Esileht Pereelu ja suhted Paluks soovitusi kingituse osas

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Paluks soovitusi kingituse osas

Postitas:

Millised kingitused meeldivad kaksikute tähtkujust meestele? Aega ka veel on, aga kuna võib-olla tahan välisriigist tellida, siis varsti juba peaks.
Kas praktiline hobiga seotud kink oleks ok? Suhe on meil veel üsna värske, pool aastat ainult kestnud ja seetõttu natukene keeruline kingitust valida.

Tegelikult olen ühe võimaliku asja välja valinud ja sinna on võimalus lisada tasuta graveering ja nüüd teine küsimus olekski, et kas ja mida võiks lasta sinna graveerida? (tegemist on üsna hinnalise, 100+ euri maksva, hobiga seotud meheliku esemega, võimalik graveerida kuni 25 tähemärki) kas kingisaaja -eesnimi perekonnanimi-, või – palju õnne eesnimi- või midagi muud samas stiilis, või -eesnimele käolt (st. minu nimi)- või see liiga pealetükkiv? Igasugused ♡ sümbolid oleksid ka pigem out? Või siiski midagi isiklikumat ja armsamat? Või pigem vaimukat? (palun andke ideid)

Või kinkida hoopis mingi elamuskingitus? Ühele? Kahele?

Või pigem kinkida midagi odavamat ja suvalisemat, et mitte liiga omadega sees paista 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.04 14:01; 17.04 14:09; 17.04 19:45; 18.04 13:47; 23.04 13:10; 23.04 13:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see tähtkuju antud juhul määrav on? Järjekordne “mis tähemärgi esindajad kõige rohkem petavad” seeriast teema? Kingi ikka midagi sellist, mis inimese huvide ja soovidega kattub, mitte miskise väljamõeldud sodiaagimärgiga.

Aga kui sa sellist jama tahad uskuda, siis SIIN on sulle midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see tähtkuju antud juhul määrav on?

Ei olegi otseselt, igaks juhuks kirjutasin 😀
Ootaks siis ka soovitusi graveeringu teksti osas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.04 14:01; 17.04 14:09; 17.04 19:45; 18.04 13:47; 23.04 13:10; 23.04 13:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule näiteks ei meeldi, kui mulle asju kingitaks, nende väärtusest sõltumata. Samuti ei tea ma ühtegi inimest vanuses 15+, kellele sünnipäeva juures on olulised kingitused.
Kingiks hoopis ühise õhtusöögi näiteks. Või mingi muu väljasõidu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suhe on värske, siis ei tasu kingiga liiga intiimseks minna (reeglina graveeringud sed ajust on, eesmärk kinkijat meenutada).

Reeglina meestele meeldivad praktilised kingid, ükskõik mis tähtkujust nad on.

Sellised turvalised k ingid on alati nt lips või lipsunõel, kui mees on lipsukandja tüüpi ja sa tead ka tema lipsu kollektsiooni.

Püksirihm.

Teatripiletid.

Mingi eölamsukingitus – realiseerimisega siis sellel sünnipäevaõhtul.

Sekspesu (sinu seljas) – rõhk siis sõnal, et seks pesu, mitte lihtsalt seksikas pesu (a la kehasukk vmt 😀 )

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 14:50; 20.04 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega see vist tähtkujust sõltu, ikka konkreetsest mehest. ja kes ta sulle on.

aga… ma olen ühe kaksikute tähtkujus sündinud meeskodanikuga juba 20a abielus.
sünnipäevakinkideks on – sellele konkreetsele kaksikule – kõige tihedamini olnud minu ja laste poolt ulme ja fantaasiaraamatud (clarke, pratchett, tarlap jt), elektroonikavidinad (nt uus gps, kui oli just vana ära kaotanud, väline kõvaketas jne), hobiga seotud asjad (nt väikelaevajuhikoolitus, kuna on purjetamishuviline, kontserdipiletid (talle ja mulle) jne) jne.

lähedasele sugulasele ees- ja perekonnanimega graveeringuga asja kinkida on minu meelest veidi tobe, selliseid graveeringutega kingitusi teevad eelkõige ikka ülemused või koostööpartnerid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suhe on värske, siis ei tasu kingiga liiga intiimseks minna (reeglina graveeringud sed ajust on, eesmärk kinkijat meenutada).

Reeglina meestele meeldivad praktilised kingid, ükskõik mis tähtkujust nad on.

