Esileht Kodunurk Palun aidake uut kraani valida

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Palun aidake uut kraani valida

Postitas:

Olen vaadanud neid kõrgeid kraane nö. sellised suure kaarega:-) Kas see on hea kraan? Tundub kuidagi, et hakkab vett pritsima rohkem laiali?:-)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 10:42; 28.01 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pead valima kausi suuruse järgi, vesi peab voolama kraanikausi keskele või natuke kaugemale.Muidu pritsib üle kausi ääre.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pead valima kausi suuruse järgi, vesi peab voolama kraanikausi keskele või natuke kaugemale.Muidu pritsib üle kausi ääre.[/tsitaat]

köögikraaniks vaja ja meil on suur ümar ja sügav kraanikauss. siis äkki isegi sobib

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 10:42; 28.01 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

SEGISTI

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suure kaarega ei ole head segistid. Pritsivad vett laiali. Ja mida sügavam on kraanikauss, seda kõrgemalt vesi kukub ja seda kaugemale pritsib. Endal kogemus olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suure kaarega ei ole tõesti head segistid. Mul nendega nii-nii palju kogemusi. Mees vahetas mul köögis just vana Orase uue Mora vastu 🙂 täitsa tavaline selline, pikem ja väga mugav 🙂
Ära osta suure kaarega.
Mu ühel tuttaval eriti kõrge ja suure kaarega segisti ja no käsi seal all on võimatu pesta, jubedalt pritsib kraanikausist välja seda vett.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitan veesäästlikku segistit, mitte väga suure kaarega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Köögisegistiks on ikka väga mugav selline, mida saab nö. välja tõmmata, et nt. kraanikausist väljas potti või teekannu vett lasta, samuti on väga mugav selle segistiga potte pesta, puuvilju teises kausis või nõrutuspinnal loputada jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis see kaar pritsimisse puutub?
sirge vôi kaarega – kui samalt kôrguselt veejuga kraanikaussi langeb, siis vahet ju pole.
kaarega segistitoru on hea, kui tahaks suuri potte seal all pesta, mahub ilusti alla âra. madala \”kaarega\” toru alla kuidagi suuremat sorti potti ei pressi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida juttu? Kõrge kaarega? Kõrge kaarega võid aint lumme kusta…
Sirge või kõver- veeava on ikka samal kõrgusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kõrge kaarega ja ei pritsi see isegi siis kui keeran vee maksimumini lahti.Väga rahul olen sellega.Enne oli mul selline pool kõrge aga nats viltune vot sellega oli jama.Vahetasin ära. .Juga peab otse alla jooksma siis ei pritsi kuhugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegelt sõltub, milline on selle kaare ots, kust vesi välja tuleb. Odavamatel tuleb lihtsalt suure survega ja pritsib. kallimatel on otsad sellised justkui õhuga segatud ja vesi tuleb pehmelt, ei pritsi eriti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 21:05; 29.01 21:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegelt sõltub, milline on selle kaare ots, kust vesi välja tuleb. Odavamatel tuleb lihtsalt suure survega ja pritsib. kallimatel on otsad sellised justkui õhuga segatud ja vesi tuleb pehmelt, ei pritsi eriti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 21:05; 29.01 21:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk Palun aidake uut kraani valida

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.