Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 79 )

Teema: Palk

Postitas:
Kägu

oma firma, tööd teen keskmiselt 4 tundi päevas, palk ja dividend kokku teeb umbes Eesti keskmise. See katab kenasti vajadused, laseb ka reisida ja muud toredat teha. Vaba aeg on see, mida nüüd hindan!
Eelnevalt kaua aega hästitasustatud palgatööd teinud, siis soetatud kinnisvara ja säästetud ka piisavalt.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina saan 1000 eurot netos, ei ole rahul võiks rohkem saada.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

900€, 8h e-r, töö toitlustuses. Töö hulka kuulub klienditeenindus, kauba vastuvõtt ja paigutamine, kauba tellimine, nõudepesu, saali koristus ja ka jooksvate probleemide lahendamine. Põhimõtteliselt 8h jalgadel. Kahju endast. Suvel puhkan ära, siis liigun edasi. Kui juba sellise palga eest töötada, siis soovin valida rahulikuma koha.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No arusaadavalt on perekooli segment äärmusest äärmusesse. Need 4-5% kes saavad eesti kõrgemat palka loomulikult eputavad siin oma palgaga ka rohkem aga kui vaadata kuipalju teemasid on siin kohtutäiturite- või inkassovõlglastest ning üksikvanematest, kes sooviks elatist tõsta siis ilmselgelt nemad oma väikese sissetulekuga siia 2000+ vahele “laiama” ei tule. Ise töötan personalivaldkonnas ja näen nii palgasoove kui ka numbreid mis ettevõtted pakuvad. Tallinnas on mõlemad numbrid muidugi kõrgemad kui mujal, kuid need numbrid jäävad suures osas siiski 1000-2500 bruto vahele, tippjuhid, IT valdkonna spetsialistid jms. tipptegijad saavad muidugi rohkem aga keskmise inimese keskmine palk jääb siiski alla 2000 bruto.

Personalivaldkonnas töötav inimene võiks ju ometi teada, et keskmise inimese ja tippjuhi palga vahele mahub palju numbreid. Jah, keskmise inimese töötasuks võib nimetada “alla 2000”, kuid tippjuhtide palgad on siiski pigem 5000+. Veel on olemas terve armee keskastmejuhte ning tippspetsialiste, kelle palgavahemik jääb just sinna, kus meie “laiame” ja “eputame”. Kas keskmisest rohkem teenida ja sellega rahul olla on järsku mingi häbiasi?

No see “terve armee” on siiski oluliselt väiksem osa kui tavalisi reatöötajaid ja spetsialiste. Ka kõrgharitud õpetajad saavad meil alla 2000 bruto. Millegipärast kontoriinimesed ei tee justkui märkamagi, et enamus teenindusasutusi mida nad külastavad on täis neid keskmisi toredaid inimesi kelle palk on alla 2000 bruto ja neid on ikka hulga rohkem kui keskastmejuhte ja tippspetsialiste. Aga kui siin visatakse esimesed teemas juba 2000-3000 numbrid ette siis ei julgegi nad siia oma numbrit kirjutada, eriti kui see on nii väike,et palgapäeval ots-otsaga kokku ei tule ning inkassofirmad kaelas.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga kui siin visatakse esimesed teemas juba 2000-3000 numbrid ette siis ei julgegi nad siia oma numbrit kirjutada, eriti kui see on nii väike,et palgapäeval ots-otsaga kokku ei tule ning inkassofirmad kaelas.

Oled vist uus siin, et neid kelkamite numbreid usud? Soliidsema palganumbriga inimesed ei räägi kunagi netost. Lihttööline tahab tööle tulles teada ainult seda palju kätte saab. Tema aju seda ei võta, et neto ka millestki sõltub.

