Esileht Tööelu, raha ja seadused. Palun abi lõputöö küsitlusega + võida 20€ Apollo kinkekaart

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Palun abi lõputöö küsitlusega + võida 20€ Apollo kinkekaart

Postitas:
Kägu

Tere!

Olen Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna III kursuse tudeng ja käesoleval kevadel kirjutan lõputööd teemal “Tarbija vaenulikkus Venemaa vastu Ukrainas toimuva sõjategevuse tõttu”. Uuringu eesmärgiks on välja selgitada tarbijate vaenulikkus Venemaa suhtes Ukrainas toimuva sõjategevuse näitel Eesti turul.

Sellega seoses palun Sul vastata järgnevale küsimustikule – https://forms.gle/wjAcuXMJP7CcEtiX6.

Küsimustikule vastamine võtab aega maksimaalselt 5-10 minutit. Kõik antavad vastused on konfidentsiaalsed ja kasutan neid vaid selle uuringu raames.

Kõigi vastajate vahel loosin (loosis osalemine on vabatahtlik ja osalevad vaid meilivälja täitnud vastajad) välja 20€ Apollo kinkekaardi.

Suurimad tänusõnad
Keneli

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ei tarbinud enne sõda, nüüd tarbin veel vähem

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas selliselt sõnastatud töö pealkiri ja eesmärk ei ole natuke liiga ennatlikult järeldav? Äkki selgub, et ei olegi vaenulikkust? On hoopis nii nagu oli ehk siis suhteliselt neutraalne või siis hoopis positiivne hoiak 🙂

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvan ka, et kui töö eesmärk on uurida suhtumist, siis peaks pealkiri olema neutraalsemalt sõnastatud, “tarbijate suhtumine/meelsus …” vms. Pealegi vaenulikkus on ikka päris karm väljend = sallimatus, vihkamine. Kui inimesed ei taha toetada agressorriigi majandust nende tooteid ostes, siis on see praeguses seisus igati mõistetav ja kaalutletud valik, mitte mingi pime viha.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvasin, et mul on venemaa juuksevärv, aga nüüd pakendit uurides ma ei saa arugi mis maal see toodetud on, pakil on juttu venemaast, valgevenest, ukrainast. Muid vene kaupu ma isegi ei tea.

https://podruzka.ee/ru/kosmetika/ukhod-za-volosami/kraski-i-khna-dlya-domashnego-ispolzovaniya/iraani-henna-juustekreem-sokolaad-50ml-fitokosmetik.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvasin, et mul on venemaa juuksevärv, aga nüüd pakendit uurides ma ei saa arugi mis maal see toodetud on, pakil on juttu venemaast, valgevenest, ukrainast. Muid vene kaupu ma isegi ei tea.

https://podruzka.ee/ru/kosmetika/ukhod-za-volosami/kraski-i-khna-dlya-domashnego-ispolzovaniya/iraani-henna-juustekreem-sokolaad-50ml-fitokosmetik.html

Puhtalt on kirjas ju Tootja: OOO “Fitokosmetik, Moskva, Venemaa

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oli üle pika aja üks hea ideega küsitlus ja kõnetav teema. Mind teema sõnastuses ei häiri mitte sõna “vaenulikkus” – seda võib ikka uurida, kuid ma ei saa päriselt aru, kuidas nende küsimuste põhjal järeldatakse, et inimene just sõja tõttu Venemaa tooteid ei osta. Võiks olla mingi selline alakategooria, kus uuritakse just seda, kas keegi on just sõja tõttu oma tarbimisharjumusi muutnud ja kes põhimõtteliselt polegi näiteks kunagi ostnud. Mõned küsimused olid sellised, millele raske vastata, sest ma tõesti ei tea. EI-vastus ei ole üldse sama, mis mitteteadmine. Lisaks on see lugu, et ma võin ju teadlikult Venemaa kaupa vältida, aga paljudel juhtudel ma ei pruugi teadagi, et mingi asi, mida olen harjunud kunagi tarbima, võiks olla Venemaal toodetud. Seda ma ka ei saanud kuskil ütelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Puhtalt on kirjas ju Tootja: OOO “Fitokosmetik, Moskva, Venemaa

Pakil on kirjas, et pretensioonid tuleb esitada Belorussi ja midagi on ka Ukrainast, ma keelt ei oska piisavalt.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Anna andeks teemaalgataja, aga ma vihkan neid “osale küsitluses ja võida” üleskutseid. Reaalselt ei saa 99% osalejatest oma aja sulle andmise eest ju mitte midagi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub vihkamisele suunatud küsitlus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas selliselt sõnastatud töö pealkiri ja eesmärk ei ole natuke liiga ennatlikult järeldav? Äkki selgub, et ei olegi vaenulikkust? On hoopis nii nagu oli ehk siis suhteliselt neutraalne või siis hoopis positiivne hoiak ????

No mis teaduslikku kvaliteeti saabki oodata töölt, mis võtab algandmeteks internetist kogutud anonüümsed andmed? Mind alati nii meeletult häirib, kui keegi teeb “teadustööd” mõnes kõrgkoolis ja tugineb küsitlusele, mille küsitletuid mitte kuidagi kontrollida ei saa. Vanus, sugu, haridusaste… Kõik on kontrollimata. Sama hästi võiks autor need andmed lihtsalt välja mõelda. Kurb, et ülikool sellist tüüpi lõputöid üldse aktsepteerib.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Palun abi lõputöö küsitlusega + võida 20€ Apollo kinkekaart