Esileht Rasestumine ja lapse ootamine palun andke nõu…

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: palun andke nõu…

Postitas:

Tegin just ov testi, üks triip tugev ja teine triip väga hele. näen seda aga kui loen juhendit siis see neg. tulemus. samuti tuleb mul ka voolust (munavalge sarnane \”asi\”)? Muidu ma nii segaduses poleksgi aga peaksin hakkama võtma duphastoni. arsti kirjeldus millal võtma hakata – teha ov teste. kui ilmub triip teise kõrvale ja kui uus test teha ja ilmub heledam triip eelmise testiga võrreldes siis sellest heledamst järgmine päev võtta rohtu. kas see nüüd siis tähendab et kui ma nt homme teen testi ja enam pole üldse triipu, siis toimub ov ja peaksin hakkama võtma rohtu. või peaksin ma ikkagi selle juhendi järgi vaatama ja ootama tugevat triipu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 15:33; 24.01 16:08; 25.01 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ära üldse muretse, Duphastoni pead hakkama võtma peale ovulatsiooni. Sinu heleda triibuga test tähendab negatiivset testi. Tee aga edasi teste, kuni teine triip on kas sama tugev või tugevam testtriibust. SEe tähendab, et järgmisel päeval on ovulatsioon. Kui see tume triip on järgmisel päeval juba heledam, siis hakkagi võtma Duphastoni. NB! Triip võib tume olla ka 2 päeva järjest, seepärast jälgigi millal ta jälle heledamaks läheb. Enne testi tegemist ei tohiks juua ega wc-s käia 2, veel parem kui 3 tundi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suured tänud vastuse eest myone 🙂
Seda 2h mitte joomist ja wc käiku jälgin ma pingsalt 😉
Olin juba elevuses et äkki mul juba homme ov, et tuli voolust ka. Vat nii rumal olengi 😀 (ei ole sugugi noor – 27 aastane) ja teiste triipude jahil 🙂
Aga ma siis muudkui testin edasi ja loodame et saan ov`le pihta 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 15:33; 24.01 16:08; 25.01 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

(munavalge)voolus võib juba oma 5-6 päeva enne kohal olla, peale ovulatsiooni muutub voolus kiiresti kuivaks (kreemiks). Aga edu Sulle testimisel:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ikka juba 3-4 päeva on teine triip, aga endiselt heledam, siis on siiski OV test positiivne. mina sain nii kaua neid heledaid (lugesin ka, et teine peab olema vähemalt sama tume) triipe, et võtsin arstiga ühendust ja ta käsutas mu kohe kohale. UH näitas ka, et OV on toimunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Helistasin täna siis igaksjuhuks arstile, et kuidas sellega siis ikkagi on – et kas ma pean ootama juhendi järgi positiivset tulemust ja siis hakkama seda heledamat triipu ootama ja siis duphastoni võtma või mismoodi. arsti (õigemini siis õe) väitel ei ole vahet kas see joon on sama tume või mitte, sest kõik testid ei pidanudki kõikidel nii mega tumedaks minema kui juhendis kirjas. et ma nüüd muudkui testin edasi ja kui tuleb eelnevast päevast heledam triip siis järgmine päeva sellest heledast hakkan võtma rohtu.
minu jaoks on see nii kurnav ja segane kuna esimesel visiidil ütles arst et peaksin hakkama rohtu võtma täpselt õigel ajal, muidu on vastupidine toime.

hetkel mul teine joon nähtav, ilusti on tegelt nähtav aga on ikkagi sellest olemasolevast joonest heledam (juhendi järgi siis neg. tulemus)

saa siis nüüd aru :-S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 15:33; 24.01 16:08; 25.01 16:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine palun andke nõu…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.