Esileht Tööelu, raha ja seadused. Palk ja toimetulek

Näitan 9 postitust - vahemik 391 kuni 399 (kokku 399 )

Teema: Palk ja toimetulek

Postitas:
Kägu

Vaesed ei ole, aga ei näe mõtet kulutada konnakoibade peale, kui keegi neid ei sööks nagunii.

Ee, konnakoivad ei maksa midagi. Sulle teadmiseks.

Teiseks, on olemas normaalsed pastaroad. Sellised, mida pakutakse ka restos.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teiseks, on olemas normaalsed pastaroad. Sellised, mida pakutakse ka restos.

Eks sa siis käi seal restos neid söömas, kui tahad, ja meie ehk võime edasi süüa neid toite, mis meie perele maitsevad või millega me harjunud oleme, kah asi, millepärast siin nüüd vaielda.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks sa siis käi seal restos neid söömas, kui tahad, ja meie ehk võime edasi süüa neid toite, mis meie perele maitsevad või millega me harjunud oleme, kah asi, millepärast siin nüüd vaielda.

Ei, ma ei käi restos. Tõin näitena, need koosnevad paarist komponendist ja saavad valmis 10 minutiga ja neid pakutakse ka restos. Sinu makarone hakklihaga ei pakuta kusagil.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu makarone hakklihaga ei pakuta kusagil.

Pakutakse küll – minu kodus 🙂

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pakutakse küll – minu kodus ????

Väkk. Vaene pere. Vii siis vähemalt oma lapsi kord kuus välja sööma. Muidu jäävadki jama järama. Anna ikka limpsi ka juurde.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pakutakse küll – minu kodus ????

Väkk. Vaene pere. Vii siis vähemalt oma lapsi kord kuus välja sööma. Muidu jäävadki jama järama. Anna ikka limpsi ka juurde.

ma käin praegu paralleelselt vähemalt kahes teemas su kommentaare lugemas. väga lõbus on. muidugi natuke kurb ka, et sul mingit muud meelelahutust ei ole, kui kõigile koht kätte näidata ja mingit ulme rikkurit teeselda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pakutakse küll – minu kodus ????

Väkk. Vaene pere. Vii siis vähemalt oma lapsi kord kuus välja sööma. Muidu jäävadki jama järama. Anna ikka limpsi ka juurde.

Vaene ja vaimust kurnatud oled sina

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rikas olemine pole mingi patt. Patt on olla selle juures ülbe ja tõusklik.
Kellel on parem, see peab suutma olla armuline nende vastu, kellele nii ei ole. Nii lihtsalt on.
Mis ei tähenda muidugi seda, et keegi üldse ülbe võiks olla, keegi ei või.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väkk. Vaene pere. Vii siis vähemalt oma lapsi kord kuus välja sööma. Muidu jäävadki jama järama. Anna ikka limpsi ka juurde.

Ja kui neidsamu makarone mingi koorekastmega restoranis söövad ja selle eest 15 eurot maksavad, siis see on kuidagi parem toit? Eriline imelik.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 391 kuni 399 (kokku 399 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Palk ja toimetulek