Esileht Ajaviite- ja muud jutud Moderaatorid, palun kustutage see teema!

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 293 )

Teema: Moderaatorid, palun kustutage see teema!

Postitas:
Kägu

Ilma igasuguse pahatahtlikkuseta küsin teemaalgatajalt, kuidas sinu aitajad saavad kindlad olla, et sa uusi kiirlaene peale ei võta?

Esiteks keegi mulle neid enam vaevalt annabki ja jumal olgu tänatud. Kui ma saaks, siis ma teeks kõik, et nad ei annaks neid kellelegi! Keegi, kes siin kommenteeris, kuidas mulle anti 16 000? Ei, mulle ei antud 16 000, see on selliseks kasvanud. Küll aga anti mulle täiesti vabalt mitmeid tuhandeid, kuigi ma ei käinud siis isegi mitte tööl enam. Lausa pakuti neid, sest osad kiirlaenufirmad kuuluvad tegelikult ühe ja sama OÜ alla, info liigub neil muidugi omavahel. Ja mis ma sellises olukorras tegin, kui mulle tunduski see sellel ajahetkel väljapääsuks kasvõi korraks, muidugi ma võtsin, kui tuli pakkumine, tee avaldus ja võta 2000.

Mind teeb väga kurvaks, kui ma näen mõnda kiirlaenu reklaami, sest ma tean, kui lihtne on sinna kukkuda. Telekas jookseb reklaam, kus võta vaid laenu ja mine sõbrannaga šoppama. Reklaamitakse ka intresse väiksemalt, nt pannakse suurelt kuu intress 2% vms, tegelikkuses maksad kohutavalt rohkem. Aga väga kerge on raskes seisus inimest eksitada. Siin on ehe näide Credit 24 lehelt just.

Suurelt reklaamitakse intress kuus alates 3,5%, aga väikselt all on kirjas päris asi.

Laenunäide: 1000 euro laenamisel 12 kuuks fikseeritud intressimääraga 41,18% aastas on krediidi kulukuse määr 61,47% aastas, lepingutasu 3,5% laenusummast, tagasimaksete summa 1236,84 eurot ning makstav kogusumma 1271,84 eurot, 12 tagasimakset.

Kui ma peaksin kunagi saama sellest kogu jamast lahti, siis usu mind, mul ei ole vähimatki soovi isegi mitte vaadata nende poole. Ma olen isegi mõelnud, et elus on kõik võimalik ja ehk saan veel minna juurat õppima, et kedagi aidata. Mul oli väga raske abi leida, aga ma leidsin lõpuks. Kahjuks on siiski inimestel, kes pole olnud sellises seisus, raske end ka minu olukorda asetada ja olen igasugust suhtumist tundnud. Ja omast käest tean, et nii mõnigi suhtumine võib väga palju kahju teha.

+3
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 98 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Selles vanemas teemas kirjutasid, et võla suurus on 6500, nüüd juba üle 16 000. Kuidas see võlg nii suureks on läinud? :-O

Süües kasvab isu! Praegune kapitalistlik majandus püsibki üleval ju ainult kasvul. Eelmine kord sai oma 6500 nipsti kokku nüüd vaja proovida järgmise astmega. 2021a detsembris algatab teema 32000€ võla toetamiseks ja tasumiseks. Oleks jaanipäev ka nii liigutav hetk kui jõulud tunduvad siis saaks oluliselt rohkem ja tihedamalt teenida suuremaid summasid.

Eelmine teema oli tehtud märtsis, kui sa tähele ei pannud.

Ma ei saanud eelmine kord ÜHTEGI SENTI kelleltki! Ma ei palunud siis rahalist abi ega võtnud ka vastu. Võib-olla oleks pidanud, sest siis ei oleks asi hetkel nii suur. Palun ära loe poolikult asju ja mõtle asju välja.

+3
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eelmine kord sai oma 6500 nipsti kokku nüüd vaja proovida järgmise astmega.

Arvad, et selle 6500 euroga püherdas lausa 9 kuud oma tühjaksjoodud plastpudelitel ja tootis perekooli Ilusa Elu teemasid?

Tegelt isegi võimalik. 700/kuus elab ja joob/sööb ära küll.

Aga miks mitte uuesti proovida – korra ju töötas.

Mis sul viga on? Tõsiselt? Ma ei ole mingisugust 6500 eurot siit saanud, ma ei palunudki tookord rahalist abi.

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on 20 000 kodulaenu tagasi maksta ja ema hooldekodus.

