Esileht Pereelu ja suhted palun arvamusi…

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: palun arvamusi…

Postitas:

Ma olen nii nii väsinud ja tüdinud…Oleme mehega abielus olnud 5 aastat, lapsed 2 ja 3 a.
Mees töötab välismaal ja kodus käib nädalavahetustel.
Terve nädala olen üksi lastega ja teen kõik majapidamistööd, käin poes ja toimetan muud asjaajamised. Eriti raskendatud on see, kuna mul pole juhilube(see küll jah osaliselt mu enda viga).
Mees tuleb reedeti koju ja ootab et ma teda veel nö teenindaks, süüa teeks, söögi ette kannaks, tema järel koristaks. Ma olen laste järelt koristamisest nii tüdinenud ja siis nädalavahetustel veel nö 3.laps juures.
Ja kui julgen paluda, et ta ise omale söögi ette tõstaks ja oma järelt koristaks siis öeldakse, et mis ma vingun kogu aeg:S ja pealegi on need naistetööd.
Tõesti ma ei oska enam käituda…Olen nagu tühjakspigistatud sidrun. Lapsed on ka keskmisest aktiivsemad ja pidevalt ainult käib üks kaklus.
Mehega on veel suured lahkarvamused laste kasvatamise osas. Nt kui palun lapsele dressipluusi selga panna, et külm on siis tema alati vaidleb vastu et tema teab ise jne

Igasugune lähedus puudub meil ammu. Mees pidevalt tõstab häält mu peale.

Kas ma tõesti siis nõuan mehelt liiga palju? Ma saan ju aru et tema teeb tööd ja mina kodune aga millal mina siis puhkan?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma olen nii nii väsinud ja tüdinud…Oleme mehega abielus olnud 5 aastat, lapsed 2 ja 3 a.
Mees töötab välismaal ja kodus käib nädalavahetustel.
Terve nädala olen üksi lastega ja teen kõik majapidamistööd, käin poes ja toimetan muud asjaajamised. Eriti raskendatud on see, kuna mul pole juhilube(see küll jah osaliselt mu enda viga).
Mees tuleb reedeti koju ja ootab et ma teda veel nö teenindaks, süüa teeks, söögi ette kannaks, tema järel koristaks. Ma olen laste järelt koristamisest nii tüdinenud ja siis nädalavahetustel veel nö 3.laps juures.
Ja kui julgen paluda, et ta ise omale söögi ette tõstaks ja oma järelt koristaks siis öeldakse, et mis ma vingun kogu aeg:S ja pealegi on need naistetööd.
Tõesti ma ei oska enam käituda…Olen nagu tühjakspigistatud sidrun. Lapsed on ka keskmisest aktiivsemad ja pidevalt ainult käib üks kaklus.
Mehega on veel suured lahkarvamused laste kasvatamise osas. Nt kui palun lapsele dressipluusi selga panna, et külm on siis tema alati vaidleb vastu et tema teab ise jne

Igasugune lähedus puudub meil ammu. Mees pidevalt tõstab häält mu peale.

Kas ma tõesti siis nõuan mehelt liiga palju? Ma saan ju aru et tema teeb tööd ja mina kodune aga millal mina siis puhkan?[/tsitaat]

tõsiselt äpu naine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on nõme mees!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma olen nii nii väsinud ja tüdinud…Oleme mehega abielus olnud 5 aastat, lapsed 2 ja 3 a.
Mees töötab välismaal ja kodus käib nädalavahetustel.
Terve nädala olen üksi lastega ja teen kõik majapidamistööd, käin poes ja toimetan muud asjaajamised. Eriti raskendatud on see, kuna mul pole juhilube(see küll jah osaliselt mu enda viga).
Mees tuleb reedeti koju ja ootab et ma teda veel nö teenindaks, süüa teeks, söögi ette kannaks, tema järel koristaks. Ma olen laste järelt koristamisest nii tüdinenud ja siis nädalavahetustel veel nö 3.laps juures.
Ja kui julgen paluda, et ta ise omale söögi ette tõstaks ja oma järelt koristaks siis öeldakse, et mis ma vingun kogu aeg:S ja pealegi on need naistetööd.
Tõesti ma ei oska enam käituda…Olen nagu tühjakspigistatud sidrun. Lapsed on ka keskmisest aktiivsemad ja pidevalt ainult käib üks kaklus.
Mehega on veel suured lahkarvamused laste kasvatamise osas. Nt kui palun lapsele dressipluusi selga panna, et külm on siis tema alati vaidleb vastu et tema teab ise jne

Igasugune lähedus puudub meil ammu. Mees pidevalt tõstab häält mu peale.

