Esileht Ajaviite- ja muud jutud Moderaatorid, palun kustutage see teema!

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 293 )

Teema: Moderaatorid, palun kustutage see teema!

Postitas:
Kägu

Väga inetu sinust. Palun loe mu eelmist vastust.

Miks on inetu?

Sest selge on ju see, et sa oled petis, hämad ja valetad veel peale selle.

Oma “surnud lapsega” lihtsalt mängid lugejate südametunnistusel. Pole sul mingit last olnudki.

Aga jõuluaeg, kui selle kampaaniaga välja tulid, on muidugi sinu poolt hästi valitud. Siis ongi lollidel lihtsam annetada. Ja neilt raha kätte saada.

MIKS ma nii arvan? – Lihtne: sul pole nime.

Meeleheitel ja ausal inimesel vabalt oleks, sest tal oleks ükskõik.

Lihtne on niimoodi kõrvalt sõnu loopida. Oleksid sa minu asemel, siis teaksid, et oleks mul täiesti ükskõik, siis mind ei olekski siin abi palumas.

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 98 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eraisiku pankrotist on muidugi räägitud ja kuigi see tundus ka mulle alguses see, mille kohta olin uurinud ja juba ka plaanisin, siis tegelikkuses pole asi päris nii lihtne. Kohus ei pruugi sellise summaga üldse asja läbigi lasta, eriti nüüd kus ma käin ikkagi tööl. Pigem valin ma selle 10 aasta asemel selle, et ma ikkagi pingutan ja mul on lootust, et ma saan nendest lahti.

https://arileht.delfi.ee/news/uudised/asjatundja-pohjalik-selgitus-kui-moistlik-lahendus-on-kiirlaenudega-hatta-jaades-eraisiku-pankroti-taotlemine?id=88739535

Ei näe takistust pankrotiavalduse esitamiseks, kui vara ei ole ja ei ole ka tulemas. Samas ongi kõige suurem probleem viivised ja intressid – nende peatamine läbi selle võimalik. Ka väiksemate summadega on alustatud eraisiku pankrotti.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma muidugi ei tea, aga kas intressikasvule mingi seaduslik piir pole viimasel ajal pandud? Eriti kiirlaenu omadele. Intressid peaksid mingi aeg seiskuma. Kui sul õnnestuks põhisumma ära maksta, siis võiksid ennast juba veidi kindlamalt tunda. Intressid saada kuradile, ausalt ka.
Eelkõige kasvata külma südant. Olen ise võlgades olnud üksikema, tean seda tunnet, kuidas pind on jalge alt kadunud, pole nagu õigust enam eladagi, heietasin enesetapumõtteid.
Tänaseks olen võlgadest lahti, ka intressid maksin ära, küll ainult iseenda jõul, aga ikkagi lahti ja see on meeletu kergendus.
Nõuanded leinaga toimetulemiseks on võib-olla head, kuid sinu olukord on praegu pigem selline, et antagu kala, mitte õng. Võlgade puhul keskendu põhisummale ja ära mõtle tiksuvatele viivistele. Süükoorma maha panemine on psühholoogiliselt tähtis.
Soovin jõudu, mõtle nende ülbikute peale, kes võlgnevad sadu tuhandeid ja miljoneid, ega kavatsegi neid kunagi ära maksta. Ja elavad nagu miškad. Õpi neilt.
Kõige raskem on olla võlgu tuttavatele. Igasugu ametiasutused ja suurärid – need saavad hakkama.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma igaks juhuks kirjutan, et ma kirjutan siia veidi hiljem oma võlgade kohta täpsemalt, kuidas nii suureks läks, mis on plaanid olnud, mida ära olen teinud. Selle jaoks lihtsalt on mul pikemalt aega vaja, et kõik kirja saada.

Ma tõesti palun, ma tean, et osadele inimestele annab see mingisuguse haiglase rahulduse, kui nad saavad inimesele halvasti öelda, aga kas seda on vaja? Mul ei ole niigi kerge neist asjadest rääkida, aga teate, kui vastikult valus see on, kui sind süüdistatakse petiseks? Kas tõesti usute, et keegi tahaks valetada oma lapse surma kohta?

Kas sul on vaja kerjata ? Täiskasvanud inimene saab ise oma probleemidega hakkama, ükskõik kui suured need on.

Jah, usun. Fbs on olnud küll neid, kes beebigruppi imbuvad ja siis müstiliselt “laps” sureb.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma muidugi ei tea, aga kas intressikasvule mingi seaduslik piir pole viimasel ajal pandud? Eriti kiirlaenu omadele. Intressid peaksid mingi aeg seiskuma.