Äkki viskad sina mulle kümneka?

Sina ka, pane kontonumber.

Mul on normaalne sissetulek ja viiekohaline summa kontol.

Aga meil kõigil on mingi laen ja häda, millega toime tulla. Ühte või teistviisi.

Jah, mul ka. Aga osadel lihtsalt on eeldused oma eluga paremini toime tulemiseks kui teistel. Olen ise (diagnoositud) depressioonis olnud ja mäletan ka seda “eks meil kõigil ole omad hädad” suhtumist.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu lähedasega juhtus kahjuks selline õnnetus, et laps sündis enneaegselt, mitu kuud varem, ning ei jäänud ellu. Ta sai haiglast mitmed paberid kaasa ning pidi käima perekonnaseisuametis lapse surma registreerimas. Ise käisin kaasas. Kas praegu toimuvad asjad kuidagi teistmoodi, mismoodi mingeid dokumente ei anta?

PS! Ei nori, see on väga kurb teema. See on lihtsalt täpsustav küsimus

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sa oled aus inimene siis sa räägid oma loo avalikult. Selline skeemitamine ei kutsu üldse aitama kuigi inimesena on mul sinust väga kahju, nii lapse kaotuse kui ka rahalise olukorra pärast.

+10
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on küll ipatsiendis kirjas, et olin rase ja rasedus tuli meditsiinilistel põhjustel 20. nädalal katkestada. Vaata üle, sa äkki ei teagi, et see on kirjas ja arstile sa küll ise ei pea rääkima, nad näevad.

Kindlasti jääb selline info Terviselukku. Samas, kui inimene läheb näiteks kolme aasta pärast naistearstile, siis ei hakka ilmselt ükski arst mitme-aastataguseid epikriise enam vaatama, vaid vaadatakse ehk paari viimast kannet.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis sul viga on? Tõsiselt? Ma ei ole mingisugust 6500 eurot siit saanud, ma ei palunudki tookord rahalist abi.

Mul on see viga, mida ma juba 100 korda olen kirjutanud.
– Pane oma nimi kirja.
– Pane kirja ka see summa, mida sa SIIT juba oled saanud.
– Tee oma konto väljavõttest screenshot.

Millest sa veel aru ei saa, sa petis. Nagu tõsiselt?

+7
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu lähedasega juhtus kahjuks selline õnnetus, et laps sündis enneaegselt, mitu kuud varem, ning ei jäänud ellu. Ta sai haiglast mitmed paberid kaasa ning pidi käima perekonnaseisuametis lapse surma registreerimas. Ise käisin kaasas. Kas praegu toimuvad asjad kuidagi teistmoodi, mismoodi mingeid dokumente ei anta?

PS! Ei nori, see on väga kurb teema. See on lihtsalt täpsustav küsimus

Ma pidin kinni maksma tuhastamise, sealt sain ma tõesti paberi. Surma registreerima ma küll ei pidanud. Minu jaoks nägigi asi nii välja, et ma pidin jääma mitmeks päevaks veel haiglasse. Sel ajal tegeleti minu põletikuga ning pidin käima sotsiaaltöötajaga vestlemas. Tema andiski mulle juhised, et ma pean minema tooma lapsele riided, tehakse pildid, ma ei tahtnud neid pilte alguses, aga ta veenis mind ses osas ja ma olen selle eest isegi tänulik, sest kuigi sellest läks kaua aega mööda, siis lõpuks ma vaatasin neid ja ma olen saanud end enda jaoks tühjaks mõelda ja rääkida ja vabandada. Viimasel päeval ulataski ta mulle USB, kus olid pildid, mind lasti välja. Ei pidanud ma kuhugi minema registreerima, hoopis minema ja võtma oma tuha. Tuha jaoks pidin samuti veel karbi kõigepealt nendeni toimetama. Sotsiaaltöötaja oli ka see, kes minuga ainukesena sellest rääkis, tema ütleski, et ma pean kunagi kui rasedaks jään sellest kõigest ise arstile teada andma, et tegemist ei ole esimese rasedusega.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selles vanemas teemas kirjutasid, et võla suurus on 6500, nüüd juba üle 16 000. Kuidas see võlg nii suureks on läinud? :-O

Süües kasvab isu! Praegune kapitalistlik majandus püsibki üleval ju ainult kasvul. Eelmine kord sai oma 6500 nipsti kokku nüüd vaja proovida järgmise astmega. 2021a detsembris algatab teema 32000€ võla toetamiseks ja tasumiseks. Oleks jaanipäev ka nii liigutav hetk kui jõulud tunduvad siis saaks oluliselt rohkem ja tihedamalt teenida suuremaid summasid.

