Esileht Väikelaps Palun aidake valida kergkäru, millega poodelda ja suvel linnas sõita

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Palun aidake valida kergkäru, millega poodelda ja suvel linnas sõita

Postitas:

Hei!
Elan maal ja koduhoovis-lumes sõitmiseks suur ja massiivne vanker olemas.
Aga kui sõidan vahest harva autoga linna ja vaja poodelda, siis täitsa hädas! Ka suvel linnavahel jalutades vajan midagi muud. Ehk otsin autosse mahtuvat kergkäru. Palun soovitage mudeleid!
Võiks olla:
-võiks minna pea-aegu täislamavasse asendisse (laps hetkel vaid 7. kuune)
-kaalult kerge (et oleks mõnus autosse tõsta)
-hea manööverdamisega
-suure alumise korviga, kuhu beebitavaar ja ostud panna
-eriti vahva oleks, kui käru saab kokku-lahti ühe käega

kas soovin ühelt kärult liiga palju? 🙂
Ahjaa-kohvitopsi hoidja võiks ka olla 🙂 🙂 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kokku peab panema kahe käega, kohvitops telli euro eest Hiinast juurde. Muud omadused olemas – Hauck Viper SLX.
Tellisin aasta tagasi myToysist ca 110€, Eestis maksis siis 200€.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mamas papas urbo või sola

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan tellida Saksamaalt, tuleb odavam kui Eestist. Ja mina soovitan firmat Joie.
Sellel on hea valik kergkärusid, mõistliku hinnaga ja ühtlasi on sellel ka kõige odavamad niisugused, millel saab sõidusuunda muuta. Eestis minuteada Joiet ei müüda, järelturul olen kohanud (buduaaris)

https://www.babyartikel.de/marken/joie?q=:score-desc:category:1-KW-BS

Kergematest võib soovitada veel Ingesinat, mis on odav, kerge ja millel on olemas kõik vajalik (vedrustus, korv, suur kate, lihtne kaasas kanda Blink mudel ntx). Inglesinat ka minu meelest meil Eestis ei müüda (pole kindel) aga järelturul on neidki. Asi on kindlasti ka selles, et isegi postikulu makstes on enamasti odavam ntx Saksamaalt tellida.

https://www.windeln.de/search/?q=Inglesina&category=576a93eebee84f68a7437de0&csrfTokenName=_csrf&csrfHeaderName=X-CSRF-TOKEN&csrfTokenValue=8c538e22-8935-4d4a-a575-0743d50a6746

Ma ise eelistaksin Joiet, aga maitse asi. Joied käivad päris alla magamisasendis, Inglesinad lähevad üsna alla, aga kalle jääb veidi suurem sisse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 10:06; 08.12 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan tellida Saksamaalt, tuleb odavam kui Eestist. Ja mina soovitan firmat Joie.
Sellel on hea valik kergkärusid, mõistliku hinnaga ja ühtlasi on sellel ka kõige odavamad niisugused, millel saab sõidusuunda muuta. Eestis minuteada Joiet ei müüda, järelturul olen kohanud (buduaaris)

https://www.babyartikel.de/marken/joie?q=:score-desc:category:1-KW-BS

Kergematest võib soovitada veel Ingesinat, mis on odav, kerge ja millel on olemas kõik vajalik (vedrustus, korv, suur kate, lihtne kaasas kanda Blink mudel ntx). Inglesinat ka minu meelest meil Eestis ei müüda (pole kindel) aga järelturul on neidki. Asi on kindlasti ka selles, et isegi postikulu makstes on enamasti odavam ntx Saksamaalt tellida.

https://www.windeln.de/search/?q=Inglesina&category=576a93eebee84f68a7437de0&csrfTokenName=_csrf&csrfHeaderName=X-CSRF-TOKEN&csrfTokenValue=8c538e22-8935-4d4a-a575-0743d50a6746

Ma ise eelistaksin Joiet, aga maitse asi. Joied käivad päris alla magamisasendis, Inglesinad lähevad üsna alla, aga kalle jääb veidi suurem sisse.

http://beebicenter.ee/et/9-jalutuskarud#/tootja-joie

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://beebicenter.ee/et/9-jalutuskarud#/tootja-joie

jah, ma ei teadnudki, et neid ka Eestis nüüd müüakse, kuid kiire sama mudeli hindade võrdlus näitab, et näiteks Brisk mudel on saksamaal 119 eurot, meil 189 eurot. Literax 3 saksamaal 129,94 eurot, meil 219 eurot. jne. Literax 4 puhul on vahe juba 100 eurot: saksamaal 135,94, meil 249..

Babyartikeli postikulu on Eestisse 16,95. nii et peab küll raha peale vihane olema, kui eestist sama asi 100 eurot kallimana osta. Aga muidu tore, et seda firmat ka Eestis nüüd müüakse. 🙂 Võib ju enne poes uurimas käia ja siis tellida, kui meeldib.

samasugust hindade võrdlust soovitan teha ka teiste kärude puhul. Sest kärude hinnavahe mujalt tellides või meilt ostes on päris arvestatav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 10:06; 08.12 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt öeldes mulle tundub, et isegi minu (uuena Eestist 109 € eest ostetud) Emma BMX Move täidaks need kriteeriumid enam-vähem ära. Ainult kokkuoanekuks on vaja siiski kaht kätt, lahti saab phe käega. Ma olen muide väga rahul oma käruga. Kui raha oleks jalaga segada, siis ilmselt muidugi leiaks miskit veel palju vingemat ja ägedamat, aga selle raha eest on ta küll superkäru. Kui üldse midagi negatiivset tahaks välja tuua, siis lähike jalgade osa, suuremal lapsel jalad suht tolknevad. Aga muidu väga käepärane – ja kaubakorv on ulmesuur!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise olin suur kärutaja ning mitme lapse peale oli majas päris paras hulk kärusid ja vankreid. Ning omadest kogemustest ütleks, et just suuremate laste puhul olid massiivsemad kärud paremad. Suur laps oli suur ja raske, pisikesed kipakad kärud liikusid kehvasti, palju lükkamisjõudu oli vaja. Lisaks on massiivsetel kärudel paremad rattad (suuremad ja paksemad), mis Tallinna vanalinna munakivisillutisele paremini vastu panid. Mõnel kärul olid küll suured, aga kitsad rattad ja sa ei taha teada, kui õudne oli neid kusagilt teepraost välja sikutada, kuhu nad noana lõikusid.

Kergkärudest, mis mul olnud, soovitan Britton Allroadi. See oli kerge, kompaktne ja kõik sinu poolt loetletud omadused (sh topsihoidja) olid olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Palun aidake valida kergkäru, millega poodelda ja suvel linnas sõita

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.