Esileht Väikelaps Palun abi!!!

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Palun abi!!!

Postitas:

Tere!
Laps on mul 1,8a.Sünnist saati maganud meiega ühes voodis.Tean,et see oli viga.1,4a sai ta rinda.Peale seda hakkasin harjutama teda võrevoodis magama.Ja minu üllatuseks läks kõik valutulut 3 päevaga oli rinnast võõrutatud ja magas omas voodist,lutipudelist ei joonud vaid tahtis tassist juua.ei olnud mingit enne magamajäämist joomist.Ainus mis ta tahtis oli minu käsi uinudes.Jäänud olid siis veel mähkmed.
Siis aga jäi elukaaslane lapsega paaris päevaks-ööks üksi,kuna ise oli haiglas.Kui tagasi tulin oli kõik endine:laps magab meiega suures voodis ja joob pudelsit piima liitrite kaupa.
Tahaksin sellele lõpu teha.Kuidas?
Kui ta võrekasse panna siis hakkab hüsteeriliselt nutma ja võib tunde seal nutta.Ta nagu seostaks seda millegagi.Ja joob ta ka meeletult piima enne magama jäämist.1,5l pole probleem.hommikuks lasevad mähkmed läbi.
Nüüd ostime talle pikendava voodi ja tahaks teda sinna maga saada ilma lutipudelita.Palun nõu,kuidas seda teha,et et see lapsele shokk poleks.Tahaksin veebruari lõpuks,et ta magaks omas voodis ja lutipudelit ei mäletakski enam.Märtsis/Aprillis on paalnis potitamist alustada.
Aitäh

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks sa pead nüüd ise ikka leidma oma lapsele sobiva plaani. Aga kaldun arvama, et ta seostabki seda võrekasse panemist kuidagi emme ära olekuga. Issi lohutas teda piimaga ja nüüd jälle siis pudelilaps. Anna talle aega harjumiseks, et emme on siiski igal ajal olemas. Ja siis uuesti proovida. Kui siis ka ei aita, siis ehk unekool??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et laps nii pikalt teie voodis magas, pole mingi viga!
Tasapisi, jälgi last, millal need õiged hetked on. Unekooli ei soovita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Väikelaps Palun abi!!!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.