+7
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

929.72 bruto, elukaaslasel 1167.01 bruto. Elame nii lahedalt, et suudame maksta 1.kodulaen 2.autoliising 3.autokütus 4.toit 5.väljaskäimised 6.reisimine +jooksvad kulud ja säästa.
Nagu ka eespool välja toodud, siis tõepoolest oleneb kõik KULUDEST, millist plaganumbrit soovida. Me ei virele ega hädalda. Kui pidevalt mõtelda, et issand issand 3k palk on niii väikene, siis noh…kurb lausa, et inimesel väiksemaid muresi pole:)

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

929.72 bruto, elukaaslasel 1167.01 bruto. Elame nii lahedalt, et suudame maksta 1.kodulaen 2.autoliising 3.autokütus 4.toit 5.väljaskäimised 6.reisimine +jooksvad kulud ja säästa.

Nagu ka eespool välja toodud, siis tõepoolest oleneb kõik KULUDEST, millist plaganumbrit soovida. Me ei virele ega hädalda. Kui pidevalt mõtelda, et issand issand 3k palk on niii väikene, siis noh…kurb lausa, et inimesel väiksemaid muresi pole:)

Lapsi teil tõenäoliselt ei ole?

Mina ise saan kätte 1200 ja mees 1600 eurot ja ei julge küll ütelda, et lahedalt ära elame. Ilma lasteta tõenäoliselt küll, aga kuna peres ka 3 last, siis säästmiseks jääb ikka vähe alles.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen õpetaja neto on 1260 ja see pole norm koormuse juures, vaid tunde on rohkem. Tegelt on ikka naeruväärne summa kogu selle töömahu juures, mida õpetaja teeb. Kuid ise valisin sellise ameti ja mulle tõesti meeldib mu töö väga ning ametit vahetada ei plaani. Kuigi jah, palka tahaks isegi vähemalt 2000 saada.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul 1200 neto. Pärnus. Tulen välja ja eriti hästi tuleks, kui kodulaenu poleks. Aga Pärnu tööpakkumisi vaadates pakutakse töötajatele keskmiselt 5 eurot tunnis, nii et saan veel väga head palka.

Ka Pärnus ja neto 1000. Laene pole ja seetõttu saan elada sellist elu, et võin endale ka üht-teist lubada – tarbida iluteenuseid, sõita autoga ja käia reisimas, aga rahul kindlasti oma palgaga pole. Seda enam, et töötan kõrgharidust nõudval ametikohal. Rahul oleksin ilmselt hetkeseisuga 1500-2000 neto ja päris hea palk ütleks siis kui saaksin kätte üle 2000.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Töötan iluvaldkonnas, palk viimasel ajal nii 850 neto, varasematel aegadel 1200-1300.
Samuti nagu mõni eelkõneleja, sai parematel aegadel kinnisvaralaen suurema vastu vahetatud. Mees ei teeni minust väga palju rohkem.

Lapsi pole, sõidan ühistranspordiga. Saab hakkama. Viimasel ajal hindan kindlasti vaba aega rohkem kui raha.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Saan kätte umbes 1000 eurot kuus.
Minu jaoks pole see väike palk, sest mul pole suuri püsikulusid, kuid midagi priisata ka muidugi ei ole.
Mehe kättesaadav kuupalk on umbes 800 euro võrra suurem, seega kamba peale (meil on 3 last) elame normaalselt ära, ei hoia väga kokku, aga ei larista ka. Reisidel käime u kord kahe aasta jooksul, remonti teeme tasapisi, poes ostame täisväärtuslikku toitu, närutama ei pea, natukehaaval tekib ka sääste.
Oleme mehega mõlemad kõrgharidusega ja töötame õpitud erialal.

