Esileht Kasutajaabi ja mõtted Palun blokeerige see hull mees!

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Palun blokeerige see hull mees!

Siin on üks meessoost kasutaja, kes iga teema all seosetult räuskab ja tahtlikke solvanguid pillub. Miks lubatakse ühel veidrikult sedasi foorumit reostada? Tema kohta on siin kasutajaabis juba korduvalt teemasid tehtud, kus palutakse ta blokeerida. Miks moded ei reageeri?

+6
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Siin on üks meessoost kasutaja, kes iga teema all seosetult räuskab ja tahtlikke solvanguid pillub. Miks lubatakse ühel veidrikult sedasi foorumit reostada? Tema kohta on siin kasutajaabis juba korduvalt teemasid tehtud, kus palutakse ta blokeerida. Miks moded ei reageeri?

Ilmselt sinu vituviha pole piisav, et teda likvideerida.

Küsimus on, miks sul selline vituviha üldse on?

+2
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 18:21; 06.10 12:18;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ma olen ka seda meelt, et see räuskaja tuleks blokeerida – ta rikub ära IGA arutelu, kuhu sekkub. See, kuidas ta siin teemas vastas, on väga iseloomulik. Samamoodi ei ole tal näiteks siin teemas: https://foorum.perekool.ee/teema/algaja-juhi-auto/ pea ainsatki kommentaari, kus ta kedagi ei halvustaks. Ma arvan, et päris paljud kasutajad on just selle räuskaja tõttu siit lahkunud ja no saage aru, see räuskaja ise ei lisa perekoolis mitte ühelegi arutelule mitte midagi sisukat.

+6
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Siin on üks meessoost kasutaja, kes iga teema all seosetult räuskab ja tahtlikke solvanguid pillub. Miks lubatakse ühel veidrikult sedasi foorumit reostada? Tema kohta on siin kasutajaabis juba korduvalt teemasid tehtud, kus palutakse ta blokeerida. Miks moded ei reageeri?

Perekoolis on üks naissoost kasutaja, kes iga teema all seosetult räuskab ja tahtlikke solvanguid pillub.
Miks lubatakse ühel veidrikult sedasi foorumit reostada?
Tema kohta olen siin kasutajaabis juba korduvalt teemasid teinud, kus olen palunud ta blokeerida.
Miks moded ei reageeri?
Meeste vihkamine on täiesti lubatud ja legaalne tegevus, KUI seda tehakse omaette ja mitte massiliselt, nagu see tädi siin foorumis teeb.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekoolis on üks naissoost kasutaja,

Sama vanaeit lõugab ju täiega ka näiteks siin teemas: https://foorum.perekool.ee/teema/ebadobiva-postituse-markijad/. (alates 01.10.2020 08:20)
Aga miks teda siin lällata lastakse, on arusaamatu. Ilmselt naised hoiavad mingil määral siiski kokku ja mode on samuti naine.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama vanaeit lõugab ju täiega

See vanaeit lõugab ja valetab IGAS teemas. Ei hakka teda keegi sellepärast blokkima.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 18:21; 06.10 12:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Palun blokeerige see hull mees!