Sellised turvalised k ingid on alati nt lips või lipsunõel, kui mees on lipsukandja tüüpi ja sa tead ka tema lipsu kollektsiooni.

Püksirihm.

Teatripiletid.

Mingi eölamsukingitus – realiseerimisega siis sellel sünnipäevaõhtul.

Sekspesu (sinu seljas) – rõhk siis sõnal, et seks pesu, mitte lihtsalt seksikas pesu (a la kehasukk vmt ???? )

Tõesti lahe on kingiks saada püksirihm või lips, oh lausa teatripiletid. Nagu sinagi hõiskad rõõmust kui sulle kingitakse paar sokke. Sinu kingi pakkumised on naiselikud, mitte mehelikud ja mehele rõõmu tegevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülim lollus on värskele suhtele mingi 100+ ja graveeringuga asi kinkida. Nagu jube pugemine ja heakskiidu ostmine.
Eritu midagi pole vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sa ise sünnipäevaks said sellelt inimeselt? siis teaks soovitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülim lollus on värskele suhtele mingi 100+ ja graveeringuga asi kinkida

Kas pool aastat suhet on tõesti nii liiga vähe? Suhe iseenesest on kindel – oleme teinud ühiseid tulevikuplaane, kohtunud teineteise sõprade ja vanematega

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.04 14:01; 17.04 14:09; 17.04 19:45; 18.04 13:47; 23.04 13:10; 23.04 13:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis paneb sind arvama, et te veel sel ajal koos olete ?
Hetkel soovitaks, et ära mõtle üle.
Hobi osas on sul väga lihtne mööda panna. Kuna hobiga ollakse enamasti väga kursis,
siis tõesti meeldiva kingituse saaksid teha ainult siis kui oled selle hobiga sama hästi kursis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan teemaalgatajal vähem pingutada. See 100+ ja graveering jätab pigem meeleheitliku mulje. Võta vabamalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tsiteerin siinkohal klassikuid. Mees ootab naiselt 2 asja: seksi ja süüa. Nende kahega võiksidki meest tähtpäeva puhul üllatada. Graveeritud esemed seostuvad ka mul pigem firmakingitustega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas pool aastat suhet on tõesti nii liiga vähe?

Päris ausalt, on küll jah. Ei ole see 6-kuud-deitimist veel miski kindel suhe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui su palk on 2000, siis pole tõesti see 100 EUR kink ehk midagi erilist, aga kui sa selle eest krediitkaardiga maksma pead, siis oleks see minu jaoks (kingi saaja seisukohalt) küll liiast.
Paistad selline, kellele asjad ja nende kõrge hind on väga olulised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 13:18; 18.04 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis paneb sind arvama, et te veel sel ajal koos olete ?

Sünnipäevani ju ainult pisut üle kuu, millegipärast arvan jah, et oleme sel ajal endiselt koos 🙂

Soovitan teemaalgatajal vähem pingutada. See 100+ ja graveering jätab pigem meeleheitliku mulje. Võta vabamalt.

Seda ma ise mõtlesin ka, et äkki jätab minust liiga äraarmunud mulje, aga samas asi pole üldse eseme hinnas, vaid pigem praktilises ja natukene ka emotsionaalses väärtuses – ei tahaks mingit mõttetut suvalist asja nagu kinkida, mis kohe sahtlipõhja rändab ja elamuskingitust ei oska ka mõelda, mis see olla võiks, sest igal pool käime ju nagunii pidevalt …samas kui teha hobiga seotud kink, siis võiks see olla ju korralik, et inimene ei peaks hakkama mõtlema – et on kah, aga mitte just päris see, mille ise oleksin omale ostnud ning siis selleks, et mind mitte solvata, peaks kasutama minu kingitud asja, kuigi ise tahaks võib-olla omale hoopis teistsugust/korralikumat.

No kui su palk on 2000, siis pole tõesti see 100 EUR kink ehk midagi erilist,

Palk mul küll päris 2000 pole, aga samas mingit eelarveauku see summa mulle küll ei tekita jah.

Tsiteerin siinkohal klassikuid. Mees ootab naiselt 2 asja: seksi ja süüa. Nende kahega võiksidki meest tähtpäeva puhul üllatada. Graveeritud esemed seostuvad ka mul pigem firmakingitustega.