Ma ei saanud eelmine kord ÜHTEGI SENTI kelleltki! Ma ei palunud siis rahalist abi ega võtnud ka vastu. Võib-olla oleks pidanud, sest siis ei oleks asi hetkel nii suur. Palun ära loe poolikult asju ja mõtle asju välja.

Halloo? Mina olen sinu poolel. Vastasin sellele, kes väitis, et sa teed teemasid just jõulude ajal, et inimeste härdameelsusele mängida.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul on 20 000 kodulaenu tagasi maksta ja ema hooldekodus.

Äkki viskad sina mulle kümneka?

kas su laps on ka surnud?

See on muidugi ääretult õudne kui laps sureb, aga vabandage väga – enda hetkelist elu-olu ei saa sellega igavesti vabandada. Tuleb jalad kõhu alt välja võtta ja elama hakata, nagu näha, siis temaalgatajal ikkagi elutahe on.

Lapsel pidi idee poolest ka isa olema. Kas see inimene tei saa aidata?

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul on see viga, mida ma juba 100 korda olen kirjutanud.

– Pane oma nimi kirja.

– Pane kirja ka see summa, mida sa SIIT juba oled saanud.

– Tee oma konto väljavõttest screenshot.

Millest sa veel aru ei saa, sa petis. Nagu tõsiselt?

Ma juba olen seletanud, et ma ei soovi avalikult oma nime panna. Kui sulle ei sobi, siis keegi ei kohustagi ju sind aitama.

Ma ei ole siit varasemalt midagi saanud. Hetkeseisuga on Yagasse kogunenud 58.70€, aitäh kõigile!

+6
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vasta | Tsi

Vabandan, selle vastamisega läks tõesti natukene valesti, aitäh sulle!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

And…?!
Eks eksimusi tuleb ka parimatel ette. Algajad proovivad alati traditsiooni murda ja tõestada, et kurva loo ja suure häda kurtmisega saab ka muul ajal kui jõulude eel suuri summasid inimeste taskust välja venitada. Kevade eel võib see ka õnnestuda kui on soe ja ilusate ilmadega märts. Kõigil on meeleolu ülev, suve ootus, kõik hea on tulekul ja loomulikult see annab ka tõuke väikesele või auuremale heateole. Miks mitte proovida.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul on küll ipatsiendis kirjas, et olin rase ja rasedus tuli meditsiinilistel põhjustel 20. nädalal katkestada. Vaata üle, sa äkki ei teagi, et see on kirjas ja arstile sa küll ise ei pea rääkima, nad näevad.

Kindlasti jääb selline info Terviselukku. Samas, kui inimene läheb näiteks kolme aasta pärast naistearstile, siis ei hakka ilmselt ükski arst mitme-aastataguseid epikriise enam vaatama, vaid vaadatakse ehk paari viimast kannet.

Jah, sellel samal päeval ja vist ka järgmistel oli tõesti info kirjas. Aga see on ju ka loogiline. Samas seda, et mul on laps surnud, ei ole mitte kuskil peale selle. Ma ei näe isegi seda Eesti.ee, et mul oleks olnud laps. Ma olen siin juba ka kirjutanud, kuidas sotsiaaltöötaja minuga rääkis.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pole kuulnudki, mis see Yaga on ja kuidas seal asju aetakse? Mida tegema peab, et veidi aidata? Ma ei soovi kahelda teemategija tõesuses ega sea seda kahtluse alla. Kuid ma ei usu ühtegi võõrast mingit ülekandejaama või linki, isegi neid, kes ajalehti pakuvad ja andmeid täpsustavad, mida tahes meilile saadetakse või firmade reklaame, ma ei usus ühtegi, kus ma pole reaalselt enne kokku puutunud ega teadlik. Vaatasin korra – see yaga on minigi kasutatud riiete leht või?

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pole kuulnudki, mis see Yaga on ja kuidas seal asju aetakse? Mida tegema peab, et veidi aidata? Ma ei soovi kahelda teemategija tõesuses ega sea seda kahtluse alla. Kuid ma ei usu ühtegi võõrast mingit ülekandejaama või linki, isegi neid, kes ajalehti pakuvad ja andmeid täpsustavad, mida tahes meilile saadetakse või firmade reklaame, ma ei usus ühtegi, kus ma pole reaalselt enne kokku puutunud ega teadlik. Vaatasin korra – see yaga on minigi kasutatud riiete leht või?

