes sooviks elatist tõsta siis ilmselgelt nemad oma väikese sissetulekuga siia 2000+ vahele “laiama” ei tule. Ise töötan personalivaldkonnas ja näen nii palgasoove kui ka numbreid mis ettevõtted pakuvad. Tallinnas on mõlemad numbrid muidugi kõrgemad kui mujal, kuid need numbrid jäävad suures osas siiski 1000-2500 bruto vahele, tippjuhid, IT valdkonna spetsialistid jms. tipptegijad saavad muidugi rohkem aga keskmise inimese keskmine palk jääb siiski alla 2000 bruto.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 14:36; 15.02 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eputavad

Kuidas see käib? Kui keegi saab üle keskmise palka, kas ta peaks olema vait, kui küsitakse, et palju palka saate?

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 22:11; 14.02 11:16; 14.02 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No arusaadavalt on perekooli segment äärmusest äärmusesse. Need 4-5% kes saavad eesti kõrgemat palka loomulikult eputavad siin oma palgaga ka rohkem aga kui vaadata kuipalju teemasid on siin kohtutäiturite- või inkassovõlglastest ning üksikvanematest, kes sooviks elatist tõsta siis ilmselgelt nemad oma väikese sissetulekuga siia 2000+ vahele “laiama” ei tule. Ise töötan personalivaldkonnas ja näen nii palgasoove kui ka numbreid mis ettevõtted pakuvad. Tallinnas on mõlemad numbrid muidugi kõrgemad kui mujal, kuid need numbrid jäävad suures osas siiski 1000-2500 bruto vahele, tippjuhid, IT valdkonna spetsialistid jms. tipptegijad saavad muidugi rohkem aga keskmise inimese keskmine palk jääb siiski alla 2000 bruto.

Personalivaldkonnas töötav inimene võiks ju ometi teada, et keskmise inimese ja tippjuhi palga vahele mahub palju numbreid. Jah, keskmise inimese töötasuks võib nimetada “alla 2000”, kuid tippjuhtide palgad on siiski pigem 5000+. Veel on olemas terve armee keskastmejuhte ning tippspetsialiste, kelle palgavahemik jääb just sinna, kus meie “laiame” ja “eputame”. Kas keskmisest rohkem teenida ja sellega rahul olla on järsku mingi häbiasi?

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 19:54; 14.02 15:35; 02.03 09:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel küll sissetulekuks ainult veidi üle 400 euro töövõimetoetus, aga enne seda keskastmejuhina 1500 neto.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 16:02; 14.02 22:52; 21.02 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

töötan oma firmas, palka ei saa omale maksta rohkem kui 400-500€ kuu, kuid tööd teen ka vaid 2-3h päevas,

No kui sa töötaksid mitte 2-3 vaid 6-7 h päevas, siis sa saaksid endale ka mõistlikumat palka maksta. Ja kui töötaksid kahel päeval nädalas 9-10 h, oleks lausa pidu.

on töid, mida pole võimalik igal kellaajal teha. nt kuidas sulle meeldiks minna seminarile kell 6 hommikul, või kui su lasteaiaealise lapse trenn algaks kell 21 õhtul

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 21:43; 14.02 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen tööd 5 päeval nädalas, 3 tundi päevas, selle eest saan 750 netos. Juhutööd juurde, siis umbes 1000 netos tuleb kuus kokku, kõiki töid saan teha kodus, nn “päris” tööle kuskil kontoris ma ei kipugi. Pigem saan vähem raha, aga palju vaba aega on nii mõnus, seda küll käest ära anda ei taha. Hommikuti magan kaua tahan, koleda ilmaga ei pea kuskile rühkima hakkama jms.

Pmt oleks ju tore saada mingi 2000-3000 kuus netos, aga palju oleneb, mis mahus ja mida selle eest tegema peab. Niisugust asja küll enam ei taha, et päevast 11 tundi kulub tööle, isegi kui selle eest makstaks korralikult.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1680.- töötan kolmel päeval nädalas 8.00-15.00 olen täitsa rahul.

Mis ametikohal, kui tohib küsida? Mul oleks vaja ka midagi osalise ajaga, aga tasuvat otsida. Praegu ei suuda aga sellist ametit välja mõelda, ehk saan inspiratsiooni.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 16:02; 14.02 22:52; 21.02 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen praeguse palgaga rahul ja arvan, et see on päris hea. Neto 3000

3000 tundub mõistlik jah. Mul 2000 + auto ja ei tundu enam, et piisav. Samas lugesin siin mingist teemast, et inimesed teenivad palju vähem ja siis mõtlesingi, et äkki täiesti ebaõiglselt rahulolematu.

Perekoolist said teada, et inimesed teenivad vähem kui 2000?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 12:46; 15.02 08:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 1200 neto. Pärnus. Tulen välja ja eriti hästi tuleks, kui kodulaenu poleks. Aga Pärnu tööpakkumisi vaadates pakutakse töötajatele keskmiselt 5 eurot tunnis, nii et saan veel väga head palka.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1300 kätte. Töötan 4 päeva nädalas spetsialistina kohal, kus vastutust pole praktiliselt üldse. Olen rahul.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et statistika järgi saab ikka väga suur osa palka alla keskmise mis on ca 1400 brutos.
Siinse küsitluse järgi olen ma ikka üsna väikese palgaga selle keskmisega. Tallinnas.Korralikus rahvusvahelises ettevõttes.
Äkki peaks riigiametisse kandideerima või kus need superpalgad on?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 09:47; 21.02 17:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõrgharidusega olen, MA, selleks, et teenida keskmise palga töötan 1,5 kohaga. Arved on makstud, kõhud on täis, tegeleme hobidega, reisime kord kahe aasta jooksul.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

oma firma, tööd teen keskmiselt 4 tundi päevas, palk ja dividend kokku teeb umbes Eesti keskmise. See katab kenasti vajadused, laseb ka reisida ja muud toredat teha. Vaba aeg on see, mida nüüd hindan!
Eelnevalt kaua aega hästitasustatud palgatööd teinud, siis soetatud kinnisvara ja säästetud ka piisavalt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 78 )