Esileht Beebi ja mitmikud Palun abi aptamil pepti

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Palun abi aptamil pepti

Postitas:

Minu lapsel avastati piimavalgu talumatus ning kirjutati välja Aptamil pepti allergikute piim. Kuidas ma saan lapse seda sööma? Ta ei võta seda lihtsalt. Saab küll rinnapiima, kuid ta on alles 3-kuune ja sööb väga tihti, mul on vahepeal vaja ära käia ja laps on issiga, siis vaja ju toita. Hetkel küll olen kodune, aga paari kuu pärast kindlastk vaja, et ta seda võtaks. Arst ütles, et mida varem hakata tutvustama seda kindlamalt hakkab võtma. Kogemusi?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriti näljasena ka ei võta? Äkki siis võtab, kui sind ja rinda ei ole st keegi teine annab pudelist?

On ta üldse pudelist söönud?

Võib juhtuda, et ei hakkagi.  Muidugi ei saa seda enne teada, kui olete kordi ja kordi harjutanud…Kui sul rp jätkub, ma pigem prooviks välja lüpsta ja sügavkülmutada. et siis mees sulatab ja toidab last.

Kuskil paari kuu pärast tutvustate juba püreed või putru, siis saab mees seda anda kui ära oled. Kui oled ära 1 toidukorra, ei juhtu midagi kui rpa ei saa. Või tuleb sul kaua beebist lahus olla st lähed tööle? Siis on sul õigus rinnaga toitmise vaheaegadele, muide, st ka siis ei pea imetamist lõpetama.

 

Saaks aru, et sul pole rp või pole piisavalt või lähed haiglasse vms, siis prooviks iga hinnaga beebi rpa sööma saada loomulikult.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee jah selgeks, kas ta ei soovi maitse või nt pudeli pärast. Kui maitses asi, siis proovi järkjärgult koguseid suurendada – esmalt nt tee vaid 30ml segu, ülejäänud pudel täida rinnapiimaga. Ja siis 30ml kaupa tõsta segu koguseid kui ta tasapisi maitsega harjub

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui beebi ei oska pudelist süüa. Siis Perekooli loengutes soovitati (jutt käis kül vastsündinu puhul) lusikaga piimasegu anda või süstlaga (ilma nõelata muidugi) suhu lasta.

Võib-olla on lutipudeli lutt vale ja liiga vanale lapsele mõeldud?

Lutipudeli luti kujust sõltub ka väga palju, kas laps tahab või mitte imeda sealt. Mõni meenutab rohkem ema nibu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise oled ikka maitsnud seda või? Miks sa last piinad selle solgiga, kui piima jätkub? Kui on vaja laps isaga jätta, siis kas pumpad välja või kannatab kuni koju tuled. Varsti hakkab muud toitu ka sööma. See on ikka täiesti tülgastava maitsega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka laps piimaallergik ja saab aptamil peptit.
enne sai rinda, aga kuna olin vahepeal haige, piima kogus vähenes, pidin andma rpa juurde ja ise lüpsma, et tootmist suurendada.
Suur viga oli anda lutipudelit, hästi ruttu loobus üldse rinnast, ei tahtnud enam vaeva näha. Nii ma siis hakkasingi talle lüpstud piima lutipudelist andma :((( niiet ole lutipudeliga ettevaatlik. Pigem sõrme ja süstla meetod.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Palun abi aptamil pepti