Esileht Tööelu, raha ja seadused. Palun abi, kui mul kestab vanemahüvitise saamine kuni 23.sept.-ni ja ma lähen 1.sept tööle…..

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Palun abi, kui mul kestab vanemahüvitise saamine kuni 23.sept.-ni ja ma lähen 1.sept tööle…..

Postitas:

Minu vanemahüvitis(see on siis see raha, mis palga järgi määratakse, ma ei tea kas nimetasin seda õigesti) kestab kuni 23.septembrini, see tähendab siis, et ma saan septembri kuu 23 päeva eest raha oktoobris. Mul on nüüd plaan alates 1.septembrist tööle tagasi minna. Kas see tööle tagasi minemine mõjutab kuidagi nüüd minu vanemahüvitise suurust, et kas saan midagi vähem kui teenin septembri kuu eest üle 278 euro? Septembri kuu eest saan raha oktoobri kuus nagu ka viimase vanemahüvitise.

Tänan vastamast!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.04 10:10; 04.04 14:25; 04.04 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu verisoon ka 🙂
Minu teada 24.09-30.09 perioodi eest võid teenida, palju kulub. 01.09-23.09 perioodi eest võiksid saada u 3/4 278 eurist. Kui õnnestub tõestada, et oktoobris laekunud palk on saadud 24.09-30.09 perioodi eest, siis peaks olema jokk.

Aga kõige kindlam oleks lasta endale võimalusel septembri eest maksta 278 euri ja ülejäänud palk novembris, koos novembri palgaga. Või siis nt 278 euri septembris (tööandaja maksab avansina), 278 oktoobris ja mis puudu jääb, see novembris.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis kohalik arvab ? ja keegi oli veel siin, kes neid asju kindlalt teadis?

Mulle pensioniameti infotelefonilt väideti, et võin sept lõpmatult teenida, aga peaasi, et see makstaks mulle välja oktoobris.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.04 10:10; 04.04 14:25; 04.04 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oktoobris laekuv ei vähenda enam kuidagi VH.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui septembri eest töötasu laekub oktoobris, teeni piiranguteta, see ei vähenda VH.

VH perioodil ei tohi saada kätte töist tulu kuus üle miinimummäära st 278,02 bruto ilma VH vähendamiseta.

Kuna VH periood lõpeb septembris, kehtib see piirang septembrini, täpsemalt kuni 23.september kättesaadava suhtes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.04 10:10; 04.04 14:25; 04.04 17:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Palun abi, kui mul kestab vanemahüvitise saamine kuni 23.sept.-ni ja ma lähen 1.sept tööle…..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.