Näitan 18 postitust - vahemik 61 kuni 78 (kokku 78 )

Teema: Palk

Postitas:

Töötan lasteaiaõpetaja abina ja netopalk on 590. Kuidagi ei jagu.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 19:46; 21.02 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus on ettevõtete avalikud palgaandmed?

palun, teatmik.ee Vaata mitu 2000 eurose keskmise palgaga it-firmat suudad leida.

Kust ma leian siit keskmise palga? Näiteks
https://www.teatmik.ee/en/personlegal/10736593-osa%C3%BChing-Playtech-Estonia

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 09:39; 19.02 22:50; 21.02 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus on ettevõtete avalikud palgaandmed?

palun, teatmik.ee Vaata mitu 2000 eurose keskmise palgaga it-firmat suudad leida.

Kust ma leian siit keskmise palga? Näiteks

https://www.teatmik.ee/en/personlegal/10736593-osa%C3%BChing-Playtech-Estonia

Hinnanguline netopalk või Estimated net wage

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 16:02; 14.02 22:52; 21.02 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötan lasteaiaõpetaja abina ja netopalk on 590. Kuidagi ei jagu.

See ju lihttöö. Lihttööd ongi vähem tasustatud. Kui minu laps lasteaias käis, olid õpetaja abid kas pensionärid või osalise töövõimetusega inimesed.

+6
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 09:47; 21.02 17:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegusel ajal seda küll lihttööks ei nimetata, vähemalt meie asutuses on nõutav ka lapsehoidja kutse. Pole meil tööl ka ühtegi pensionäri ega puudega inimest sellel ametikohal.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 19:46; 21.02 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina 1100, abikaasa 1600
500 eurot mõlema palgale juurde ja oleksime väga rahul, praegu 🙂

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 700 bruto ning mehel ca 1200 bruto.
Kulud: kodulaen, lapsed, lemmikud, 2 autot jm.
Kui mõlemad saaksime 1500+ oleks veidi lahedam hakkama saada, kuid korralikku eelarvet pidades tuleme ka praegu toime. Jääb isegi raha maja remondiks ja olemas on säästud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et inimesed on usinasti hakanud oma palgast siin rääkima. Teemaalgataja küsis ju mis muud.
Rahul oleksin 2000-eurose netopalgaga. Väga heaks palgaks pean netopalka üle 2500.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu silmis loeb palgaga rahulolu juures ka see, kus kohas elada. Tallinnas on rohkem vaja, sest üürid jne nii kallid, maakohaga mitmekordne vahe.

Ise elan Tallinnas ja üle-eelmises kohas (eralasteaias) sain u 500 kätte. Seda oli ikka väga vähe, aga tervise tõttu ei suutnud muud kohta ka välja mõelda. Eks puudu jäi, aga õnneks mees maksis korteriarveid. Eelmises kohas sain u 900 kätte, aga tundsin, et antud töö eest oli seda vähe. Ütlesin seda neile otse ka, aga et üle teatud aja palka ei tõstetud, siis läksin ära.
Nüüd saan u 1500 kätte. See on juba selline normaalne palk Tallinnas elades. Õnneks mul on kulud mehega kahepeale, mistõttu saan säästa ka. Mul saavad mitmed sõbrannad Tallinnas aga alla 1000 kätte, u 800 ringis (sh meditsiinitöötaja, kes vääriks palju enamat ning töötajad, kes on üle 10a oma tööd teinud jne). Ja nende silmis üle 1000 oleks juba “väga suur palk”.
Olen ise aru saanud, et kui üle teatud aja palk ei tõuse, on kõige mõistlikum töökohta vahetada.. uued saavad ikka omajagu rohkem. Eks haridus/kogemused jne loevad ka (ma ise tegelen ka palju enese harimisega jne), aga siiski.

Tõesti rahul oleksin alates 2500 neto. Samas minu kogemuste ja oskuste eest oleks seda hetkel vast liiga palju, aga küll tulevikus liigun selles suunas 🙂 Muidugi tahaks saada 3-4k ja veel rohkem, aga siis peaks olema tõesti väga hea spetsialist/juht vms. Mees saab mul 3k neto ning ta on enam-vähem rahul (mujal saaks ta rohkem palka, aga hetkel on lisaks ka muud hüved, mis tasuvad pikas perspektiivis ära, seega pole mõtet liikuda).

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 22:13; 02.03 02:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida te teete nende 3000-4000 euroste palkadega igakuiselt, eriti kui peres näiteks kaks inimest samasugust palka teenivad?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida te teete nende 3000-4000 euroste palkadega igakuiselt, eriti kui peres näiteks kaks inimest samasugust palka teenivad?

