Esileht Pereelu ja suhted paluks nõu

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: paluks nõu

Postitas:

üleeile meest kodus ei olnud. eile siis tuli, küsisin kus ta oli selle peale kargas kallale ja hakkas mind peksma. peres on meil kolm last nemad ju näevad kuidas isa peksab ema. nüüd vaatan hoolega odavamat üürikat. ei ole minul ei ema ega ka isa ega ka õde kellelt tuge saada
loodan, et annate andeks kuna on palju kirjavigu sees kuna olen öö otsa nutnud

kuidas olete teie toime tulnud eks ta raske saab olema

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 08:07; 23.04 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii lambist tuli kallale? Ja see oli esimeen kord? Kaua te koos olete olnud? Mina soovitaksin sul lapste pärast eraldi minna sest mees kes lööb esimest korda, lööb ka ülejäänud 150 korda. Sul saab olema raske aga võta end kokku ja sa saad hakkama:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah ta oli suht närviline. mina olin aias ta käratas raisk mida sa teed. ma ei tea laps midagi toas ütles ja meie hakkasime naerma. mitte teda ei naernud. lapsed on vanuses 7, 3 jah 1,5 aastat. seitsmene käib veel lasteaias. 3 ja 1,5 on minuga kodus. koguaeg ütleb ma midagi ei te ma olen lihtsalt laisk

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 08:07; 23.04 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õigekirjaoskuse järgi vaadates tundub et oled algharidusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Õigekirjaoskuse järgi vaadates tundub et oled algharidusega. [/tsitaat]

???? kas algharidusega inimesi võib peksta v?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Õigekirjaoskuse järgi vaadates tundub et oled algharidusega. [/tsitaat]Mõned komad ka sulle, paistab, et sul pole kombeks neid kasutada:
,,,,,,,,,,,,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

???? kas algharidusega inimesi võib peksta v?[/tsitaat]Ei tohi! Kedagi ei tohi peksta. Mitte kedagi! Mitte kunagi!

Algharidusest ei ole muud probleemi, kui see, et su jutt ei ole kõigile arusaadavas vormis. Lehel http://www.naistetugi.ee/ on nii juttu lugemiseks kui telefoninumbreid kui ka e-posti aadresse. Sinna kirjutades või helistades on see eelis, et teisel pool vastab spetsialist, kes oskab selliste asjadega tegeleda.
Siin perekooli foorumis kirjutavad minusugused tegelased, kes ainult parastavad ja õelutsevad ja asjast ise midagi ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted paluks nõu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.