Kui on soov aidata, siis võta minuga meili teel ühendust ja saan anda kohtutäituri konta ja vajaliku info. Nii läheb abi otse sinna, kus vaja.

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sünnitanud (vaginaalselt) ja sünnitamata naise emakakaelad on täiesti erinevad ja iga naistearst saab seda vaadates kohe aru, kas naine on sünnitanud või mitte. Keisri korral jääb spetsiifiline arm. Mitte mingit võimalust ei ole, et keegi saaks 2017. aastal meditsiniasutuses sünnitada surnud lapse ja nüüd seda sünnitust ei ole digiloos. Loomulikult on ja TA jutt on pullikaka. Ärge uskuge petiseid.

Kui inimesel ei ole maaimas kedagi, kes aitaks, ja võlad on üle 16000 euro, ei ole normaalne ega usutav, et see inimene kerjab anonüümselt. Nõuab anonüümsust. Jabur.

Veel kord – ärge uskuge petiseid.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sünnitanud (vaginaalselt) ja sünnitamata naise emakakaelad on täiesti erinevad ja iga naistarst saab seda vaadates kohe aru, kas naine on sünnitanud või mitte. Mitte mingit võimalust ei ole, et keegi saaks 2017. aastal meditsiniasutuses sünnitada surnud lapse ja nüüd seda sünnitust ei ole digiloos. Loomulikult on ja TA jutt on pullikaka. Ärge uskuge petiseid.

Kui inimesel ei ole maaimas kedagi, kes aitaks, ja võlad on üle 16000 euro, ei ole normaalne ega usutav, et see inimene kerjab anonüümselt. Nõuab anonüümsust. Jabur.

Veel kord – ärge uskuge petiseid.

Aga palun uuri, siis ise haiglast, kuidas see võimalik on? Mina ei näe Eesti.ee oma sugulassuhete all, et mul oleks laps või oleks olnud. Aga ometigi ta ju sündis. Seda sama rääkis mulle ka sotsiaaltöötaja, rääkis ka seda, mida olen siin juba mitu korda öelnud, et ma pean ise sellest rääkima arstile!

+1
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma loen siit teemast mitmest kommentaarist, et intressid kasvavad. Palun selgitage, kuidas see võimalik on? On ju võlgnevuse summa, millele lisanduvad intressid ja viivised. Intressi osakaal ei saa kuidagi kasvada. Või tean ma midagi valesti?

Intressid kasvavad all on ilmselt mõeldud seda, et kuni põhivõlg on maksmata, siis ju tiksub iga päev intresse juurde.

Ma imestan neid, kes siin mõnitavad ja TA-d petiseks sõimavad. Võib-olla ta ongi seda, aga võib-olla ka mitte, te ju ei tea seda tegelikult. Teemaalgatusest on link eemaldatud, ja kõik, kel huvi, saavad talle ju otse kirjutada ja täpsustavaid andmeid küsida. Väga rumal oleks temast siia oma nimi ja kontonumber kirjutada, aga kujutan ette, et isiklikult on ta nõus seda jagama, kui tõesti abi vajab. Mina olen siit perekoolist ühte abivajajat hiljuti aidanud ja usun, et abi läks õigesse kohta. Tema samuti oma andmeid perekooli üles ei riputanud, aga kirjutasin otse. Seega sel korral kahjuks ise appi ei tõtta (parimagi tahtmise juures ei ole võimalik kõiki abipalujaid aidata), aga tahaks küll paluda neid halvustajaid siin natuke tuure maha tõmmata. Kujutage ette, kui ükskord olete ise päriselt hädas ja siis keegi samamoodi hakkab ilkuma?

+9
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma loen siit teemast mitmest kommentaarist, et intressid kasvavad. Palun selgitage, kuidas see võimalik on? On ju võlgnevuse summa, millele lisanduvad intressid ja viivised. Intressi osakaal ei saa kuidagi kasvada. Või tean ma midagi valesti?

Intressid kasvavad all on ilmselt mõeldud seda, et kuni põhivõlg on maksmata, siis ju tiksub iga päev intresse juurde.