Mulle praegu tundub, et kui minu palk oleks näiteks 2000 bruto, siis tunneksin ennast mugavalt ja kindlustatumana kui praegu, aga selle nimel eriala vahetama ei tormaks.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul 1700 bruto, aga graafik vaba, tööl käin nii pool päeva, pool aega töötan kodus. Meest ei ole, on laps, aga eks maksab kõik lapse kulud peale söögi (riided, trennid, meelelahutus), seega otseselt ei saaks kurta. Plaan siiski uus eriala õppida ja teha oma firma, tahaksin siiski 3000-4000 teenida, et rahul oleks.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda teemat lugedes tekib tunne, et iga teine Perekooli kasutaja töötab Riigikogus.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul 1200 neto. Pärnus. Tulen välja ja eriti hästi tuleks, kui kodulaenu poleks. Aga Pärnu tööpakkumisi vaadates pakutakse töötajatele keskmiselt 5 eurot tunnis, nii et saan veel väga head palka.

Ma ka Pärnus ja palk 800 neto. Tulen omadega kenasti välja aga eks alati võiks rohkem saada.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda teemat lugedes tekib tunne, et iga teine Perekooli kasutaja töötab Riigikogus.

Oeh, tõesti..Tunnen, et teenin Perekooli kõige madalamat palka oma 700 euroga….

Ega hakkama hästi ei saa, läksin osalise ajaga ka teisele töökohale juurde, aga see on ulme, mis koormus mul on ja palgas kajastub see vaid 200 euro võrra.
Seega käin kahel kohal ning neto ei tule 1000 eurotki ära…

Selle heaks, et tulevikus kergem oleks olen omandamas ka õpetaja haridust natuke aega veel kaugõppes, kuid tuleb välja, et seal ka koormust arvestades nüüd palju suurem palk pole. Kuid natuke ehk ikka lihtsam. Varsti loodan saab see raske aeg läbi kui parem haridus käes.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ja vähemalt 4 on eesti panga presidendid ja 2 elon muski armukesed

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Huvitav, et statistika järgi saab ikka väga suur osa palka alla keskmise mis on ca 1400 brutos.

Siinse küsitluse järgi olen ma ikka üsna väikese palgaga selle keskmisega. Tallinnas.Korralikus rahvusvahelises ettevõttes.

Äkki peaks riigiametisse kandideerima või kus need superpalgad on?

Ei tea jah, mis inimesed need siia teema algusesse on vastama sattunud – “2000.- käib kah”, “3000.- on enam-vähem”, “Näiteks põhiharidusega kassapidaja ei peaks nurisema alla 2000-eurose palga üle”. Wtf? Kus need kassapidajad täpselt 2000 kätte saavad? Reaalsustaju päris käest ära…

+11
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

ja vähemalt 4 on eesti panga presidendid ja 2 elon muski armukesed

No 2000-3000 on selline tavaline turundus/müügijuhi palk. Juristid/ IT/finants teenivad tõenäoliselt rohkem, kui see 2000-3000. Ehk siis õiges sektoris 2000 teenida ei ole teab mis ulme. Elon Muski armukesena tõenäoliselt oleks vähe pingevabam see teenistus, isegi kui peaks Elonit selle teisega jagama. 🙂

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Töötan it sektoris. Ei saa siin kõik üle 2000 kätte.
2000 on juba hea, 2500 väga hea. Et 3000+ saada pead olema asendamatuse skaalal üsna kõrgel.
Ettevõtete palgaandmed on avalikud. Ärge luuletage siin.

+9
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

2000 on juba hea, 2500 väga hea. Et 3000+ saada pead olema asendamatuse skaalal üsna kõrgel.

Mina it pakkusin huupi, kuna on teada, et selles sektoris kõrged palgad. Küll aga olen hästi kursis nii turunduse, kui ka müügi palkadega. Turundusjuhil 2000 neto on täiesti tavaline palk.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Keskastme spetsialist, 1200.- neto, mehel mõnisada rohkem, lapsed suured, maja vahetasime korteri vastu, 1. auto liising, rahadega tuleb ilusti välja, ei kurda praegu, sente ei pea saagima.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina it pakkusin huupi, kuna on teada, et selles sektoris kõrged palgad. Küll aga olen hästi kursis nii turunduse, kui ka müügi palkadega. Turundusjuhil 2000 neto on täiesti tavaline palk.

