Esileht Ajaviite- ja muud jutud Palun abi pere leidmisel, kes abi vajaks (heatahtlikult)

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Palun abi pere leidmisel, kes abi vajaks (heatahtlikult)

Postitas:
Kägu

Ehk keegi teab(vajab ise) Tallinnas pere kellele abi ära kuluks? Kostitaks teist 2e toidukottiga:)

Palun jätke mail, võtan ühendust!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Palun sipa abi (heatahtlikult)

Sa ikka pakud abi, mitte ei palu?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

palub abi, et leida pere ja siis pakub seda. ühesõnaga pakub palub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ikka pakun 🙂 Viin uksetaha kätte kui soovi 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma pakun ka, aga tahan last ja kodu näha

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul pikad juhtmed. Väga hea pealkiri!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul pikad juhtmed. Väga hea pealkiri![/tsitaat]

Muutsin natuke sobivamaks ehk:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sipa on kohanimi ja kuna tundsin huvi, kes abi vajab, omal seal palju sugulasi. Aga lihtsalt oli näpukas. Aga väga tore pakkumine. Eesmärk on õilis, jõudu teile!

Please wait...
Postitas:
norra

RE: Palun abi pere leidmisel, kes abi vajaks (heatahtlikult)

Tere!
Meie vajaksime küll pisut abi.Ise olen 36 aastane,aga raske puudega ja 80% töövõimetu.Lapsi on kaks,kuuene ja neljane,kasvatan neid üksi.Isal on küll alimendid,aga juba neli kuud töötu ja minu pension liiga väike,et toime tulla.Käin küll tööl kolm tundi päevas,hoian autistist last ja nädalavahetusel käin tunnikese koristamas,aga ikka jääb rahast puudu.Elame küll väga vaeselt,aga senini saime hakkama,kuigi lastel tekkisid psüühikahäired meie elu ja minu haiguse tõttu.Abi olen otsinud ja püüan kõik teha,et hakkama saada.Omalt poolt võin vahel abistada laste hoidmisel,eelmised pered võivad soovituse anda kui vaja,nemad on siiani rahul olnud.Kui natukegi toitu saame on sellest ka suur abi.TEl.58279816

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]norra kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere!
Meie vajaksime küll pisut abi.Ise olen 36 aastane,aga raske puudega ja 80% töövõimetu.Lapsi on kaks,kuuene ja neljane,kasvatan neid üksi.Isal on küll alimendid,aga juba neli kuud töötu ja minu pension liiga väike,et toime tulla.Käin küll tööl kolm tundi päevas,hoian autistist last ja nädalavahetusel käin tunnikese koristamas,aga ikka jääb rahast puudu.Elame küll väga vaeselt,aga senini saime hakkama,kuigi lastel tekkisid psüühikahäired meie elu ja minu haiguse tõttu.Abi olen otsinud ja püüan kõik teha,et hakkama saada.Omalt poolt võin vahel abistada laste hoidmisel,eelmised pered võivad soovituse anda kui vaja,nemad on siiani rahul olnud.Kui natukegi toitu saame on sellest ka suur abi.TEl.58279816[/tsitaat]

Milles seisneb sinu raske puue? Kus kandis sa asud?
Kas autistist last sinu puue ei sega?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]norra kirjutas:[/small]

Milles seisneb sinu raske puue? Kus kandis sa asud?
Kas autistist last sinu puue ei sega?[/tsitaat]

Mis see sinu asi on mis puue tal on ja ju siis saab hakkama oma tööga- krdi haigeid on ikka olemas!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mis see sinu asi on mis puue tal on ja ju siis saab hakkama oma tööga- krdi haigeid on ikka olemas![/tsitaat]

Täpselt! Igatahes võtsin inimesega ühendust, ning homme kohtume 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere,

minul on 1 sõbranna, kes omandas kõrgharidust 4 aastat ja käis ka selle kõrvalt tööl poole kohaga. Nüüd haridus käes aga normaalset tasuvat tööd ei leia selle ala peal(koguaeg tegeleb otsimisega, seni töötab mujal täiskohaga nüüd siis)

Selle kuu alguses maksis maksud ja jäi kätte 20 eur(sellest ostis veel rohud ka).
Tal on kass, kellele ühel hommikul oli anda ainult 2 makaroni. Ma eile saatsin ta kassile oma koera krõbinaid, sest endal on ka kitsas käes..

