Esileht Tasuta teated Palun abi magistritöö jaoks andmete kogumisel!

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Palun abi magistritöö jaoks andmete kogumisel!

Postitas:
Kägu

Head Perekooli portaali liikmed!

Kel tekib päeva jooksul mõni hetk vaba aega, palun aidake mul koguda andmeid oma magistritöö jaoks, mille sidusin hetkel kehtiva eriolukorraga. Küsimustiku eesmärgiks on leida seoseid töökorralduse ja tööga seotud isiksuslike ja sotsiaalsete tegurite vahel kehtestatud eriolukorras.

Vastama on oodatud vähemalt 18-aastased juhi alluvuses töötavad peresuhtes olevad inimesed (kooselavad paarid ning ka lastega üksikvanemad).

Kogutud andmed on anonüümsed ja autor kasutab neid üldistatud kujul.

Küsimustiku leiate siit: https://forms.gle/jzCsTAbt79GTkfPp9

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Saan uurimistöö jaoks andmete vajadusest aru, aga…???
Ühesõnaga, mis värk nende aga-küsimustega on?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Saan uurimistöö jaoks andmete vajadusest aru, aga…???

Ühesõnaga, mis värk nende aga-küsimustega on?

Sama küsimus. Ankeedi täitmine jäi teisel lehel pooleli nendesamade “aga” küsimuste pärast. Kui ma saan piirangutest aru ja kavatsen neid täita, siis pole minu jaoks siin mingit “aga”. Küsimustiku koostaja eeldab, et vastajal peaks olema mingi vastumeelsus või rahulolematus piiranguid täita. Aga kuna ma olen ise meditsiini õppinud ja mõistan nende piirangute olulisust, siis mul ei teki kõige vähematki kahtlust nende piirangute hädavajalikkuses ja mul ei ole siin mingeid “agasid”. Ankeedi koostaja võiks selle küsimustiku kiirelt maha võtta ja korda teha, kui ta tahab oma magistrikraadi tõesti kaitsta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

keda sa selle juhi all mõtled?
kui ma olen ise asutuse juht, siis kes minu juht on? meie tegevusalaga seotud valdkonna minister?

Please wait...
Postitas:
Kägu

keda sa selle juhi all mõtled?

kui ma olen ise asutuse juht, siis kes minu juht on? meie tegevusalaga seotud valdkonna minister?

Minu asutus kuulub ka ühe ministeeriumi haldusalasse. Kõige otsesemad juhised tulidki sealt, minu meelest allpool tehti neid veel karmimaks, samas minu otsene ülemus oleks kõige peale vilistanud, kui oleks saanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jäi ka agade juures pooleli 🙁

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vastasin ära.
Kuid-küsimused väga ei häirinudki. Ühes küsimusteblokis oli väga palju eitusi – see ajas küll lõpuks kell 23 õhtul segadusse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jäi ka agade juures pooleli 🙁

Öelge, kui agade värk muudetud, siis teen ka.

Please wait...
Postitas:
vhumal

Tere!

Kõik teisel lehel olevad “aga” lausete lõpetamised on muudetud vabatahtlikuks.

Tervitades,
Viktoria Humal

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere!

Ma väga vabandan nende “aga” küsimuste pärast. Soovisin ka ise neid muuta, kuid need on minu juhendaja lisatud ja ta ütles, et nende küsimuste muutmine ei ole lubatud, kuna need on osa ühest suuremast projektist.

Palun väga, et siiski täidaksite minu küsimustiku lõpuni! Võitegi sinna “aga” järgi kirjutada, et teil ei ole mingit “aga” ning saate aru kõigi piirangute vajalikkusest.

Tervitades,

Viktoria Humal

Mul on väga kahju, aga no siis on ju see suurem projekt ka ebaõnnestunud, kui neid küsimusi ei korrigeerita. Praegu saab selle “aga” abil korrektset eestikeelset lauset moodustada ainult nii, et järgneb vastuväide mitte nõustumine. Kuidas juhendaja sellest aru ei saa? Võibolla ta saaks aru, kui ta käest küsida, kas ta on oma hommikuse konjakijoomise juba maha jätnud ja öelda, et vastata tohib ainult kas JAH või EI. Aitaksin teid meelsasti küsimustiku täitmisel, aga sellest “teadust” ei saa ju tõsiselt võtta, kui küsimustiku täitja ei saa korrektses eesti keeles objektiivselt oma seisukohta väljendada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere!

Tervitades,
Viktoria Humal

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere!

Tervitades,

Viktoria Humal

Mul on tunne, et nende aga-küsimuste taga on mingi eesmärk, mis kahjuks jäänud lahti seletamata.
Kas te ise või juhendaja sõnastaks, milleks need vajalikud on või mida nendega üldse mõeldud oli? Ilmselt oli mingi nägemus infost, mida plaanite koguda – missugune siis?
Kas võibolla ka tegu sellega, et midagi on tõlkes kaduma läinud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on AGA väga kahju, kuid liiga palju AGA oli…

Please wait...
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Tasuta teated Palun abi magistritöö jaoks andmete kogumisel!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.