defineeri tavaline – on see sama kui mediaan või kui statistiline keskmine?

turundusjuhi palk on vahemikus 1200-2200 neil andmetel:
https://www.palgad.ee/salaryinfo/juhtimine/turundusjuht
2000 on seal päris ülemises otsas.

keskmist palka arvutatakse nii:
on üks inimene kes saab 5000 ja 3 inimest kes saavad 1000.
keskmine on 8000/4=2000
ilus statistiline vale.
ja see, kes teenib 1000 ei julge oma suudki lahti teha, sest neile jääb mulje et nad teenivad nii vähe, sest keskmine on 2x suurem

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

keskmist palka arvutatakse nii:

on üks inimene kes saab 5000 ja 3 inimest kes saavad 1000.

keskmine on 8000/4=2000

ilus statistiline vale.

ja see, kes teenib 1000 ei julge oma suudki lahti teha, sest neile jääb mulje et nad teenivad nii vähe, sest keskmine on 2x suurem

Seal on veel nüanss, et palk korrigeeritakse 1.0 koormuse peale.
See, kes saab kõige kõrgemat palka, võib töötada 0.5 kohaga ja saada 2500. Ja ikkagi arvutatakse, et keskmine palk on 2000.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Bruto 1450.
Mees ligi 2000
Lapsi neli.
Olen rahul. Lahkusin õpetajaametist, saan praegu palka, mis on tööpanuse ja koormusega tasakaalus. Mul on oma aeg ja vabad õhtud ja pühapäevad 😀
Kuna kodu on oma ja autod omad, siis elame kenasti.
Ei ole rohkem lihtsalt vajadust teenida.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lapsi teil tõenäoliselt ei ole?

Mina ise saan kätte 1200 ja mees 1600 eurot ja ei julge küll ütelda, et lahedalt ära elame. Ilma lasteta tõenäoliselt küll, aga kuna peres ka 3 last, siis säästmiseks jääb ikka vähe alles.

Lastetoetus ka ju 520€?

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Taheti allakahetonniinimestelt ka kuulda, kuidas elu on ja mina ei ole kade oma elust vatramisel. Saan 1150€ kuus kätte, mehe palk kõigub, kuid jääb umbes samasse kanti. Elukoht Tallinn, lapse asemel on praegu veel kass.

Ma ei tea, ütleks et elul suurt midagi viga pole, loomulikult võiks palk suurem olla, aga mina jätan endale kulutamiseks iga kuu 400€ ja ei tunne end halvasti. 500 üritan kõrvale panna, 250 maksan üüri ja ülejäänud kulutused (telefon, meediateenused jms) lähevad vabast rahast. Heameelega kulutaks rohkem raha, kuid enne 30ndat eluaastat tahaks oma kinnisvara omada. Kui saaks kõik palga laiaks lüüa, siis ei oskaks vist suurt millestki puudust tunda 😉. Kindlasti saaks me tegelikult rohkem säästa (mees nö raiskab rohkem ja säästab vähem), aga päris hulluks koonerdamisega ka minna ei taha.
Ainus asi, mis häirib, ongi see, et oma kodu ei ole saanud veel lubada. Disainerrõivad (raske hooldada), uhked reisid (ärevushäire) ja kallid juuksurid (käidud ja korduvalt pettunud) jätavad mind külmaks.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keegi pani minu mõtted juba kirja 🙂

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kus on ettevõtete avalikud palgaandmed? Riigisektor on peaaegu avalik, aga mitte kogu töötajaskonna.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kus on ettevõtete avalikud palgaandmed?

palun, teatmik.ee Vaata mitu 2000 eurose keskmise palgaga it-firmat suudad leida.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

3000-ga oleks üsna rahul, eesmärgiks olen seadnud paar aastaga 5000-ni jõuda.

+1
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 79 )