Jah, sul on õigus, nii on.
Mul on üks sugulane (naisterahvas!) sellega kimpus olnud.
Laenuandja nõuab ja nõuab, aga kui raha siiski ei tule, antakse summa inkassole üle. Ja see inkasso jääbki seda ühte, viimast summat nõudma, mingit intressi enam juurde ei tule. Mingi aja pärast aegub ise.

Ehk siis see on TA teine suur vale. Ilmselt loodab sellele, et keegi lugejaotest neid asju täpselt ei tea.
Endal muidugi vabandusrukast var, et “võlgadest ülevaade tuleb, aga see nõuab palju aega.” vms lollakat.

Kusjuures sellise pisarakiskumise teema siia kokkuluuletamine nõuaks palju rohkem aega.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Enne jõule ilmub välja igasugu sharlatane, kes siis mängivad inimeste tunnetel, kaunis jõuluaeg ja teisi tuleb aidata. Kui tahate annetada, siis üks võimalus on toidupank, teine võimalus Jõulutunneli saade. Ma ei ole kursis kas TV3 ka midagi teeb.

+11
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lihtsalt ütlen, et kui Su võlad on täituri käes ja saan aru, Sa tegeled nende graafikujärgse tasumisega, siis mingeid intresse rohkem ei lisandu. Graafiku allkirjastamise ja täitma asumisega peatuvad intressid. Niiet miski on veits nihusti Sinu jutus.

+13
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas tõesti usute, et keegi tahaks valetada oma lapse surma kohta?

Kui laps pole mitte kunagi surnud ega mingit last pole ka kunagi olnud, siis see vale on ju kerge tulema.
Muidugi usun.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keda päriselt huvitab või oskab mind aidata, siis palun võtke minuga meilitsi ühendust, saan teile näidata, kuidas on minu suhtlus hetkel kohtutäituriga. Osad asjad on Julianuses. Inkassodega on üldse keerulisem, sest infot neilt on päris raske saada vahepeal, meili teel ei soovi nad üldse suhelda väga.

+1
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lihtsalt ütlen, et kui Su võlad on täituri käes ja saan aru, Sa tegeled nende graafikujärgse tasumisega, siis mingeid intresse rohkem ei lisandu. Graafiku allkirjastamise ja täitma asumisega peatuvad intressid. Niiet miski on veits nihusti Sinu jutus.

Otssest graafikut mul kohtutäituritega hetkel ei ole. Graafiku tegemiseks nõutakse alati mingisugust summat tõestuseks nö, et hakkan maksma ja kuna mul on mitu kohtutäiturit, siis hetkel ongi seis nii, et mulle jääb palgast kätte pisike summa, ülejäänud läheb automaatselt kohtutäiturile. Mul ei ole kahjuks graafikuks hetkel mingisugust võimalust ega mõtetki, sest kätte jääb mulle vaid elamisraha. Kui mul on tekkinud lisaraha, olen teinud kõrvalt tööd ja vahepeal sain ka sõbranna autoga Woltis toitu vedada, siis selle raha olen tasunud mõnele teisel kohtutäiturile, kes parasjagu pole pangas see esimene, kellele raha läheb. Nii nagu aru olen saanud, siis neil ongi ajaliselt seal järjekord, kuniks ühe oma saab tasutud, siis on järg teise käes, kellele automaatselt minema hakkab.

Teistele, kes ikka otsivad vigu, siis ma tahangi pikalt, detailselt välja tuua, see tähendab, et ma pean meilist veel otsima suhtlust kohtutäiturite ja inkassode ja võlausaldaja endaga, et saaksin siia tuua terve pildi.

+1
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kust te võtate info, et intressid peatuvad? Olen käinud kohtutäituri juures kohapeal, olen meiliga suhelnud, pole sellist asja kordagi väidetud mulle. Siin on väljavõtte Eesti.ee-st päring just praegu, kus on samuti kirjas ”võlgnevus, millele lisandub täiendav viivis”:

Nõuded
Nõude sisu
Nõude suurus
võlgnevus, millele lisandub täiendav viivis
8 144.17
Täitemenetluse alustamise tasu 72.00

Ka kohtuotsusest polnud viivise peatumisest mingisugust juttu.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõik, kes on soovinud mind otse aidata, siis palun kirjutage mulle volad@online.ee

Kui on soov seda teha, siis ma saangi anda kohtutäituri jaoks andmed ja saab abi otse sinna panna.