Ma ise nii palju ei saa, aga mees saab 3k. Me ei ela kuidagi suurelt vms, sest on ka pangalaen + liising ning mehe vaba raha (mida ei ole metsikustes kogustes) läheb investeeringute alla ära (eelkõige kinnisvara) ja pangakontol tal mingit vaba raha väga ei eksisteerigi. Mina hetkel lihtsalt kogun raha (tulevikus kasutan seda arvatavasti sissemaksuks, et osta pealinna üks pisem korter väljaüürimise eesmärgiga).

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 22:13; 02.03 02:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida te teete nende 3000-4000 euroste palkadega igakuiselt, eriti kui peres näiteks kaks inimest samasugust palka teenivad?

Ei midagi erilist, lihtsalt koguneb, laiakslöömine pole eemsärk, isegi auto on 10+ a vana. Paar aastat tagasi sain aru, et lihtsalt arvel hoidmisel pole mõtet, seega enamus säästudest on investeeritud. Mõtted liiguvad selles suunas, et kunagi veidi kaugemal ajal elukohta vahetada – eks see summa siis sinna läheb; samuti hoian suvilate pakkumistel silma peal.

Kuna elukaaslase palk on kusagil 1000 ringis, siis pere peale summa niiväga suur ei tule.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 22:51; 02.03 07:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida te teete nende 3000-4000 euroste palkadega igakuiselt, eriti kui peres näiteks kaks inimest samasugust palka teenivad?

Peale maja, mille laenuga soetasime, on ka veel kaks väljarenditavat korterit ostetud, nö mustadeks päevadeks või lastele ülikooli mineku ajaks. Reisimas käime mitu korda aastas, nii et ei pea sente veeretama. Hobid on keskmisest kallimad, tervel perel on korralikud spordivahendid (suusad, jalgrattad). Noh, ja tagatipuks plaanime uue maja ehitada (vana on ostetud ja pole meie käe järgi).

Aga siinset teemat lugedes tuleb kohe välja viha endast paremal järjel olevate inimeste vastu. Kahjuks. Perekoolikad on õnnelikud siis, kui kõigil oleks ühtviisi vähe nagu kommunismi ajal.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 19:54; 14.02 15:35; 02.03 09:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan umb 1550 kätte. Ei ole rahul. Samas minu erialal on see vist suht keskmine – on kehvemaid, on paremaid. Mees saab kätte umb 2200 + kütuse hüvitis. Ikka iga kuu raha otsas. Aru me ei saa sellest. No ok, iga kuu algul umb 200 eur ka säästame, aga ikka arvutuste järgi peale kohustusi jääb piisavalt vaba rahs, mis lihtsalt kaob nagu musta auku.

Ilmselt olengi rohkem rahulolematu tarbimisega ja üritamegi hetkel seda muuta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan kätte u 900, ei tööta täiskohaga, tunnen, et olen Lõuna-Eestis hea palgaga töötaja. Otsin ka uut täiskohaga tööd, aga palju rohkem kusagil ei pakuta, kui üldse mingit tööd pakutakse, mis pole müügitööga seotud. Olen töötanud aastaid mitterialasel ametil ning keskealisena uuesti alustada on keeruline, ei teagi kohe.
Mulle on jäänud alati arusaamatuks Tallinnas elavate inimeste kurtmine kalli elu üle. Ühistransport on tasuta, Maximas maksab päts leiba sama palju kui Valgas nt. Küttearved on tihtipeale odavamad kui väikelinnades. Jah, kinnisvara maksab palju, aga ega nt Tartus odavam pole.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, ma arvasin et olen keskmine aga päris vaesur ju. 1100 kätte+mõnedsajad preemiaks aastas.
Muidu sente ei veereta päris aga kui on vaja osta pesumasin või muruniitja siis peab veidi kokkupoole tõmbama paariks kuuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuskil 10 aastat tagasi töötasin Eestis õena, sain umbes 700-800 eurot. Liiga vähe selle töö eest.

Kolisin Hollandisse, saan sama töö eest umbes 8500 eurot. EI ütleks, et elu oluliselt kallim oleks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1100 neto, spetsialist, erasektor, mitte Tallinn. Selles valdkonnas meie regioonis ongi palgatase selline.
Elame ära normaalselt, mees teenib mõnel kuul sama palju ja mõnel rohkem. Kodulaenu võtsime enne kui hinnad lakke tõusid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 61 kuni 78 (kokku 78 )