Esileht Kodunurk Palun abi/nõuandeid dušinurga pesemiseks

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Palun abi/nõuandeid dušinurga pesemiseks

Postitas:

Mu korter vabanes just äsja üürilisest ja dušinurk (see tavaline plastikust kabiin) on pehmelt öeldes…kolm aastat kasimata. Kuivanud lubjasete klaasidel, servad hallid ja karedad, uksed ei käi enam selle lubja tõttu korralikult kinni-lahti.
Palun nõu, milline vahend osta, et mitte ennast päris pooleks nikastada? Ise mõtlesin, et ehk ehituspoest midagi tõhusat sealt kodukeemia riiulist?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.03 18:37; 26.03 15:25; 27.03 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cillit Bang oranzi korgiga. Lasta mõjuda. Aga küürima ikka natuke peab. See on minu meelest kõige tõhusam vahend. Ise sain väga räämas dušinurga sellega puhtaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta ka äädikat ja ehk saniiti.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cif

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cillit Bang oranzi korgiga. Lasta mõjuda. Aga küürima ikka natuke peab. See on minu meelest kõige tõhusam vahend. Ise sain väga räämas dušinurga sellega puhtaks.

See on mingi hullem keemia, aga võin kinnitada, et ka väga tõhus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vana hea Saniit

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain väga mustad dušinurga klaasid puhtaks sellises järjekorras.
Kõigepealt oranži korgiga chillitiga rasv klaasidelt maha, hõõrusin kareda svammiga. Loputasin.
Siis paksud sidruniviilud – hõõrusin nendega väikse klaasiala kokku ja kraapisin nõudesvammi kareda poolega üle. Nii terve klaas ja loputasin hoolega.
Kõige lõpuks mingi mahedam vahend (mul oli sano clear blue multi-purpose), piserdasin klaasile ja kuivatasin kohe majapidamispaberiga, ülevalt alla väikeste pindade haaval.
Sain katlakivist ja rasvast juba läbipaistmatuks muutunud klaasi nii puhtaks, nagu oleks uue ostnud.
Plastmasspindade kohta ei oska öelda, mul ainult klaas ja kahhel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsam oleks vist uus nurk osta.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kannan ette tulemused.
Ostsin Cillit Bangi mingi uue vahu, mis on ümar suur pudel ja kirjade järgi 2x tõhusam kui see lapik vana spreipudel. Oranži korgiga.
Mässasin sellega 2 tundi, siis lasin aknapesuvahendi ja kaabitsaga üle. Nurki ja servi pidi ikka hullult nühkima. Tulemus on hea, aga mure oli selles, et see kuradi pudel sai poole peal otsa ja pidin teise veel tooma. Ega seda kraami seal sees väga palju ei ole, eriti kui see dušinurk nii must on.
Äädikat vaja ei läinud. Sanit oli poest otsas, muidu oleksin igaks juhuks selle ka ostnud.
Igatahes tasus kulutada 8 eurot (sellel CB-l oli soodukas) ja 2 tundi oma elust, mitte osta uus dušinurk ja siis see veel paigaldada lasta ja vana ära lasta viia (kokku u 500 eurot?).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.03 18:37; 26.03 15:25; 27.03 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötan puhastusfirmas ja meie koristame ühe kinnisvarafirma alluvuses just neid aastaid kasimata üürikortereid. Duširuumides kasutame https://interbauen.ee/katlakivi-ja-rooste-eemaldaja-zep-terfox.html ja puhastab tõesti hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just, profivahendid nagu eelmine kasutaja kirjutas on tavaliselt need parimad.

Ülaltooduga kogemusi pole, aga omalt poolt võin soovitada kas

http://t-puhtax.ee/product/santeks-geel-3/ (on ka 1l pudelites, hind ca 6 EUR kui õigesti mäletan)

või

https://www.cordeline.ee/toode/paradescaler-kalgieemaldaja/ Selle 1l pudel peaks ka midagi 6 EUR kanti maksma.

Ilmaski ei kuluks neid vahendeid ühe ükskõik kui räpase duššinurga kohta terve pudeli jagu, need on ikka megakanged, eriti see roosa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kinnitan kahe eelmise käo sõnu. Profivahendid on parimad, pääseb vähese koguse ja vähese nühkimisega, eks nad ole muidugi tugevatoimelised ja kontsentraadid ka. Mina käin Sanmali poes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 11:08; 27.03 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus see Sanmali pood on või kuidas tartlane saaks ühe pudeli seda supervahendit osta (see roosa)?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.03 18:37; 26.03 15:25; 27.03 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus see Sanmali pood on või kuidas tartlane saaks ühe pudeli seda supervahendit osta (see roosa)?

http://www.sanmal.ee/ uuri asja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 11:08; 27.03 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma viskaks välja. Need plastikkapid on ülikoledad ja ebapraktilised. Kui su dush just keset tuba ei ole, siis kinnises väiksemas ruumis veel kuskile kappi ronida – milleks?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Kodunurk Palun abi/nõuandeid dušinurga pesemiseks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.