Ma imestan neid, kes siin mõnitavad ja TA-d petiseks sõimavad. Võib-olla ta ongi seda, aga võib-olla ka mitte, te ju ei tea seda tegelikult. Teemaalgatusest on link eemaldatud, ja kõik, kel huvi, saavad talle ju otse kirjutada ja täpsustavaid andmeid küsida. Väga rumal oleks temast siia oma nimi ja kontonumber kirjutada, aga kujutan ette, et isiklikult on ta nõus seda jagama, kui tõesti abi vajab. Mina olen siit perekoolist ühte abivajajat hiljuti aidanud ja usun, et abi läks õigesse kohta. Tema samuti oma andmeid perekooli üles ei riputanud, aga kirjutasin otse. Seega sel korral kahjuks ise appi ei tõtta (parimagi tahtmise juures ei ole võimalik kõiki abipalujaid aidata), aga tahaks küll paluda neid halvustajaid siin natuke tuure maha tõmmata. Kujutage ette, kui ükskord olete ise päriselt hädas ja siis keegi samamoodi hakkab ilkuma?

Aitäh! Ma loodan väga, et keegi ei ole kunagi sellises hädas. Aga kahjuks ainult vist need, kes ise on raskes seisus olnud, oskavadki kaasa mõelda ja mõista. Nii lihtne on süüdistada ja sõnu loopida, olin isegi nooremana sellise mõtlemisega, sest mul polnud elukogemust nii palju. Mõtlesin samamoodi, et kõik on elus nii lihtne, sest mul endal oli sel ajal lihtne.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas te seda põhivõla maksmist ette kujutate? Kas nüüd on reeglid muutunud? Olen 10+ aastat tagasi autode tagatisel laene andnud firma raamatupidamist teinud ja nendest laenudest paljud läksid advokaadi kätte. Alati tuli paber, et makstud summake loeti intresside katteks ja põhivõlg hakkas uusi intresse kasvatama. Ülekandele kirjutatud tekst ei mänginud mingit rolli.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas te seda põhivõla maksmist ette kujutate? Kas nüüd on reeglid muutunud? Olen 10+ aastat tagasi autode tagatisel laene andnud firma raamatupidamist teinud ja nendest laenudest paljud läksid advokaadi kätte. Alati tuli paber, et makstud summake loeti intresside katteks ja põhivõlg hakkas uusi intresse kasvatama. Ülekandele kirjutatud tekst ei mänginud mingit rolli.

Mul on siiani ka soovitatud märkida ülekandes muudkui, et ”põhivõlg”, reaalsuses ei olnud sellest kahjuks kasu.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lapsel pidi idee poolest ka isa olema. Kas see inimene tei saa aidata?

Seda küsimust ei tohi küsida. Vaatasin, et mina olin teemaalgataja eelmises teemas sama asja küsinud. Täiesti viisakalt, ilma parastamise, pahatahtlikkuse ja õela uudishimuta. Selle peale kargas käokari mulle kallale, et kuidas ma julgen maaslamajat lüüa? Et siis mehe kohta küsimine on täiesti tabuteema. Miks, see jäigi mulle aru saamata, sest samal ajal oli teemaalgataja kirjeldanud oma lehmalellepoegi – kaugeid sugulasi, kes voodihaiged jne.

Minu arust on üsna loogiline, et lapse isa aitab ja toetab sellisel hetkel. Kas või tingimusega, et naine hiljem maksab tagasi.

Jutt sellest, et kiirlaene oli vaja võtta maksude tasumiseks… Sellises psüühhilises olukorras inimene, kes ei suuda kom.makse tasuda, saab kindlasti ajutiselt abi kohalikust omavalitsusest. Selle jaoks ei ole vaja tõmmata end kiirlaenude nõiaringi.

Neid kiirlaenude võtmise teemasid tehakse perekooli väga sageli. Ja sageli on nendes teemades palju takkakiitjaid – et ikka tasub võtta, sest intress on ju ok ja esimesel korral vist neid ei arvestatagi või ei pea lepingu sõlmimise tasu maksma. Ja kui siis püüad sellises teemas inimesi mõistusele kutsuda, karatakse sulle kõrri, et oled loll ja pahatahtlik inimene, kes ei tea, kuidas on kasulik asju ajada. Edaspidi tasub see teema panna näidiseks, mis saab kiirlaenutajast edasi… (sorry, teemaalgataja). Enamikel juhtudel just nii läheb. Inimene, kes võtab kiirlaenu või ka tavalist väikelaenu, on nõrga finantsmõtlemisega.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu arust on üsna loogiline, et lapse isa aitab ja toetab sellisel hetkel. Kas või tingimusega, et naine hiljem maksab tagasi.