+1
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teistele, kes ikka otsivad vigu, siis ma tahangi pikalt, detailselt välja tuua, see tähendab, et ma pean meilist veel otsima suhtlust kohtutäiturite ja inkassode ja võlausaldaja endaga, et saaksin siia tuua terve pildi.

Jah, sa saad seda vabalt ja lühidalt teha. Ei ole vaja kolme tundi nämmutamist, mida sa teemaalgatuseks tegid.
Tee kohe screenshot oma pangakontost ja seal peaks olema kirjas mitu kohtutäiturit ja mis summad.
KOOS oma nime jne andmetega.

Aga sa “ei saa seda ju teha”, eksole?

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, sa saad seda vabalt ja lühidalt teha. Ei ole vaja kolme tundi nämmutamist, mida sa teemaalgatuseks tegid.

Tee kohe screenshot oma pangakontost ja seal peaks olema kirjas mitu kohtutäiturit ja mis summad.

KOOS oma nime jne andmetega.

Aga sa “ei saa seda ju teha”, eksole?

Sulle infoks, Swedbankis ei ole kuskil mu võlgasid kirjas. Oma võlgnevusi näen Eesti.ee minu vastu alustatud menetluste alt.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuulge teie, kes te teemaalgatajat ei usu. Mis teie eesmärk on? Petise paljastamine? Kelle ees? Võõraste kägude, võib-olla väga halbade inimeste ees (teie ju ei tea, kes me teised siin oleme)? Inimestel on muide täielik õigus ka end haneks tõmmata lasta, nii et oma mõnitamisega siin ei tee te head mitte kellelegi. Peale iseenda muidugi, sest saate endale rahulolevalt õlale patsutada, et “hästi panin”. Aga kui tegu pole petisega? Kas see teie eneserahuldus siin muidu kaalub üles võimaluse, et aus inimene endale nööri kaela paneb? Te lihtsalt mürgitate seda foorumit oma sapiga, sest paljud inimesed tahavad nõuga aidata, ja osad ka rahaliselt, kasvõi selleks, et ennast hea inimesena tunda. Mis see teie asi on? Arvate, et teil on õigus seda keelata või heatahtlike inimeste päeva solkida? Laske nüüd inimestel olla, te pole igas pulmas pruudid ega igal matusel kadunukesed.

+16
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul on 20 000 kodulaenu tagasi maksta ja ema hooldekodus.

Äkki viskad sina mulle kümneka?

Mul ka laenud, söögi jaoks ei jätku ja puudega laps kasvatada, keegi annaks paarkümmend eurot ?

Mul on ka kodulaen ja puudega laps (lisaks mitu tervet), pane oma kontonumber, kannan üle.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sina ka, pane kontonumber.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on küll ipatsiendis kirjas, et olin rase ja rasedus tuli meditsiinilistel põhjustel 20. nädalal katkestada. Vaata üle, sa äkki ei teagi, et see on kirjas ja arstile sa küll ise ei pea rääkima, nad näevad.

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuulge teie, kes te teemaalgatajat ei usu. Mis teie eesmärk on?

Sõna pidi vaba olema.

Sa ei taha seda uskuda või arvad, et see on ainult SINU jaoks vaba? Pane omale dressipluus selga ja mine hüppa sellega Vabaduse väljakul, kui tahad.
Aga muidu ole vait, palun.

PS. Vabaduse väljakul ei kutsu mina ega mitte keegi sulle politseid. Kui sa kedagi teist seal ei ohusta.

+1
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

allaheitlikku teksti tuleb meetrite pikkuselt, aga elementaarset asja, nagu konto nr ei saa avaldada.

annetada anonüümsele – pole just  meelepärane.

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ilma igasuguse pahatahtlikkuseta küsin teemaalgatajalt, kuidas sinu aitajad saavad kindlad olla, et sa uusi kiirlaene peale ei võta?

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ilma igasuguse pahatahtlikkuseta küsin teemaalgatajalt, kuidas sinu aitajad saavad kindlad olla, et sa uusi kiirlaene peale ei võta?

Keegi ei usu, et tal neid 16000€ eest isegi on.
Mitte ükski laenukontor ei annaks sellist laenu sellele, kes ei suuda seda tagasi maksta.

Ta on täiesti tavaline õngitseja, et “ehk keegi midagi annetab”

+10
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

mõtle nende ülbikute peale, kes võlgnevad sadu tuhandeid ja miljoneid, ega kavatsegi neid kunagi ära maksta. Ja elavad nagu miškad. Õpi neilt. Kõige raskem on olla võlgu tuttavatele. Igasugu ametiasutused ja suurärid – need saavad hakkama.

