Esileht Tasuta teated Palun allkirjastama,me saame end veel kaitsta.

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Palun allkirjastama,me saame end veel kaitsta.

Postitas:

Leidsin sellise ja loodan, et keegi jagaks seda sotsiaalmeedias.
Me peame midagi ette võtma, et rahvast kaitsta.
Itaalia kõrgemad ninad on hetkel väga närvis, tundub, et haigus näkkab kordades hullenini, kui arvatud!

https://www.petitsioon.com/petitsioon_viiruse_covid-19_karantiinist_eesti_vabariigis?u=4417458&s=67357193&utm_source=fb_share

+1
-20
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Huvitav üleskutse, aga mina saan oma pangaarvet küll kasutada ja miks peaks kohtutäiturite töö peatama, kas lapsed ei vaja enam elatist või võlausaldajatel ei ole õigust oma raha tagasi saada?

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 16:56; 22.02 17:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ka ei saa aru, mis pangaarvete avamist vaja nõuda, et varusid osta.
pangad nagunii suletud, raha võtad ostudeks kas sularahana automaadist või maksad pangakaardiga.

ise käisin just hommikul poes koduseid söögivarusid täiendamas, polnud mingeid tõrkeid kaardimaksetel.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6 tükki juba allkirja pannud. neil kõigil kontod arestitud või?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga huvitav. Münesmõttes olen ma jõulise ennetuse poolt (reisimise piiramine, piiride sulgemine). Ennetamine ja vältimine on alati lihtsam kui tagajärgedega tegelemine.

Aga ma ei saa öelda et kõik muud punktid seal väga adekvaatsed oleks.

Pealegi väide et puudub ravi.. ma olen aru saanud et ravitakse nagu teisi hingamisteede haigusi. Mis puudub, on vaktsiin.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimed on seal nähtavad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 16:56; 22.02 17:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidsin sellise ja loodan, et keegi jagaks seda sotsiaalmeedias.

Me peame midagi ette võtma, et rahvast kaitsta.

Itaalia kõrgemad ninad on hetkel väga närvis, tundub, et haigus näkkab kordades hullenini, kui arvatud!

https://www.petitsioon.com/petitsioon_viiruse_covid-19_karantiinist_eesti_vabariigis?u=4417458&s=67357193&utm_source=fb_share

Aga kes sind keelab end kaitsa ? Ära enam poodi mine. Söö ainult seda, mis kodus on. Ja vaata, et sa ei võta ühtegi asja, mis toodud väljaspoolt Eestit poest. Söö ainult kodumaist, niikaua kui on.Riigipiiride sulgemine tähendab hetkega su raha väärtusetuks muutumist. Oled valmis supiköökides käima või? Sa ikka kujutad ette, mis tähendab piir kinni. Sisuliselt võid kõigile mugavustele oma elus kriipsu peale tõmmata. Varsti hakkavad juba vallandamised, kuna kaupa Hiinast ei tule ja toota ei saa. Nii et oleme nagunii teel isolatsiooni

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja, saad kogu oma raha praegu sulas välja võtta, kasvõi päevakaupa kui kohe ei saa.
Jookse

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 17:32; 22.02 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

IKKA VEEL pole seda panikööri suletud siin???

Kas tõesti selle debiili tekitatud klikkide hulk kaalub üle siinsed reklaamitulud?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või et teemaalgataja “leidis”. Pigem ikka ise algatas.
Algatajaproua on tuntud tüüp, mingitest valimistest meelde jäänud, sobib pilti küll.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 17:39; 22.02 17:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mind huvitab pigem mis põhjusel osa nakatuvad, osa mitte.
Osa saavad terveks, osa mitte.
Teaks kuidagigi ettevalmistunud olla.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 17:32; 22.02 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mind huvitab pigem mis põhjusel osa nakatuvad, osa mitte.

Osa saavad terveks, osa mitte.

Teaks kuidagigi ettevalmistunud olla.

Gripi puhul sind millegipärast see nüanss ei huvita – osad nakatuvad, osad mitte, osad saavad ruttu terveks, osad aeglaselt, osad ei saagi? Leetritega sama?
Mina ei saa aru, mis teie peades toimub. Täitsa segi läinud.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 17:39; 22.02 17:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaimuhaige väljamõeldis.
Pane fooliummüts pähe, kohe on kindlam tunne.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te pole IKKA VEEL seda hullu nende teemadega siit foorumist blokkinud? Ja sina, hull, palun tee ÜKS teema ja külva selle ühe teema all oma paanikat, MIKS risustada tervet foorumit!?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see on mingi võlglaste algatus või?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga imelik algatus. Miks just kaheks kuuks? Kahe kuu pärast võib ju olukord maailmas palju hullem olla. Ja mis asi on pangakonto avamine? Kuidas see Eesti rahvast aitab? Kindlasti on arestitud kontodega inimesi vähem kui neid, kel lihtsalt raha pole. Ja kuidas see haigus torusid mööda liikuma hakkas? Ja kust need robotid võetakse nii kähku?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks karta?just oli jutt et sest ei paranegi, see jääb igaveseks organismi ja ründab kohe uuesti kui oled nõrk, ja hullenini.
See on ju manmade ja HIV sugemetega!keegi ei parane päriselt iial,see vist seletab seda paanikat maailmas ka.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 16:48; 22.02 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav üleskutse, aga mina saan oma pangaarvet küll kasutada ja miks peaks kohtutäiturite töö peatama, kas lapsed ei vaja enam elatist või võlausaldajatel ei ole õigust oma raha tagasi saada?

Sama siin. Elatisevõlglaste lastel pole kohtutäiturite töö peatamisest küll kasu, aga kas need lapsed siis ei vaja või ei vääri ellujäämisvarusid? Jälle on Inno ja Irja mingi lolli kampaania välja mõelnud. Nii et tühja neist lastest, Innoke tahab oma nahka päästa.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Tasuta teated Palun allkirjastama,me saame end veel kaitsta.