Esileht Ilu ja tervis Palun abi: Kuidas lüüa alla kraadiklaasi?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Palun abi: Kuidas lüüa alla kraadiklaasi?

Postitas:

Olen pidevalt olnud hädas sellega, et kraadiklaasi temperatuurisammast alla saada. Nüüd ostsin uue kraadiklaasi ja sellel pole üldse võimalik 39-lt alla saada. Kuidas peaksin kraadiklaasi lööma, kas selleks on mingi eriline nipp või võte? Muidu peaksin ostetud kraadiklaasi ära viskama.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 16:53; 14.03 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piiritusebaasil kraadiklaasidega ongi keeruline. Kindlasti tuleb alla lüüa koheselt kui veel soe on. Osadel on ka spets vidin-hoidik kaasas, millega peaks justkui kergem olema alla lüüa. Ise avastasin, et kui elavhõbeda omaga oli ükskõik, mis asendis alla lüüa siis piirituse baasil kraadiklaas läks kergemini alla seistes ja lüües justkui suure “kaarega” ehk õlakõrguselt nii alla kui saad terves käepikkuses, mitte ei piisa vaid randmelöögist.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen pidevalt olnud hädas sellega, et kraadiklaasi temperatuurisammast alla saada. Nüüd ostsin uue kraadiklaasi ja sellel pole üldse võimalik 39-lt alla saada. Kuidas peaksin kraadiklaasi lööma, kas selleks on mingi eriline nipp või võte? Muidu peaksin ostetud kraadiklaasi ära viskama.

Seda ei ole võimalik alla lüüa. Ostsin ka, peksin ise, peksis mees küll soojalt ja külmalt ja lõpuks selle prügikasti peksingi. Nüüd otsisin vana veneaegse välja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostes apteeker ütles, et soojalt alla lüüa. Mul see spets allalöömise jublakaga. Tegin õpetuse järgi, sain kenasti alla löödud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostes apteeker ütles, et soojalt alla lüüa. Mul see spets allalöömise jublakaga. Tegin õpetuse järgi, sain kenasti alla löödud.

Mul ka uus mingi jublakaga – raputad veidi ja juba ta all ongi. Väga mõnus. Eelmist tuli jah üsna suure liigutusega lüüa (tõesti pigem õlast kui randmest liigutades) ja otsa kindlasti allapoole hoides.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See jublakas on ka kaasas, löön sellega ühtemoodi või teistmoodi ja veel teistmoodi, 39-lt on alla läinud ühe kriipsuvahe (ostes oligi 39 peal). Juba viskasin minema. Enne on ka olnud raske alla lüüa, aga nii halba kraadiklaasi pole varem kohanud kui see.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 16:53; 14.03 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sama mure nii veneaegse elavhõbeda kraadiklaasiga kui kaasaegsetega. Kõige hullem on veel mingi tänapäevane rohelise korgiga kraadiklaas, kus on ka see jublakas kaasas. Ei liigu ta palaviku korral mul kraadigi üles ega raputades kraadigi alla. Olen saanud proovida sama toote kahte eksemplari, täpselt sama jama mõlemal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Palun abi: Kuidas lüüa alla kraadiklaasi?