Esileht Tööelu, raha ja seadused. Palun abi- Revoluti pangakonto

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Palun abi- Revoluti pangakonto

Postitas:

Hei. Kindlasti on siin foorumis peale minu veel mõnel kasutajal Revoluti konto. Küsimus- kas teil tulevad viimasel ajal ülekanded sisse probleemideta? Endal järgmine teema:

Sain hiljuti teate, et minu konto on liigutatud Revoluti Leedu kontori (Revolut Payments UAB) alla. Sellega seoses muutusid kontonumber ja BIC kood, mis mulle edastati ja mida ma näen ka Revoluti äpis. Mulle ei antud kontori aadressi, mille ma siis ise guugeldasin- igal pool netis oli sama info. Nüüd soovib sõber välismaalt mulle ülekannet teha. Andsin talle minule teadaolevad andmed, sealhulgas panga aadressi. Ta ütleb, et ülekanne ei lähe läbi, andmed ei ole täpsed. Tegin ise paar testülekannet Revolutist Eesti kontole ja tagasi. Kõik muud andmed on väljavõtetes samad, ainult aadress ei klapi sellega, mida nad ise avalikult reklaamivad igal pool ja mille ma edastasin sõbrale. Kas nüüd võibki probleem olla selles aadressis? Minu teada on see kõige vähemtähtsam asi ülekande sooritamisel ja kui BIC kood jne on õiged, siis aadress määratakse automaatselt. Aga kui teistel on ka sama probleem ja ülekanded välismaalt ei tule läbi, siis laseksin raha kanda teisele kontole ja ei painaks sõpra rohkem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 09:12; 06.10 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma revolutis panen OMA aadressi, enne ja ka nüüd, ja alati on läbi läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma revolutis panen OMA aadressi, enne ja ka nüüd, ja alati on läbi läinud.

Ee.. see ei tohiks olla õige niimoodi. Seal, kus on lahtrid “BIC/Swift code” ja “Bank address”, sinna läheb ikka panga kohaliku peakontori ametlik aadress, mitte sinu kodune. SEB panga puhul näiteks on see Tornimäe 2, Tallinn. Aga üldjuhul, kui kõik muud numbrid ja nimed on õiged, läheb ülekanne läbi ikka. Hetkel tundub, et Revolut blokeerib mingil põhjusel dollariülekandeid mõnedest riikidest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 09:12; 06.10 12:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Palun abi- Revoluti pangakonto