Esileht Ajaviite- ja muud jutud Moderaatorid, palun kustutage see teema!

Näitan 23 postitust - vahemik 271 kuni 293 (kokku 293 )

Teema: Moderaatorid, palun kustutage see teema!

Postitas:
Kägu

TA, a oled natuke nagu agressiivseks oma käitumisega läinud. Mitmeid kordi mainid, et kuhu raha kanda jne. Samas avalikustad mingeid detaile, mille järgi ei ole raske sind tuvastada. Võta asja nats rahulikumalt.

Vabandan, kui olen kellelegi oma sõnadega agressiivne tundunud. Kahjuks ei ole kerge, kui sind lihtslt süüdistatakse petmises. Anonüümselt küll ja kindlasti mõtleb keegi, kuidas ei peaks sellest välja tegema või hoolima, aga see on valus.

Ei ole ka lihtne muudkui seletada, et mulle nii sotsiaaltöötaja seletas, mina ei näe Eesti.ee, et mul oleks laps. Ilmselt ei näe ka suvaline arst, kui ta ei saa mu käest infot, et sel ja sel kuupäeval on vist digiloos midgai.

Teemaalgataja, miks sa iseennast tsiteerid?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Millise haigla juures on krematoorium ?

Võru.

Kas Võrus on ka Bolt? TA pidi ju vahepeal kullerina töötana?

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma käin tööl. Selle kõrvalt teen ka lisatööd, kui võimalus. Selle kõige kõrvalt olen tegelenud ka heategevusega, sest mõne inimese väike summa, mis mul kätte jääb, on tundunud nii ilusna, et ta sellest abi saab, et ta ongi selle minu poolt saanud, sest ma tean kui raske on üldse küsidagi!

Loodetavasti sa hetkel nii ei tee või vastasel juhul sul pole tõepoolest mitte mingisugust tunnetust, kuidas rahaga ümber käia.
Loodetavasti oled sa õppinud sellest “ilusast” annetamise kogemusest midagi.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palun siiralt vabandust kui ma teemaalgatajale haiget teen, aga ka mulle tundub siin palju mitte loogilisi seletusi. Vb ma ajan sassi, sest olen ka selle 1,5 aasta vanuse teema ära lugenud, aga mulle jäi meelde, et TA elab Tallinnas Lasnamäel üürikorteris. Sellel on nii hea üür, et väiksema vastu pole mõistlik vahetada. Töökoht asus Pärnamäel. Aga sünnitas Võrus. Tuhaga läks tagasi Tallinnasse ja puistas merre. Ja et põletikuga oli haiglas, aga saadeti välja linna riideid ostma pildistamiseks. Võru on nii väike linn, et ma kahtlustan küll, et sealt enneaegsetele riideid ei leidu. Eriti raske ülesanne võib see olla inimesele, kes selles linnas ei ela, šokis linnas shopata? Teemaalgataja tundub noor tüdruk/naine olevat ja vb ta ei teadnudki, et ta lapseootel on? Epikriisis oli ka kirjas, et valud olid juba pikalt olnud, rasedusest teadlik/murelik inimene oleks arstiga ühendust võtnud, mitte oodanud

Kuskohas on kirjas, et ma olen Võrus sünnitanud? Millest sa räägid?

Kirjutasid, et tuha said kätte Võrust. Vaevalt keegi kes TlN sünnitab saab tuha teisest Eesti otsast.

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Miks nad peaksid, kui nad ei tea seda sünnitamislugu?

Miks sa kogu aeg küsimistele küsimustega vastad? Väga nõme komme. Kõlab targutamisena.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tahad ma saadan sulle pildid? Need on ainukesed asjad, mis mulle haiglast kaasa anti. Peale seda kui ma pidin veel käima nuttes poes, et tuua lapsele riided, milles neid tehakse, sest haiglasse olin ma sattunud šokis ja ette valmistamata.

Vabandust, aga sellest osast ma ei saa aru: sa ei teadnud, et hakkad sünnitama?

Mis riideid on vaja surnud imikule ja mida tähendab “tuua lapsele riided, milles neid tehakse”??