Neid kahte asja saab ju nagunii, mis üllatus see enam oleks 😀

Graveeringu tekstile mõtlesin iseenesest ka ühe variandi välja – ei ole seal tema ega minu nime sees (et mitte firmakingitust meenutada või mälestusesemeks kvalifitseeruda) aga on kergelt armas, aga samas mitmemõtteline heasoovlik sõnum.

Aga ma ei tea tegelikult endiselt mida teha 😀 … ootaks meeste kommentaare

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.04 14:01; 17.04 14:09; 17.04 19:45; 18.04 13:47; 23.04 13:10; 23.04 13:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis hobi see siis on? Annaks ju mehest hoopis parema ettekujutuse kui tähtkuju…

Mina isiklikult arvan, et parim kingitus on raamat! Ükskõik mis või kes üks inimene on. Pühendus ka veel sisse kirjutatud ja siis on raamat kohe eriti väärtuslik.

Aga samas, kui oled oma suhtes nii kindel, siis võiks sul olla päris hea ülevaade, et mida see inimene kingituseks sooviks. Millised üllatused talle meeldivad või ei meeldi. Kui neid asju siin avaldada ei taha (peale tähtkuju… ihihih), siis parem googeldada kui siia kirjutada, et mingit adekvaatset vastust saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed on ju kirjutanud ka 🙂
Nojah, noortel ongi vist tänapäeval nii. Mõned kuud “käinud” ja juba graveeringuga kingitused, paari kuu pärast siis beebiuudis?
Võta hoogu maha, naine!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 13:18; 18.04 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu jah, kindlasti on kõigil kaksikute märgi all sündinutel samad eelistused ja üldse…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 15:48; 18.04 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu sinagi hõiskad rõõmust kui sulle kingitakse paar sokke.

Mina küll hõiskaks sokipaari peale rõõmust, eriti, kui see oleks mingi kiiksuga sokipaar – ainult et jumalapärast, mitte vuntsimustriga!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 15:48; 18.04 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suhe on värske, siis ei tasu kingiga liiga intiimseks minna (reeglina graveeringud sed ajust on, eesmärk kinkijat meenutada).

Reeglina meestele meeldivad praktilised kingid, ükskõik mis tähtkujust nad on.

Sellised turvalised k ingid on alati nt lips või lipsunõel, kui mees on lipsukandja tüüpi ja sa tead ka tema lipsu kollektsiooni.

Püksirihm.

Teatripiletid.

Mingi eölamsukingitus – realiseerimisega siis sellel sünnipäevaõhtul.

Sekspesu (sinu seljas) – rõhk siis sõnal, et seks pesu, mitte lihtsalt seksikas pesu (a la kehasukk vmt ???? )

Tõesti lahe on kingiks saada püksirihm või lips, oh lausa teatripiletid. Nagu sinagi hõiskad rõõmust kui sulle kingitakse paar sokke. Sinu kingi pakkumised on naiselikud, mitte mehelikud ja mehele rõõmu tegevad.

Ilmselt sul ei ole meest. Minu mees just selliseid asju soovibki. Igal aastal, kui küsin talt, mida ta tahab. Isegi sokke on maininud, aga neid ma ei kingi.

