Esileht Hobinurk Palun aidake leida

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Palun aidake leida

Postitas:

… üles lugu Postimehest, kus üks naine kirjutas, kuidas vabanes drpressioonist ja andis välja raamatu “Tee iseendani.”

Kahjuks ei mäleta selle naise nime, loo pealkirja ja kui guugeldada raamatu nime, tuleb ka igasugu muud juttu.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine raamatukaupluse!!! kodulehele. Pane raamatupealkiri sinna otsingusse ja saad kätte autori.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Guugeldasin “tee iseendani raamat” – Liis Velsker “Teekond iseendani”.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka ülilihtne on seda leida.
https://leht.postimees.ee/6905437/depressiooni-porgust-paasenud-liis-velsker-emotsioonide-koikumine-oli-nii-metsik-et-ma-enam-ei-jaksanud-nendega-tegeleda

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin kah selle artikli läbi ja natuke oli isegi huvitav – kuigi ma ei näe küll, et selline lihtsustatud ja klišeelik jutt ühtegi depressiooniga võitlevat inimest aidata saaks.

Aga millest ma aru ei saanud, oli see, et miks ta ütleb, et võttis kaalust alla trenni ja toitumisega, kui tegelikult lasi hoopis teha maovähendusoperatsiooni? Milleks tal seda maolõikumist veel vaja oli, kui trenn ja toitumine tegid kogu töö ära?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja lapsehoidjad tegidki kogu töö ise ära. Piinlik.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

See raamat on küll väga naiivne ja ebaprofessionaalne, sirvisin raamatukogus.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 17:47; 16.03 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See raamat on küll väga naiivne ja ebaprofessionaalne, sirvisin raamatukogus.

Kui inimene kirjutab KOGEMUSPÕHISE raamatu, siis see peagi ju olema professionaalne, teadusfaktidele tuginev. Inimene jagab oma lugu. Kellele ei sobi, võib teadusartikleid lugeda.
Minu ülekaaluline teismeline luges seda raamatut ja talle mõjus see positiivselt. Kui kasvõi üks inimene end tänu mõnele raamatule üles leiab, on eesmärk täidetud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

See raamat on küll väga naiivne ja ebaprofessionaalne, sirvisin raamatukogus.

Kui inimene kirjutab KOGEMUSPÕHISE raamatu, siis see peagi ju olema professionaalne, teadusfaktidele tuginev. Inimene jagab oma lugu. Kellele ei sobi, võib teadusartikleid lugeda.

Minu ülekaaluline teismeline luges seda raamatut ja talle mõjus see positiivselt. Kui kasvõi üks inimene end tänu mõnele raamatule üles leiab, on eesmärk täidetud.

Igaüks, kes midagi kogeb, ei peaks kohe kirjutama hakkama. Kirjanikusoon võiks siiski ka olemas olla. Aga no tore, kui sihtgrupp on olemas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 17:47; 16.03 22:54;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Hobinurk Palun aidake leida