Ma saan sellest nii aru, et sotsiaaltöötaja oli saatnud TA ostma lapsele riideid, milles temast pilte tehakse emale mälestuseks. Kuigi see on sotsiaaltöötaja poolt ikka äärmiselt veider soovitus, sest need riided oleks saanud küsida ka sünnitusmajast koha pealt. Neil on palju riideid ka enneaegsetele. Niigi šokis ema niimoodi jooksutada on üpris eriskummaline.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Võru tekkis siia sel põhjusel, et kuidas siis surnud laps krematooriumi sai ja pakuti välja, et Võrus on krematoorium kohe haigla juures.

Teemaalgataja – oma võlgadest pead sa ise lahti saama, minu pankroti soovitus ei sobi, siis aruta võlanõustajaga.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mitte ei räägita, et kõht näeb välja nagu rasedal ja rasedus on umbes 30 nädalane.

Mina siin mõtlen, et mis riideid saab 30-nädalasele lapsele poest?

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma segan alati foorumis jälgi st luiskan perekonnaseisu, elukohta, vanust, sugu ja detailsemat infot ja enda kirjaviisi ka loomulikult. Panen enda peas kokku aliase mitmest inimesest, keda tunnen ja nii mõnigi detail võibki kellegi eluga kattuda, kuna inimeste mured-rõõmud on üldiselt üle maailma universaalsed.

Mina olen libameister, sest algatan palju teemasid, kus kord olen see, kord teine, kord vaene tudeng, siis ilusa-elu proua. Isegi vist mehena olen kirjutanud 😀 😀 Ei tuleks nagu selle pealegi, et siin tõsiselt mingeid isiklikke probleeme lahata või kirjutada. Kõik sissetulekud, terviseteemad, lapsed ja kodu jne on mul täielik bluff.

Need on 12/2020 siinse elurikka keskkonna kommentaarid. Mida enam uskuda.

Võlakeeris võib meid kõiki tabada.  Meil on olemas võlanõustajad. Sa ei ole oma murega üksi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma segan alati foorumis jälgi st luiskan perekonnaseisu, elukohta, vanust, sugu ja detailsemat infot ja enda kirjaviisi ka loomulikult. Panen enda peas kokku aliase mitmest inimesest, keda tunnen ja nii mõnigi detail võibki kellegi eluga kattuda, kuna inimeste mured-rõõmud on üldiselt üle maailma universaalsed.

Mina olen libameister, sest algatan palju teemasid, kus kord olen see, kord teine, kord vaene tudeng, siis ilusa-elu proua. Isegi vist mehena olen kirjutanud 😀 😀 Ei tuleks nagu selle pealegi, et siin tõsiselt mingeid isiklikke probleeme lahata või kirjutada. Kõik sissetulekud, terviseteemad, lapsed ja kodu jne on mul täielik bluff.

Need on 12/2020 siinse keskkonna kommentaarid. Mida enam uskuda.

Võlakeeris võib meid kõiki tabada. Meil on olemas võlanõustajad. Sa ei ole oma murega üksi.

Need on ju hoopis ühe muu teema kommentaarid! Viimane, see emotikonidega, on minu kirjutatud.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need on ju hoopis ühe muu teema kommentaarid! Viimane, see emotikonidega, on minu kirjutatud.

Tõelised abivajajad jäävad ajaviiteks lollitajate varju.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõelised abivajajad jäävad ajaviiteks lollitajate varju.

On oluline vahe, kas teha teema niisama arutlemiseks või tahta teiste inimeste raha. Keda kahjustab näiteks ilusa elu jutt või suvaline väljamõeldud “kolleeg haiseb”, millele vastatakse tohutult ja mis ongi ajaviide?
Praegune “tõeline abivajaja” ei tundu just eriti usaldusväärne, aga kes tahab, see annetab muidugi.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Logisin huvi pärast ka oma digilukku, et enda raseduse ajal surnud lapse kohta uurida ja mida ei ole, seda ei ole. Kodus on mul paberi peal haigusloo väljavõte, aga digiloos pole sõnagi. Laps suri ja sündis 2010 aprillis. Minul oli see kolmas rasedus, aga sellegipoolest ei osanud ma näha märke, et lapsega võiks midagi halvasti olla, äkilised hootised kõhuvalud panin gaaside ja soolte peristaltika süüks. Minuga käis haiglas vestlemas terve hulk igasugu spetsialiste, ma isegi ei teadnud, kes nad olid, sest suures segaduses ja leinas ei olnud mul mahti süveneda sellesse, kellega ma jälle räägin. Kõik vastused tulid automaatselt, nagu roboti suust.