Kas ma tõesti siis nõuan mehelt liiga palju? Ma saan ju aru et tema teeb tööd ja mina kodune aga millal mina siis puhkan?[/tsitaat]
Meestetööd ja naistetööd….see näitab ainult tõesti ta madalat intelligentsi. Mulle meenutab väga aegu ammuseid ja nalju prügiämbri välja viimise teemal, kus mees läks ämbrit viima, sest see oli meestetöö ja laekus paari päeva pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina nõuad mehelt ? Sa pole ju mehe ema, et midagi nõuda. Mis õigus on üldse nõuda ?
Sa ei nõua mitte palju, vaid asi on selles et sa nõuad. Täiskasvanud inimene teise täiskasvanud inimesega niimoodi ei käitu. Võimalik et sa ei oska teistmoodi, samamoodi kui mees ei oska teistmoodi toimetulla olukorraga, kus teda surutakse käsuga midagi tegema.
Mis toidutõstmisesse puutub, siis see oleks pidanud kohe alguses olema nn õige. Kui oled suhte alguses võtnud meest kui last, kellele toitu tuleb tõsta, siis loomulikult ta tõstab nüüd pead. Miks ta peaks ? Koguaeg oled teinud ja nüüd äkki enam ei kõlba ? Ja veel nõuad ka ? Samas ei saa lõpmatuseni meest lapsena kohelda. Nii et pead järgimõtlema, et sinu nõudmised ei oleks ka stiilis ema käsutab last.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vilets eelkõige olukord, et mees peab välismaal töötama, kahjuks paljudele praegu reaalsus. Kas mees teid sinna välismaale kaasa ei tahaks võtta, saaks üks pere ikka koos olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi nädalavahetuseks väikesed lapsed kellegi juurde hoiule anda, siis suurema lapsega kergem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe kiri oleks selline.

Ma olen nii väsinud ja tüdinud. Raban kogu nädala välismaal tööd teha. Ma ei näe oma lapsi õhtul, vaid pean mingite haisvate jorssidega tuba jagama. Koju minnes soovin, et naine kohtleks mind armastusega, rabelen ju tema ja laste pärast. Ma ise saaksin palju vähemaga hakkama.
Ma tõesti tahan tunda armastust ja hoolitsust, aga naine viriseb ja on tige. Parem kui ma koju ei lähekski.Tunnen, et naine ei hinda mu pingutsi, ma olen nagu robot, keda on vaja vaid raha teenimiseks. Tahan hoolitsust, armastust ja hellust! Tahan tunda end jälle inimesena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mehe kiri oleks selline.

Ma olen nii väsinud ja tüdinud. Raban kogu nädala välismaal tööd teha. Ma ei näe oma lapsi õhtul, vaid pean mingite haisvate jorssidega tuba jagama. Koju minnes soovin, et naine kohtleks mind armastusega, rabelen ju tema ja laste pärast. Ma ise saaksin palju vähemaga hakkama.
Ma tõesti tahan tunda armastust ja hoolitsust, aga naine viriseb ja on tige. Parem kui ma koju ei lähekski.Tunnen, et naine ei hinda mu pingutsi, ma olen nagu robot, keda on vaja vaid raha teenimiseks. Tahan hoolitsust, armastust ja hellust! Tahan tunda end jälle inimesena.[/tsitaat]
Endale toidu ette tõstmine peaks isegi keskmise vaimupuudega inimesele jõukohane olema. Ja taldriku kraanikaussi või nõudepesumasinasse oskab panna isegi minu 3-aastaseks saav poeg.
Mees kohtleb naist nagu teenijat.
Kahe nii väikese lapsega igapäevane (ja ööpäevaringne) majandamine on raske töö, kurb on, kui mees sellest miskit ei pea ja teised leiavad veel, et naise kohus ongi veel rohkem aina pingutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 18:50; 11.08 13:07; 15.08 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sellised vinguvad naised on vaevalt nõus loobuma mehe välismaal teenitud rahast, nad on justkui tänamatud koerad, kes hammustavad neid toitvat kätt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis raskeid meestetöid meees siis nädalavahetusel teeb ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma täiendan veel oma eilset 18:50 postitust.