Ehk natuke abi ka talle võimalik osutada? (nt kuivaineid temale natukene ja krõbinaid 1 pakk ja konserve kassile 1-2tk)

Ma annaks meili teel telefoni nr, küsisn temalt, ta oli nõus sellega. Oli väga tänulik.

Kui Sul on võimalik , siis kirjuta mulle, annan Sulle tema nr-i. P7654321@hot.ee

tegin uue meili, sest ei taha, et minu nimelist leitaks netiavarustest. Ja sõbranna on nõus ka kokku saama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vot ei saa aru kuidas saab raske puudega inimene autistist last hoida???????

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis see sinu asi on mis puue tal on ja ju siis saab hakkama oma tööga- krdi haigeid on ikka olemas![/tsitaat]

Küsimus oli positiivses kontekstis, kuna pakuks tööd inimesele, aga sa s…d juba kõik ära.
Eriti agar i…….t oled.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Vot ei saa aru kuidas saab raske puudega inimene autistist last hoida???????
[/tsitaat]
Oled ikka teadlik, et raske puue seineb ka nt sellest, et inimesel on juhtunud õnnetus mille tulemusena nt tal on jalg elulõpuni haige st füüsilist rasket tööd ta teha ei saa, ometi ta liigub ja suhtleb normaalselt, mis sest et puude % on kõrge.

Aga abivajajad võiks ikka ise siia tulla kirjutama, mind häiriks kohutavalt kui keegi tuleks minu lugu rääkima minu eest ja siis läbi kolmanda isiku tuuakse mulle mingeid asju – mis sest et vajadus on.
Mul isiklikult oleks äärmiselt paha sellise asja pärast, kui juhtuksin lugema, et keegi kirjutab minu lugu, mida soovisin ehk ainult selle sõbrannaga jagada – mis sest et ta siin anonüümselt postitab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui Sa minu postitusest räägid, siis rääkisin sellest sõbrannaga, ta oli sellega nõus. Muidu ma ei oleks postitanudki siia seda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käole 20.26

Mitte halvapärast, aga pakun siin abi inimestele, mitte loomadele hetkel. Tööd pealinnas jagub, tean enda käest ja kui inimesel mõistust on siis tööle saad max paari nädalaga. Tean enda kogemusest kuna pere(suurpere muide) tegelen aint hooajatöödega hetkel, ning ka need kasuvad ära. Ei ole vaja taga ajada 1000e kuupalka, kohe kui paberid käes, alustad madalalt ning pürgid kõrgemale!

Mul ei oleks vaja tööl käia ausalt, aga lihtsalt sellepärast, et Cv-sse auke sisse ei jääks tegelen vahepeal siiski ka millegi kasulikuga. Olgu see töö siis mis on koristaja/müüja/jne. See, et tal kõrgharidus on, ei tähenda seda, et see paber talle ka kohe soovitud koha toob. Õige inimene töötab end üles madalast võimalikult kõrgele, mitte kõrgelt madalale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oled ikka teadlik, et raske puue seineb ka nt sellest, et inimesel on juhtunud õnnetus mille tulemusena nt tal on jalg elulõpuni haige st füüsilist rasket tööd ta teha ei saa, ometi ta liigub ja suhtleb normaalselt, mis sest et puude % on kõrge.

