Esileht Ilu ja tervis Paluks konkreetseid kõhulihase harjutusi, millega on võimalik kõht ilusaks lamedaks saada?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Paluks konkreetseid kõhulihase harjutusi, millega on võimalik kõht ilusaks lamedaks saada?

Postitas:

selja taga 2 väikese vahega sünnitust, viimasest sünnitusest möödas 10 kuud. Olen 179 pikk ja kaalun nii umbes 65-67kg. Muidu nagu ok, aga punu on ees ja tsellut ka kumab ja sangad on.
Kui kiiresti on üldse võimalik kõht lamedaks saada ja kui palju selleks vaeva peab nägema?
Soovitage konkreetseid harjutusi ka, mis kindalasti ka mõjuma hakkavad.

Olemas on hularõngas, aga ei usu eriti selle efektiivsusesse 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.02 11:00; 21.02 13:58; 21.02 15:05; 21.02 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

rasva ei ole võimalik ühe koha pealt kehas kaotada.sa võid küll kõhulihaste harjutusi teha, ükskõik milliseid,kõik on väga head ja youtube on neid täis, aga rasv jääb sinna ikka alles.rasvakiht kaob keha pealt ühtlaselt.
80% määrab sinu kehakaalu toitumine ja 20% treening.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toitumine paika! Unusta kõik rämpstoit, sai, pasta, karastusjoogid jne.
Kõhulihastest soovitaks \”8 minute ABS-i\” Aga tee neid ülepäeviti, mitte iga päev.
Kui toitumise paika saad, kaob kõhukene üsna kiiresti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 13:23; 21.02 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Toitumine paika! Unusta kõik rämpstoit, sai, pasta, karastusjoogid jne.
Kõhulihastest soovitaks \”8 minute ABS-i\” Aga tee neid ülepäeviti, mitte iga päev.
Kui toitumise paika saad, kaob kõhukene üsna kiiresti.[/tsitaat]

Aga miks ülepäeviti parem kui iga päev teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.02 11:00; 21.02 13:58; 21.02 15:05; 21.02 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahet ei ole-võid ka ainult korra nädalas teha(ja seejuures EI TOHI äraunustada harjutusi ka seljalihastele) ,sest veelkord-neil harjutustel ei ole sinu lameda kõhukese saamisega mitte mingit pistmist! Kui mingit harjutust tahad siis parim on vähemalt 10-15 000 sammu igas päevas(1.5-2 tundi)käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vahet ei ole-võid ka ainult korra nädalas teha(ja seejuures EI TOHI äraunustada harjutusi ka seljalihastele) ,sest veelkord-neil harjutustel ei ole sinu lameda kõhukese saamisega mitte mingit pistmist! Kui mingit harjutust tahad siis parim on vähemalt 10-15 000 sammu igas päevas(1.5-2 tundi)käia.[/tsitaat]

et siis kui teen igapäevaselt kõhulihase harjutusi ja jälgin toitumist, siis ei saa ma ikkagi oma kõhtu korda?
mul on mingi dvd bodyjamiga ka, seda teen ka aegajalt, vahepeal tegin iga päev, nüüd laisem, teen üle päeva

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.02 11:00; 21.02 13:58; 21.02 15:05; 21.02 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tee 1x ja korralikult läbi need harjutused ja siis vaata, kas järgmisel päeval suudad neid teha veel 😀
Aga muidu-eks lihastele peab natukene puhkust andma, arvan mina.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 13:23; 21.02 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No tee 1x ja korralikult läbi need harjutused ja siis vaata, kas järgmisel päeval suudad neid teha veel 😀
Aga muidu-eks lihastele peab natukene puhkust andma, arvan mina.[/tsitaat]

Ma mingi aeg tegin ka neid harjutusi 8 minuti kõhulihaseid, tegin iga päev. Aga siis muutusin laisaks ja ei viitsinud enam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.02 11:00; 21.02 13:58; 21.02 15:05; 21.02 19:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Paluks konkreetseid kõhulihase harjutusi, millega on võimalik kõht ilusaks lamedaks saada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.