Pigem on naised need, ke stahavad lihtsalt ilusaid asju, mehed tahavad asju, mida saab kasutada. Ja kui mees kannab igapäevaselt lipsu, siis tal on hea meel, kui ei pea ise poodi minema uue järel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 14:50; 20.04 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma leian ka, et kui tahad sellist läbimõeldud kingitust, siis pole enam midagi veel lisaks vaja peale graveerida – eriti kui asi on praktiline ja hakkab tal pidevat kasutust leidma. Sa ju meenud talle siis läbi selle igal juhul ja iga kord. Ma saan aru, et olete väga pikalt koos olnud (min 2 a) vōi abielus, aga nii vara on kindlasti suuur ei.
Oma mehele kinkisin ka päris kalli ja samas praktilise(eriti kuna tol ajal olin üliõpilane ja raha polnud) kingi peale 8 kuud koosolemist, ka sünnipäevaks. Tegelikult oli ta päris ehmunud, kuna nende peres pole kunagi uhket kingitegemist olnud(kuigi nad materiaalselt heas seisus) ja eks ta ka mōtles, et peab nüüd eitea mida mulle vastu tegema, niiet veidi veider oli, aga arvestades, et me tänaseks oleme abielus, siis ei midagi hullu 😀 tegelikult poleks ma never nii vara kallist kinki teinud, aga kuna mees oli mulle kui varem päris mitu suurt teenet osutanud, siis oli see nagu tänuavaldus rohkem. Muidu esimesed 1,5 aastat hoidun igasugustest ilast nōretavatest kaardikestest, üliromantilistest kinkidest, eriti siis veel mingid graveeringud ja Sulle vōib tunduda, et kuna tunnete üksteise peresi, sõpru, olete teinud järgnevaks pooleks aastaks plaane, aga reaalsuses on alla 1,5-2aasta kestnud suhted ÜLIMALT ebakindlad, tegelikult ei õpi selle ajaga absoluutselt teist inimest tundma, roosad prillid peas on aga hiiilgama suured, teie vahel pole selle ajaga tekkinud suurt, kooshoidvat sidet(isegi kui “ma armastan sind” olemas on), siis mōjuvad, ja PÄRISELT ka, sellised kingid natukene nagu ära ostmisena, veidi meeleheitlikult ja liiiga etteruttavalt. Hoia see kingiidee järgmiseks sünnaks, siis palju rohkem kindlapeale minek. Reegel on see, et kui sul tekib nii palju muretsemist, et mida graveerida, kas olla naljakas, mis on “too much”, siis tegelikult ei tunne te end üksteise seltskonnas veel täiesti mugavalt ning sa ei tunne ka teda – tegelt ka, oota veidi, ja sul ei teki enam selliseid küsimusi. Siis tead, et kallite ja graveeritud kinkide aeg on käes.
Edu ja pliiiis ära liiale mine :/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Graveeringuga? Mis te olete pensionieelikud või? See on nii vanamoodne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

OK 😀 ilmselt on teil kõigil siin õigus ja asendan esialgse kingiidee poole odavama ja ilma graveeringuta kingiga, mis õnneks on ka samamoodi praktiline ja vajalik.
Kahjuks jõudsin eelmise juba esialgse suure vaimustusega ära tellida – see jääb siis järgmist aastat ootama 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.04 14:01; 17.04 14:09; 17.04 19:45; 18.04 13:47; 23.04 13:10; 23.04 13:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise ka mees ja mingi graveeringu teema jätaks sügavalt külmaks.
Samas ma olen ka üsna praktiline inimene, mind ei huvita ka horoskoobid, firmasildid riietel, Facebookis “sügavmõtteliste” sõnumite levitamine jne. Sõltub väga inimtüübist, kui talle läheb taoline kraam peale, siis mine tea.

Hobiga seotud eseme osas pead sa väga kindel olema, et tal seda vaja on ja et see talle igati sobib. Näiteks kalamehele kingid uue õnge, pead ikka väga täpselt teadma, et sa ei osta liiga odavat ja kasutut asja. Vibulaskjale uue vibu, et see ikka oleks sellisest klassist, mida ta kasutab, ja et kas ikka on seda vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise ka mees ja mingi graveeringu teema jätaks sügavalt külmaks.
Samas ma olen ka üsna praktiline inimene, mind ei huvita ka horoskoobid, firmasildid riietel, Facebookis “sügavmõtteliste” sõnumite levitamine jne. Sõltub väga inimtüübist, kui talle läheb taoline kraam peale, siis mine tea.
Hobiga seotud eseme osas pead sa väga kindel olema, et tal seda vaja on ja et see talle igati sobib. Näiteks kalamehele kingid uue õnge, pead ikka väga täpselt teadma, et sa ei osta liiga odavat ja kasutut asja. Vibulaskjale uue vibu, et see ikka oleks sellisest klassist, mida ta kasutab, ja et kas ikka on seda vaja.

Horoskoobid ja muu taoline kraam talle kindlasti peale ei lähe, aga see pole ka üldse teemaks ju. Samuti pole asja point graveering – seda lihtsalt pakuti tasuta juurde ostu korral.

Tegemist on jah “outdoor” valdkonnaga, samas polnud kumbki kingituse variant nii spetsiifiline nagu kalamehele õng näiteks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.04 14:01; 17.04 14:09; 17.04 19:45; 18.04 13:47; 23.04 13:10; 23.04 13:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii-nii, kaksikutest mees. Kohe kontrollin … Jah, kuula: kaksikutest mehele tuleb kinkida täispuhutav naine. Graveeringuks peab olema “kaks on alati parem kui üks. igavesti sinu maali”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Pereelu ja suhted Paluks soovitusi kingituse osas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.