Esileht Väikelaps Palun abi, 1,4aastase magamine :(

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Palun abi, 1,4aastase magamine :(

Postitas:

Tere

Olen juba täiesti nõutu ja palun Teie abi/nõu. Laps ei jää enam üldse magama, aega võtab magamapanek 30-50 minutit, seda nii lõuna-kui ööunne. Selline trall on kestnud nüüdseks juba kuu aega. Varem jäi ta enam-vähem magama, kuskil 15minutiga, mina või isa olime voodi juures ja ta hoidis käest kinni ning uinus. Kuna see aeg aina pikenes ja pikenes ning mängis minu käega pigem siis mõtlesin hakata samm sammult teda ise magama õpetama. Olen nädal aega teinud nii et istun lihtsalt voodi kõrval, kätt ei anna, annan talle luti, mõnni kaissu, tekk peale. Kui istuli tõuseb siis ütlen lühidalt pikali ja tuttu, esimene lõunauni ta ikka päris palju nuttis aga lõpuks jäi ikka magama. Ise olen tal koguaeg silmapiiril ja sätin vahepeal tekki ja mõmmit kaissu. Samas ei ole mitte midagi nädalaga paranenud, ütleks et isegi kaum võtab aega, eile panin teda tund aega magama ja isaga ei lepi üldse, nii kui isa toas hakkab meeletult röökima, kui mina lähen tuppa on vaikus ja jaurab lihtsalt voodis ringi. Öösel sahmib ja ärkab mitu mitu korda, vahepeal järsku nutuga, aitab kui kohendan teda ja sätin tekki ja hoian enda kätt tema peal. Hammastes asi olla ei saa (eelnevatel kuudel panin kõik hammaste süüks), paar nädalat tagasi lõikusid 4 silmhammast, praegu tal suus 16 hammast ja viimaseid purihambaid veel tulemas pole. Toitu annan ka hoolikalt, et gaasid ka öösiti segada ei tohiks. Lihtsalt ei jõua teda enam nii lõuna-kui ööunne koguaeg tund aega magama panna. Ärkab ta hommikuti 8 ajal, lõunauni on 13.00 (viimastel päevadel jääb lõpuks 13.30/13.45 magama) ja ärkab 14.45. Ööunne hakkan sättima 19.45 (vann, riietus, söök, raamatute vaatamine) ja voodi lähme 20.45 kus uinub siis lõpuks nt eile 21.45. Ma ei tea enam mida lihtsalt teha. Tundub, et meie laps ei hakkagi kunagi normaalselt magama. Kas peaksin pöörduma äkki mõne arsti poole ja sellest murest rääkima, või on see ealine iseärasus ja möödub millalgil. Palun nõu teilt kellel lapsed samuti halvad magajad ja kuidas olete abi saanud, või jääbki ainult oodata ja oodata mil lõpuks piisavalt suur ja oskab ise uinuda.

Tuli pikk kiri aga aitäh teile kes pisutki nõu oskavad anda 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 09:51; 30.11 18:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul selline tunne, et paned lapse liia vara magama. meil läheb 21 – 22 ajal ja magab hommikul 9ni . Kui ta sul ei jää magama, siis ilmselgelt liiga vara paned. Aga see, et öösel ärkab – kui enne ei ärganud öösel, siis ehk on tl kõht tühi? Mis kell õhtul sööte? Või on mingei dmuutusi olnud? Kuidas tal vanema vennaga /õega läbisaamine on? Kui on. Jne. Gaase nii vanal lapsel isegi kui on, siis ei ole kuulnud, et need teda segaks nii, oskavad ju punnitada jub aise need välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õhtul sööme 7ajal putru ja kuskil peale 8t annan ka natuke piima, kõht tühi tal olla ei saa. Ta magab mul päeval nii vähe (1-1,5t), et kuskil pool 9 hakkab juba väsimuse märke näitama. Õdesid-vendi pole ja elumuutusi olnud ka pole. Öösiti ta mingi aeg magas väga hästi, st terve öö hommikuni, aga seda röömu oli meil ainult nädal ja natuke peale siis läks kõik vastupidi taas. Täna lõunaunne jäi ilusasti, viisin ta kolmveerand 1 voodi ja uinus ise nii 10 minutiga, ise olin voodi kõrval, eks näis kuidas ööunne jääb. Kui ma teda kauem üleval hoian siis mulle tundub et ta läheb nii ergaks ja on lõpuks nii üleväsinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 09:51; 30.11 18:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sama mure nüüd uinumisega. Re¸iim suht sama meil. Me muidu oleme ikka väga hea unega. Lõunauni ikka headel päevadel 4 tundi aga tavaliselt ikkagi 3 tundi. Aga nüüd see ööunne uinumine n probleemne. Ma ka tahaks teada kuidas ma ta kerge vaevaga magama saaksin panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps Palun abi, 1,4aastase magamine :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.