1. Välismaal töörabamine ei erine oluliselt kodumaal töörabamisest.

2. Töölkäimise suur eelis väikeste laste eest hoolitsemisega võrreldes on see, et tööaeg on normeeritud.

3. Ja kui inimene töötab perest eemal välismaal, siis TEMA kell kukub iga tööpäeva lõpus ja järgneb VABA AEG. Tal on õhtud vabad, võimalik jalad lauale panna, telekat vaadata ja lebotada. Kinno minna. Sõpradega väljas käia. Magada soovi korral kõik õhtud ja ööd segamatult. Lugeda, sporti teha jmt.

3. Vastupidiselt sellele on väikeste lastega kodusolev inimene ööpäevaringselt rakkes. Mitte lihtsalt ükski kell ei kuku tööpäeva lõpus, vaid sa ka ei pruugi saada rahulikult 5 minutitki oma sooja sööki süüa, ei saa tassi kohvi rahulikult lõpuni juua, ei saa vetsu minna, ilma et keegi sul sabas ei käiks. Väikeste lastega majapidamises on pidev kaos, mis nõuab pidevat korrastamist, muidu kasvab asi üle pea.

4. Välismaal töötav mees toob küll raha koju, aga kogu raske, rutiinse igapäevase töö ÜHISTE laste ja koduse majapidamise eest hoolitsedes teeb ära naine. Ja siis saabub mees reede õhtul koju PUHKUSELE ja eeldab, et naine ümmardab teda ka veel!

Tänan tähelepanu eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 18:50; 11.08 13:07; 15.08 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hallo, teemaalgataja, kuidas möödunud nädalavahetus läks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 18:50; 11.08 13:07; 15.08 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma täiendan veel oma eilset 18:50 postitust.

1. Välismaal töörabamine ei erine oluliselt kodumaal töörabamisest.

2. Töölkäimise suur eelis väikeste laste eest hoolitsemisega võrreldes on see, et tööaeg on normeeritud.

3. Ja kui inimene töötab perest eemal välismaal, siis TEMA kell kukub iga tööpäeva lõpus ja järgneb VABA AEG. Tal on õhtud vabad, võimalik jalad lauale panna, telekat vaadata ja lebotada. Kinno minna. Sõpradega väljas käia. Magada soovi korral kõik õhtud ja ööd segamatult. Lugeda, sporti teha jmt.

3. Vastupidiselt sellele on väikeste lastega kodusolev inimene ööpäevaringselt rakkes. Mitte lihtsalt ükski kell ei kuku tööpäeva lõpus, vaid sa ka ei pruugi saada rahulikult 5 minutitki oma sooja sööki süüa, ei saa tassi kohvi rahulikult lõpuni juua, ei saa vetsu minna, ilma et keegi sul sabas ei käiks. Väikeste lastega majapidamises on pidev kaos, mis nõuab pidevat korrastamist, muidu kasvab asi üle pea.

4. Välismaal töötav mees toob küll raha koju, aga kogu raske, rutiinse igapäevase töö ÜHISTE laste ja koduse majapidamise eest hoolitsedes teeb ära naine. Ja siis saabub mees reede õhtul koju PUHKUSELE ja eeldab, et naine ümmardab teda ka veel!

Tänan tähelepanu eest.[/tsitaat]Ära liialda. Iga kell on lihtsam lastega kodus olla, kui normaalset raha teenida 4 inimese ülalpidamiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 14:18; 15.08 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma täiendan veel oma eilset 18:50 postitust.

