Esileht Kodunurk Palun abi, kuidas teha maitsvalt külmutatud juurikaid?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Palun abi, kuidas teha maitsvalt külmutatud juurikaid?

Postitas:

Olen pannud puljongisse keema ja ega muud ei legi teinud, aga see on ära tüüdanud.Tahaks et nad tuleks HEAD:-)Teen ahjukana ja tahaks sinna juurde siis neid maitsvaid juurikaid:-) Tänud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen kahel moel
– aurutan või keedan lühiajaliselt väheses vees, lisan soola ja maitserohelist
– hautan/praen paksul pannil, maitsestan

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on võtmeks korralik või, mille sees köögivilju tasasel tulel hautada. Sulatan pannil või, kallan külmutatud köögiviljad otse pannile, hautan kuni on peaaegu pehmed, kuid siiski veel krõmpsud (lödiks ei tohi hautada, see on põhjus, miks paljud inimesed köögivilju üldse ei söö). No ja maitsestamine vastavalt soovile-tujule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult oleks ikkagi parem need eelnevalt üles sulatada- piisab vaid keeva vee pealevalamisest, jätad korraks seisma ja siis valad sõelale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks võtmesõnad samuti või ja kübeke soola.
AGA:
Sa teed AHJUKANA ja miks ometi värskeid juurikaid sinna hulka ahju ei pane vaid sügavkülmutatuid teed?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnikord teen nii: ahjupotis (või kaanega klaaspotis) segan kuiva riisi hulka külmutatud aedvilju (nt Idamaine aeviljasegu, Hiina aedviljasegu), maitsestan soolaga ja lisan vett (nii et riis on kaetud). sinna peale laon maitsestatud kanakintsud või -koivad, katan kaanega ja panen ahju u 1 tunniks 200-kraadisesse. Vahepeal tuleb vaadata, et riis liiga kuivaks ei jää. aga enamasti ei jää, sest kanast nõrgub leent välja ja aedviljadest sulab ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Palun abi, kuidas teha maitsvalt külmutatud juurikaid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.