Esileht Tasuta teated Palun abi lõputöö küsimustiku täitmisel

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Palun abi lõputöö küsimustiku täitmisel

Postitas:

Tere! Viin läbi lõputööd ning soovin uurida, millised probleemid on täna üüriturul erinevatel osapooltel. Küsitlusele vastamine võtab vähem, kui 5 minutit. Aitäh!

Küsitlusele saab vastata siin: https://goo.gl/forms/baCcekfnK92K8PEO2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähem kui*.

Vastasin, aga ausalt öeldes ma ei kujuta ette, mis asjalikku infot sa nii kehva, tuima ja väikese küsimustiku vastustest võid saada, et seda lausa lõputöö jaoks võiks analüüsida. See jättis mulle sellise mulje nagu sa poleks endale üldse selgeks teinud, mida sa teada tahad, sest küsimused ei süvene teemasse ja töö tähtaeg oleks justkui homme hommikul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastasin ka, aga ma ei näinud üldse, et mingeid probleeme kuskil oleks küsitud või üldse teemaks olnud? Või on see küsitlus üürilevõtja poole kaldu? Et kui üürilevõtjana täita, siis tuleb pikem küsitlus ja sisulisem ja koht mingite probleemide jaoks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle üks abipalumine, kus pole isegi kirjas, et kes uuringut läbi viib, mis koolis ja erialal. Tahaks lausa hiljem välja uurida, et kas selline töö tõesti läbi sai.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajale: soovitan sõnastusele lõputöös rohkem tähelepanu pöörata. Postituse teema – “Palun abi lõputöö küsimustiku täitmisel” – tähendab: ma ei saa ise küsimustiku täitmisega hakkama ja vajan selleks abi. Lõputöös võivad sellised sõnastusapsud kalliks maksma minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tasuta teated Palun abi lõputöö küsimustiku täitmisel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.