Aga abivajajad võiks ikka ise siia tulla kirjutama, mind häiriks kohutavalt kui keegi tuleks minu lugu rääkima minu eest ja siis läbi kolmanda isiku tuuakse mulle mingeid asju – mis sest et vajadus on.
Mul isiklikult oleks äärmiselt paha sellise asja pärast, kui juhtuksin lugema, et keegi kirjutab minu lugu, mida soovisin ehk ainult selle sõbrannaga jagada – mis sest et ta siin anonüümselt postitab.[/tsitaat]

no anna abi, mis selles puudes siis nii häbiväärset on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Käole 20.26

Mitte halvapärast, aga pakun siin abi inimestele, mitte loomadele hetkel. [/tsitaat]
Pean tõdema, et hästi öeldud.

Kui häda käes, siis võib ka loom olla kodutoidu peal, mitte et abipakkujad hakkavad kassi/koera konserve ja krõbinaid ka hankima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

no anna abi, mis selles puudes siis nii häbiväärset on?[/tsitaat]
Puudes polegi midagi häbiväärset, ma andsin esimses lõigus vastuse tsiteeritud tekstile. Et raske puue ei pea olema vaimne, et inimene ei saaks tegeleda autistliku lapsega.
Teine pool läks ülemise käo postituse kommentaariks, kes siin kellelgi võõra elulugu räägib.

Please wait...
Postitas:
talent

Kuhu jäi sekund tagasi teema, kus kassile anti vaid 2 makaroni päevas? Kes selle kustutas ja mis mõttega? Tipin vastust, ärasaates on error-error! ja lõpuks teemgi kadunud.
MIKS?
Ükski kass ei tohi kahe makaroniga elada, kust ma infot saan?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuhu jäi sekund tagasi teema, kus kassile anti vaid 2 makaroni päevas? Kes selle kustutas ja mis mõttega? Tipin vastust, ärasaates on error-error! ja lõpuks teemgi kadunud.
MIKS?
Ükski kass ei tohi kahe makaroniga elada, kust ma infot saan?[/tsitaat]
Ju siis selle kirjutaja tundis ennast puudutatult või keegi tundis ta ära nagu ta kartis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kellegile käib see teema ikka tõsiselt närvidele 😀 Üritad kedagi aidata ja saad ainult miinuste raja 😀

Please wait...
Postitas:
norra

Tere!
Mina olengi see,kellel raske puue ja vajab abi.Mul on psüühikahäire,mis ravimitega püsib ilusti kontrolli all,kannatan ärevushäire all.Mul on teatud toimetulekuraskused,mida arvestama pean,aga oma tööga saan hakkama ehk just tänu puudele.Oma erivajaduste tõttu mõistan ka erivajadustega inimesi paremini,kõigi laste vanemad on alati olnud minu haigusest teadlikud ja on nõus mind ka vajadusel soovitama.Üks probleem ongi see,et ma ei jaksa kaheksa tundi järjest töötada,mistõttu teengi osaajaga tööd,sest 20% töövõimest ju alles.Aga kuna enda lapsed ka lasteaiaealised ja üksi kasvatan,püüan teha parima.On paremaid,on halvemaid päevi nagu krooniliste haigustega ikka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Tere!
Mina olengi see,kellel raske puue ja vajab abi.Mul on psüühikahäire,mis ravimitega püsib ilusti kontrolli all,kannatan ärevushäire all.Mul on teatud toimetulekuraskused,mida arvestama pean,aga oma tööga saan hakkama ehk just tänu puudele.Oma erivajaduste tõttu mõistan ka erivajadustega inimesi paremini,kõigi laste vanemad on alati olnud minu haigusest teadlikud ja on nõus mind ka vajadusel soovitama.Üks probleem ongi see,et ma ei jaksa kaheksa tundi järjest töötada,mistõttu teengi osaajaga tööd,sest 20% töövõimest ju alles.Aga kuna enda lapsed ka lasteaiaealised ja üksi kasvatan,püüan teha parima.On paremaid,on halvemaid päevi nagu krooniliste haigustega ikka.[/tsitaat]

