Esileht Koolilaps Paluks abi

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Paluks abi

Postitas:
Kägu

minul on siis selline mure, nimelt olen 3 laspe ema kellest keskmine on 8 aastane poiss. Iseenesest muidu armas ja tore poiss aga nüüd juba pikemat aega olen sellise probleemi ees, et ta kipub hirmsasti vihastma ja märatsema. Nii kui palud midagi teha või ütled, et ta midagi valesti teeb siis kohe vihastab ja hakkab märatsema. Lööb pidevalt oma õdesid praktiliselt ilma põhjuseta. Karjub, et läheb kodust minema ja paaril korral on isegi öelnud, et tapab ennast ära. Olen väga mures tema käitumise pärast, kas keegi oskaks palun mingit nõu anda mida teha või kuhu pöörduda. Kas on kuskil äkki mingit tasuta psühholoogi vm vastuvõttu kuhu võiks pöörduda. Suured tänud ette juba abi eest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Paluks abi

kus kandis sa elad? mina soovitaks minna psühhiaatri juurde vastuvõtule. suuremates lastehaiglates on nad olemas. Tallinna elanikele on tasuta asula tn perekeskuse psühholoogid http://pk.ee/, aga vbl oleks targem kohe psühhiaatri poole pöörduda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Paluks abi

Dr Kersin Kõiva Tallinna Psühhiaatriahaiglas (vist on nii), psühhiaater. Talle on järjelkord, aga on väga hea spetsialist. Psühholoogilt ei saa nii kiiret abi.

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Koolilaps Paluks abi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.