Kõige hullem selle juures oli, et riigi poolt ei pakuta adekvaatset abi, sünnitad oma surnud lapse ära, kirjutad paberitele alla ja nägemist. Ei mingit kriisiabi, haigla psühholoog ei olnud piisavalt pädev, ei mingit järelnõustamist, põhimõtteliselt saadetakse vaimselt katkine ja enesetapu äärel inimene koju oma mõtete sisse marineerima.

Teemaalgatajal on tüüpiline posttraumaatiline stress, soovitan pöörduda vaimse tervise terapeudi poole. Alusta kasvõi http://www.peaasi ee lehelt nõu küsimisega, lisaks uuri võlanõustamise kohta. Eraisiku pankrotti ma ei soovita, tõmbad tulevikule kriipsu peale. Soovitan ka kogemusnõustaja poole pöörduda, nemad teavad täpselt, mida sa läbi oled elanud. Ja jumala eest, perekooli ära mitte mingil juhul pane oma nime, või muid andmeid, mille põhjal võib su isiku kindlaks teha, Eesti on väga väike, hulle väga palju ja inimesed on pigem hukka mõistvad kui mõistvad. Edu sulle!

+11
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas kellegil on tema esimese teema linki? Ma isegi ei tea kuidas otsida, ta on selle kustutanud.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

nagu päriselt? kustutati teema, aga kõik pooletoobised kommentaarid ja lihtsameelse teemaalgataja enesepaljastuse jäeti alles? väga alatu.

Alatu? Mis siin alatut on?
Perekool koosnebki suures osas pooletoobistest kommentaaridest ja kui need kõik eemaldada, siis ei jäägi ju midagi alles. (olla pooletoobine on inimõigus)

Kustutati see tema meiliaadress ja esimene postitus, kuna see rkkus otseselt kohalikke reegleid.
Vana teema hala tal see, see oli siis, kui tal veel petumõtet peas ei olnud: https://foorum.perekool.ee/teema/ei-suuda-enam-elada/

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

nagu päriselt? kustutati teema, aga kõik pooletoobised kommentaarid ja lihtsameelse teemaalgataja enesepaljastuse jäeti alles? väga alatu.

Esimese postituse on teemaalgataja ise ju kustutanud, kes see siin alatu on?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Esimese postituse on teemaalgataja ise ju kustutanud,

Minu netiajalugu näitab, et seal esimese all oli mingil hetkel selline tekst, mida praegu enam pole:

”Link eemaldatud.
Perekool.ee foorumis on keelatud: 4.7 anonüümsed abipalved, (sh materiaalse abi osutamine).
Perekooli Moderaator”

Ehk siis mode eemaldas ainult mingi lingi. (Ilmselt pidas meiliaadressi silmas.)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lugesin mõlemad teemad läbi ja mis siin muud on, kui õpitud abitus. 4 aastaga ei suutnud kuhugi poole liikuda, et vähendada. Siin palub rahalist toetust, mängides teiste inimeste emotsioonidel oma lapse kaotusega. Süüdistad laenuandjaid sulle laenamises. No tõesti.

Mina olen ka olnud kaelani võlgades, oma lollusese pärast. Enam pole. Leidsin töö, kus saab elamise ka. Võtain sots.töötajaga ühendust. Tõmbasin kulutused miinimumi. Elasin nagu rott, sest ma olingi rott. Riide ja toidu abi sain sots.majast. Kaks aastat elasin nii, enam ei ela.