Oletades, et Ta jutt mingi lapse (oletatavasti surnud, sest ema ei lõpetanud alko tarvitamist raseduse ajal) kohta on tõde:

– kuidas saab olla sinuarust LOOGILINE, et kuskil rongi rataste all Jaanipäeval tehtud lapse puhul
1. teemaalgataja mäletaks, kellega ta seksis? Nime ju ei küsinud.
2. mees, kes teemaalgatajast kõõmaga purjus peaga seksis, midagi mäletaks? Samuti nime ei küsinud.

Ja sinnapaika see “suhe” ju jäigi.
Hommikul ei teadnud keegi enam midagi.

Või, sa nagu reaalselt arvad, et TA kohtus mehega, umbes ca aasta suheldi niisama, teineteise tundmaõppimiseks ja siis otsustati ühiselt, et me mõlemad sooviksime sellesse suhtesse ka last ja hakkame koos elama?
Hallooo…

0
-18
Please wait...
Postitas:
Kägu

Oletades, et Ta jutt mingi lapse (oletatavasti surnud, sest ema ei lõpetanud alko tarvitamist raseduse ajal) kohta on tõde:

– kuidas saab olla sinuarust LOOGILINE, et kuskil rongi rataste all Jaanipäeval tehtud lapse puhul

2. mees, kes teemaalgatajast kõõmaga purjus peaga seksis, midagi mäletaks? Samuti nime ei küsinud.

Sest ema ei lõpetanud alko tarvitamist? Kui haigeks te saate inimeed minna? Ma ausalt loodan, et te ei pea kunagi midagi sellist läbi elama, aga ma kardaks teie asemel seda, kui minus oleks nii palju õelust!

+10
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Või, sa nagu reaalselt arvad, et TA kohtus mehega, umbes ca aasta suheldi niisama, teineteise tundmaõppimiseks ja siis otsustati ühiselt, et me mõlemad sooviksime sellesse suhtesse ka last ja hakkame koos elama?

Hallooo…

Kas tõesti ei ole võimalik moderaatoritel seda inimest siit eemaldada? See ei ole normaalne. See teeb haiget.

+18
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei rääkinud oma postituses põhivõla maksmisest midagi, kommenteerisin vaid seda, mismoodi intressid kasvavad. Tean ka, et üldiselt alustatakse võlgade likvideerimist viivistest ja intressidest, mistõttu inimesel ongi võimatu sellest ringist välja murda, kuna põhivõlg ei vähene ja intresse muudkui tiksub juurde. Kohtutäituritelt mingit inimlikkust loota oleks naiivne, nemad võtavad kõik ära, mis vähegi võtta on.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

aga ma kardaks teie asemel seda, kui minus oleks nii palju õelust!

Anonüümsena, mingi loo perekooli valmisluuletatuna ma tunneks samamoodi, et minus on PALJU õelust.
Ok, mitte isegi õelust, aga PETTURLUST, ALATUST ja KURJATEGIJAT.

Samamoodi juba hakkan imestama, et siani pole seda reklaami, anonüümset abipalvet või petmiskatset mitte keegi kustutanud.

PS. Tegelt mind on juba hakanud sportlikult huvitama, millas sa ükskord nö. üle keed ja oma tõelise olemuse paljastad – siis hakkab neid roppuseid, labasusi jne ikka “nagu salvest” tulema. Siiani tundub, et pead vastu.
100 postitust, muidugi, juba on.

+2
-10
Please wait...
Postitas:
Kägu

aga ma kardaks teie asemel seda, kui minus oleks nii palju õelust!

Anonüümsena, mingi loo perekooli valmisluuletatuna ma tunneks samamoodi, et minus on PALJU õelust.

Ok, mitte isegi õelust, aga PETTURLUST, ALATUST ja KURJATEGIJAT.

Samamoodi juba hakkan imestama, et pole kustutatud seda reklaami, anonüümset abipalvet või petmiskatset keegi kustutanud.

Mul on südamest kahju sinust. Mis paneb sind võõra inimese mure niimoodi alandama? Ma olen sel teekonnal õppinud seda, et tavaliselt sellistel inimestel, on endal palju suuremad probleemid. Aga kui ei ole, siis ausalt, ma loodan, et sa ka ei saa neid suuremaid probleeme, sest oma maailmas, kus kõik on nii lihtne ja tore, ongi lihtne elada ja teisi süüdistada ei tea milles.

+5
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 293 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Moderaatorid, palun kustutage see teema!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.