Hämmastav suhtumine!

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selles vanemas teemas kirjutasid, et võla suurus on 6500, nüüd juba üle 16 000. Kuidas see võlg nii suureks on läinud? :-O

Süües kasvab isu! Praegune kapitalistlik majandus püsibki üleval ju ainult kasvul. Eelmine kord sai oma 6500 nipsti kokku nüüd vaja proovida järgmise astmega. 2021a detsembris algatab teema 32000€ võla toetamiseks ja tasumiseks. Oleks jaanipäev ka nii liigutav hetk kui jõulud tunduvad siis saaks oluliselt rohkem ja tihedamalt teenida suuremaid summasid.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eraisiku pankrotist on muidugi räägitud ja kuigi see tundus ka mulle alguses see, mille kohta olin uurinud ja juba ka plaanisin, siis tegelikkuses pole asi päris nii lihtne. Kohus ei pruugi sellise summaga üldse asja läbigi lasta, eriti nüüd kus ma käin ikkagi tööl. Pigem valin ma selle 10 aasta asemel selle, et ma ikkagi pingutan ja mul on lootust, et ma saan nendest lahti.

https://arileht.delfi.ee/news/uudised/asjatundja-pohjalik-selgitus-kui-moistlik-lahendus-on-kiirlaenudega-hatta-jaades-eraisiku-pankroti-taotlemine?id=88739535

Jah, kindlasti on palju lihtsam vastutus võõraste inimeste kaela veeretada, st neilt raha küsida, selle asemel, et ise võlgu tagasi maksta. Sinu palve siin anonüümsena pole mingi hullupööra “raske samm” nagu sa seda kirjeldad.  Vastupidi, see on järjekordne vastutusest kõrvale hoidmine.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuulge teie, kes te teemaalgatajat ei usu. Mis teie eesmärk on?

Sõna pidi vaba olema.

Sa ei taha seda uskuda või arvad, et see on ainult SINU jaoks vaba? Pane omale dressipluus selga ja mine hüppa sellega Vabaduse väljakul, kui tahad.

Aga muidu ole vait, palun.

PS. Vabaduse väljakul ei kutsu mina ega mitte keegi sulle politseid. Kui sa kedagi teist seal ei ohusta.

Oot mis, sõna on vaba, aga mina pean vait olema? Mis loogika see nüüd oli?
Sõnavabadus ja eetika on kaks erinevat asja. Mina nt ei mõnitaks sinu depressiivset teismelist ega soovitaks tal end ära tappa. Sinu eetika on ilmselt teistsugune. Ometi ei käskinud mina sinul vait olla, vaid sina minul.

PS Vabaduse väljak jääb minust väga kaugele, sinu rõõmuks ma seda laeva- või lennupiletite raha välja käima ei hakka. Pigem annetan teemaalgatajale ja neile teistele hädalistele siin.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sina ka, pane kontonumber.

Mul on normaalne sissetulek ja viiekohaline summa kontol.

Aga meil kõigil on mingi laen ja häda, millega toime tulla. Ühte või teistviisi.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma loen siit teemast mitmest kommentaarist, et intressid kasvavad. Palun selgitage, kuidas see võimalik on? On ju võlgnevuse summa, millele lisanduvad intressid ja viivised. Intressi osakaal ei saa kuidagi kasvada. Või tean ma midagi valesti?

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eelmine kord sai oma 6500 nipsti kokku nüüd vaja proovida järgmise astmega.

Arvad, et selle 6500 euroga püherdas lausa 9 kuud oma tühjaksjoodud plastpudelitel ja tootis perekooli Ilusa Elu teemasid?

Tegelt isegi võimalik. 700/kuus elab ja joob/sööb ära küll.
Aga miks mitte uuesti proovida – korra ju töötas.

+7
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Selles vanemas teemas kirjutasid, et võla suurus on 6500, nüüd juba üle 16 000. Kuidas see võlg nii suureks on läinud? :-O

Süües kasvab isu! Praegune kapitalistlik majandus püsibki üleval ju ainult kasvul. Eelmine kord sai oma 6500 nipsti kokku nüüd vaja proovida järgmise astmega. 2021a detsembris algatab teema 32000€ võla toetamiseks ja tasumiseks. Oleks jaanipäev ka nii liigutav hetk kui jõulud tunduvad siis saaks oluliselt rohkem ja tihedamalt teenida suuremaid summasid.

Eelmine teema oli tehtud märtsis, kui sa tähele ei pannud.

0
-4
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 293 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Moderaatorid, palun kustutage see teema!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.