Esileht Sünnitus Palun abi!:S

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Palun abi!:S

Postitas:

Peale sünnitust piinavad mind hemorroidid. Mis aitaks??Perearst ütles,et tema ei soovita imetamise ajal ühtegi rohtu:( Kahtlane? Mis teis on aidanud??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Salvid ja küünlad ikka. Oli üks kindel sort küünlaid mida võis kasutada (sisaldasid ehk astelpaju vms). Ise panin lausa svisnevski salvi mida Eestis enam saada ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mind aitasid mastu küünlad, kasutasin just imetamise ajal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägi sellest murest oma naistearstile, kirjutab sulle rohu välja. Mina sain ravi selle vastu raseduse ajal, nimetust ei mäleta, midagi D-tähega küünlad. Väga kiiresti aitas aga paraku see ainult retseptiga.
Infolehel oli kirjas, et raseduse ajal võib ravida kuni 2 nädalat, minu ravi kestis vaid 1 nädala ja küllap lubatud siis ka imetamise ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind vaevas tõsine hemorroid raseduse keskel, seda nii hullusti et taheti lõikusele saata. Aga mu ema oli kuskilt välja otsinud nn rahvatarkuse, sinepiistevann. Panna 2-3sl sinepipulbrit nii sooja vette kui vähegi kannatad ja teha nii istevanne kunio hemorroidi kadumiseni. Mina isiklikult sain sellest hädast lahti peale teist vanni. Niiet kui lõikusele pidin minema vaadati imelikult et polegi midagi lõigata. Kõigest nüüd möödas kaks aastat ja pole enam see häda kimbutanud. Sinepipulbrit hoian igaks juhuks alati kodus 🙂 Ma ei keelita kedagi arstimitest loobuma aga arvan et teinekord on vüimalik ka vähemate kemikaalidega ravida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 17:35; 29.02 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anusol-küünlad ja astelpajuõlilapp tagumiku vahel. Imetasin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 17:35 – kas sinepivann kipitama ei ajanud? Et istd vanni kohal v6i istud täitsa vette sisse?

Muidu – kùsi apteegist n6u, soovitatakse sulle erinevaid v6imalusi.
Kui hemorroid väljaspool, siis sobivad salvid
Kui hemorroid ka seespool – siis on küünlad sobivad.

Need D tähega suposiidid on Doloproct suposiidid -retseptiravim – imetamise ajal vastunäidustatud pole, aga arst peab kaaluma kasu/riski suhet. Perearstidel pole kogemusi nii palju, et nad oskaks soovitada – küsi oma günekoloogilt.

Preparation-h küünlad (käsimüügis) – Sisaldab pärmi ekstrakti ja haiMaksa6li – v6ib kasutada imetamise ja raseduse ajal – palju kiidetud

Hirudoproct geel – apteegikaaniekstrakt, hobukastaniekstrakt, astelpajuekstrakt, metüüluratsiil – kogemus positiivne.

Lisaks – ei tohi pikalt tualetipotil istuda (raamatut lugeda vms) – soodustab hemorroidide teket. Kui k6ht kinni – siis kasuta lahtistit, et roojamassid oleks pehmed ja ei peaks punnitama roojamisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 17:35 – kas sinepivann kipitama ei ajanud? Et istd vanni kohal v6i istud täitsa vette sisse?

Muidu – kùsi apteegist n6u, soovitatakse sulle erinevaid v6imalusi.
Kui hemorroid väljaspool, siis sobivad salvid
Kui hemorroid ka seespool – siis on küünlad sobivad.

Need D tähega suposiidid on Doloproct suposiidid -retseptiravim – imetamise ajal vastunäidustatud pole, aga arst peab kaaluma kasu/riski suhet. Perearstidel pole kogemusi nii palju, et nad oskaks soovitada – küsi oma günekoloogilt.

Preparation-h küünlad (käsimüügis) – Sisaldab pärmi ekstrakti ja haiMaksa6li – v6ib kasutada imetamise ja raseduse ajal – palju kiidetud

Hirudoproct geel – apteegikaaniekstrakt, hobukastaniekstrakt, astelpajuekstrakt, metüüluratsiil – kogemus positiivne.

Lisaks – ei tohi pikalt tualetipotil istuda (raamatut lugeda vms) – soodustab hemorroidide teket. Kui k6ht kinni – siis kasuta lahtistit, et roojamassid oleks pehmed ja ei peaks punnitama roojamisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere taas! Minul ei kipitanud ega ka muidu polnud seal istuda ebamugav. Aga saan hästi aru et kõigi nahk ei kannata sinepit. Olen ise päris rahul sest kui hiljem tehti ka uuringud kõik et äkki on ikka ka sisemisi siis proktoloog midagi ei leidnud. Juba nii kaks aastat olen murevaba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 17:35; 29.02 17:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Sünnitus Palun abi!:S

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.