1. Välismaal töörabamine ei erine oluliselt kodumaal töörabamisest.

2. Töölkäimise suur eelis väikeste laste eest hoolitsemisega võrreldes on see, et tööaeg on normeeritud.

3. Ja kui inimene töötab perest eemal välismaal, siis TEMA kell kukub iga tööpäeva lõpus ja järgneb VABA AEG. Tal on õhtud vabad, võimalik jalad lauale panna, telekat vaadata ja lebotada. Kinno minna. Sõpradega väljas käia. Magada soovi korral kõik õhtud ja ööd segamatult. Lugeda, sporti teha jmt.

3. Vastupidiselt sellele on väikeste lastega kodusolev inimene ööpäevaringselt rakkes. Mitte lihtsalt ükski kell ei kuku tööpäeva lõpus, vaid sa ka ei pruugi saada rahulikult 5 minutitki oma sooja sööki süüa, ei saa tassi kohvi rahulikult lõpuni juua, ei saa vetsu minna, ilma et keegi sul sabas ei käiks. Väikeste lastega majapidamises on pidev kaos, mis nõuab pidevat korrastamist, muidu kasvab asi üle pea.

4. Välismaal töötav mees toob küll raha koju, aga kogu raske, rutiinse igapäevase töö ÜHISTE laste ja koduse majapidamise eest hoolitsedes teeb ära naine. Ja siis saabub mees reede õhtul koju PUHKUSELE ja eeldab, et naine ümmardab teda ka veel!

Tänan tähelepanu eest.[/tsitaat]

No aga las mees olla lastega kodus ja sa ise teed välismaal füüsilist tööd päevast päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No aga las mees olla lastega kodus ja sa ise teed välismaal füüsilist tööd päevast päeva. [/tsitaat]

mhmh
ja siis nokib ühiskond selle naise teisipidi surnuks, sest kuidas üks ema saab ometi oma lapsed maha jätta ka iirimaale kalkuneid kitkuma minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mhmh
ja siis nokib ühiskond selle naise teisipidi surnuks, sest kuidas üks ema saab ometi oma lapsed maha jätta ka iirimaale kalkuneid kitkuma minna.[/tsitaat]Missugune ühiskond? Kelle asi see on?
Paha siga, mitu viga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 14:18; 15.08 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

küll on maa külmanud ja siis jälle kärss kärnas,,,,,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te küll nii kurjad olete teemaalgatajaga? Muidugi on mehel raske, see välismaal raske füüsilise töö tegemine pole meelakkumine, aga ka naisel pole ju kodus lihtsalt lust ja lillepidu. kaks väikest last ja mitte mingit puhkuse vöimalust vöib ka tugevamad murda. ja oleks ju tore, kui mees ka seda möistaks ja natuke ka nädalavahetusel aitaks, et siis terve pere veidi puhata saaks. ta ei pea tegema ju rasket tööpäeva vaid just elementaarseid asju, mida tehakse, kui elatakse koos. kui ma öhtuti koristan ja süüa teen ja terve pere vedeleb samal ajal diivanil, siis olen ka tige. samas kui miskitki koos on ära tehtud, siis töstan ka mehele hea meelega toidu taldrikule, kuigi ma seda tavaliselt ei tee, sest mees on täiskasvanud inimene ja teab ise paremini, palju hetkel süüa tahab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga sellised vinguvad naised on vaevalt nõus loobuma mehe välismaal teenitud rahast, nad on justkui tänamatud koerad, kes hammustavad neid toitvat kätt.[/tsitaat]

Mees toidab naist? Et naine siis nagu sülitab kodus lakke või? Mehel on välismaal töövabal ajal mingigi puheaeg, naisel puudub see täielikult. Loomulikult peavad mõlemad võrdselt puhatata saama, kui mees kodus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 17:52; 15.08 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ära liialda. Iga kell on lihtsam lastega kodus olla, kui normaalset raha teenida 4 inimese ülalpidamiseks. [/tsitaat]

Ikka tõsiselt või? Minu mees oli kahe lapse ja majapidamisega üksi ühe nädala. Kui ma koju tulin, vaatas ta mind ülima austuse ja imetlusega: \”Kuidas sa suudad?\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 17:52; 15.08 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jääb jällegi kellelgil vist kodus midagi rahulikult lahti rääkimata….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted palun arvamusi…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.