Esileht Beebi ja mitmikud Palun abi, ehk keegi teab.

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Palun abi, ehk keegi teab.

Postitas:

Sünnitan tallinnas ja peale sünnitust soovin tallinnas lapsele nime panna (sissekirjutus mul tallinnas). Minna tuleks õnnepaleesse eks?

Päris elukoht on meil vallas (lapse isa vallas sissekirjutatud). Edasi soovin lapse valda sisse kirjutada, kas siis saan valla sünnitoetuse või saan selle vaid siis kui vallas nime lapsele panen?

Kes teab?
Aitäh kõigile kes abiks oskavad olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nime registreerimine Tallinnas on Pärnu mnt 67.

Sünnitoetused on KOVides erinevad. Mõnes on oluline registreering lapse sünnihetkel, mõnes oluline taotlemise hetkel. Näiteks Saue vallas oli kunagi nii (ei tea, kas hetkel muudetud), et taotlemisele eelneva kalendriaasta 31.12 seisuga vaadati registreeringut. Mina sünnitasin novembris, eelmise aasta 31.12 olin veel tallinnas (kevadel kolisime), aga kuna taotlemiseks oli 3 kuud aega, siis esitasin taotluse uue aasta jaanuaris ja vastasin tingimustele. Kui mu laps oleks sündinud nt augustis, siis polekski saanud tolle aja reeglite järgi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinna sünnitoetust te ei saa, kui lapse isa pole Tallinna registris.

Nüüd on oluline, millised on tingimused selles vallas, kus isa registris on. Kui seal ei ole nõuet, et mõlemad vanemad peavad valla registris olema enne sünnitust,
siis
on mõistlik ema seal registrisse kanda ja siis seal sünd registreerida-saate toetuse.
Kui seal on nõue ema registrisolekust või mõlema vanema registrisolekust, siis ei saa sealt ka toetust.
Siis võib sünni Tallinnas registreerida. Esialgu läheb laps registrisse ema elukohta.
Lähete koos mehega valda, tema esitab soovi laps oma elukohta registrisse kanda ja sina emana annad nõusoleku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 13:46; 01.10 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa ei kirjuta, mis salapärane vald see on, siis ei saa teada, kas on mingi võimalus sealt sünnitoetust saada.

Enamasti on tingimuseks ema, vahel mõlema vanema, haruharva vaid isa registrisolek juba enne lapse sündi

mõnikord vähemalt 6k enne sünnitust olgu ema seal registris, vahel lausa aasta jne

Mis vald? Siis saaks aidata.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 13:46; 01.10 13:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Palun abi, ehk keegi teab.