Ärevushäire ja 80% puue?? Ma ka ei jaksa vahest 8h tööd teha, aga raha on vaja;)

Please wait...
Postitas:
norra

Inglile kirjutan,et mul pole msn.aivika.hurden@mail.ee
Erivajadustega lastega soovitas tegelema hakata minu tütre psühhiaater ja lisaks veel julgustas autistist hoiulapse psühholoog.Varem olen pidevalt lastega tegelenud ja praeguse perega on ka väga tore koostöö.Aga tervise tõttu on ka vahel väga halbu aegu,siis ma võtan jälle aja maha ja ravin end,kui paremaks läheb käin jälle jõudumööda tööl.Kuna kodune olukord kipub olema ebastabiilne,eks seetõttu ka lastel tekkinud probleemid,aga olen teinud ja teen kõik,mis suudan.Kunagi suures hädas käisin lastekaitseski abi palumas,sest süüa polnud,aga tulemus oli null.Supiköök pole ka võõras koht,kuid lapsed on ka nälga näinud.Muidu enamasti ikka tulime kuidagi toime ja elus ju oleme,praegu laste isa töötu ja alimente ei maksa,meiega ta koos ei ela.Olen väga tänulik,et keegi tahatis abistada,meie jaoks see küll praegu õigel ajal.

Please wait...
Postitas:
norra

Puuet ja töövõimetust käsitletakse tänapäeval miskipärast eraldi.Mul on raske puue ja töövõimetus 80 %.Asi pole ainult jaksamises,vaid ikka haiguses,mis toimetulekut mõjutab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Inglile kirjutan,et mul pole msn.aivika.hurden@mail.ee
Erivajadustega lastega soovitas tegelema hakata minu tütre psühhiaater ja lisaks veel julgustas autistist hoiulapse psühholoog.Varem olen pidevalt lastega tegelenud ja praeguse perega on ka väga tore koostöö.Aga tervise tõttu on ka vahel väga halbu aegu,siis ma võtan jälle aja maha ja ravin end,kui paremaks läheb käin jälle jõudumööda tööl.Kuna kodune olukord kipub olema ebastabiilne,eks seetõttu ka lastel tekkinud probleemid,aga olen teinud ja teen kõik,mis suudan.Kunagi suures hädas käisin lastekaitseski abi palumas,sest süüa polnud,aga tulemus oli null.Supiköök pole ka võõras koht,kuid lapsed on ka nälga näinud.Muidu enamasti ikka tulime kuidagi toime ja elus ju oleme,praegu laste isa töötu ja alimente ei maksa,meiega ta koos ei ela.Olen väga tänulik,et keegi tahatis abistada,meie jaoks see küll praegu õigel ajal.[/tsitaat]

Kas tütrel ka sama häire? Keeruline teie elu üldiselt, tunnen kaasa, sest ise viskan pidevalt toitu minema kahju kohe.
Täna viskasin potitäie suppi ära. Terve latt suitsuvorsti seisab kapis kuu aega. Samuti moosid, seisavad mul, keegi eriti ei söö
Pudrud ja helbed olid säilivuse ületanud ja saatsin tuttavatele kanadele.
Aitaks sind, aga eeldan et enamus põlgab ära teiste jäätmed, saad veel sõimata ka kuidas sa julged oma rämpsu tuua (mul üks kogemus käes)
Sellise pere lastest on mul siisk rohkem kahju, sest nad on siiski süütud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahju, et natuke kiire oli 🙁 Muidu oleks Norra kindlasti külla tulnud 🙂 Igatahes loodan,et saite nendest kottidest midagi, mis natukeseks abiks vähemalt on. Vähemalt loodan, et oli abiks. Eks üritan lähiajal veel läbi tulla 🙂 Siis ajavaruga 🙂

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Palun abi pere leidmisel, kes abi vajaks (heatahtlikult)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.