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind näiteks ei huvita need kraaklemine digiloos ja kiirabikannete üle, mind huvitas selgitus, mida ja kuidas on TA teinud võla vähendamiseks. Lubatud selgitust pole tulnud, küll aga ohtrasõnalised teemast tegelikult mööda  heietused.
Nii päris ei lähe, et “andke mulle raha, aga ärge midagi küsige ega hurjutage , lihtsalt andke!” .
Veel huvitas mind, kuidas igasuguse võlaga “tegelemise” ja väidetava nõustamise jms taustal aasta jooksul võlg kasvas 10 000 euro võrra?

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Alatu? Mis siin alatut on?

Perekool koosnebki suures osas pooletoobistest kommentaaridest ja kui need kõik eemaldada, siis ei jäägi ju midagi alles. (olla pooletoobine on inimõigus)

Kustutati see tema meiliaadress ja esimene postitus, kuna see rkkus otseselt kohalikke reegleid.

Vana teema hala tal see, see oli siis, kui tal veel petumõtet peas ei olnud: https://foorum.perekool.ee/teema/ei-suuda-enam-elada/

no see 2019.aasta teema lükkab seda jama selgemaks.

samalaadne jutt, kaastundele rõhumine, segaste üksikasjade esitamine jms. tekkis ainult üks küsimus – kas “kannataja” anub iseseisvalt raha või teeb organiseeritult koos partneri(tega).

omamoodi ärimudeli vorm – varastamise asemel raha küsida. otsus raha käsutamise üle lükatakse võimaliku annetaja kaela, pigem tuleb neid viimaseid haletseda, kui nende siirast uskumust ära kasutatakse.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Esimese postituse on teemaalgataja ise ju kustutanud,

Minu netiajalugu näitab, et seal esimese all oli mingil hetkel selline tekst, mida praegu enam pole:

”Link eemaldatud.

Perekool.ee foorumis on keelatud: 4.7 anonüümsed abipalved, (sh materiaalse abi osutamine).

Perekooli Moderaator”

Ehk siis mode eemaldas ainult mingi lingi. (Ilmselt pidas meiliaadressi silmas.)

Eemaldas yaga.ee lingi, kuhu teemaalgataja oli korraldanud oma rahakogumisaktsiooni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu arust on üsna loogiline, et lapse isa aitab ja toetab sellisel hetkel. Kas või tingimusega, et naine hiljem maksab tagasi.

Oletades, et Ta jutt mingi lapse (oletatavasti surnud, sest ema ei lõpetanud alko tarvitamist raseduse ajal) kohta on tõde:

– kuidas saab olla sinuarust LOOGILINE, et kuskil rongi rataste all Jaanipäeval tehtud lapse puhul

1. teemaalgataja mäletaks, kellega ta seksis? Nime ju ei küsinud.

2. mees, kes teemaalgatajast kõõmaga purjus peaga seksis, midagi mäletaks? Samuti nime ei küsinud.

Ja sinnapaika see “suhe” ju jäigi.

Hommikul ei teadnud keegi enam midagi.

Või, sa nagu reaalselt arvad, et TA kohtus mehega, umbes ca aasta suheldi niisama, teineteise tundmaõppimiseks ja siis otsustati ühiselt, et me mõlemad sooviksime sellesse suhtesse ka last ja hakkame koos elama?

Hallooo…

Kuidas ilusal jõuluajal saab sinu südames olla nii palju õelust?!

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja pole ka reageerinud minu eilsele meilile, kus ma küsisin pangaandmed otse ülekande tegemiseks ja kohtutäituri kontakte, et küsida, kas see reaalne inimene on tema klient.
pealegi Yaga  on hea anonüümne keskkond, kus lõpliku rahasaaja andmed on tavalisele kasutajale kättesaamatud, kui ehk politsei saab tegeliku konto omaniku teada, kui asi politseisse antakse. Järelikult tavalisel abistajal pole mingit kindlust, kuhu raha läheb.

Muudan teksti: sain küll meilile vastuse, aga mitte vastuseid küsimustele. Kui inimene pole huvitatud, et tema juttu keegi usuks, siis kõrvalseisjad ei saa midagi teha.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Näitan 23 postitust - vahemik 271 kuni 293 (kokku 293 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Moderaatorid, palun kustutage see teema!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.