Esileht Ilu ja tervis Palun häid harjutusi, et saaks ära kaenlaaugu juures olevad lotid nö ja ka…

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Palun häid harjutusi, et saaks ära kaenlaaugu juures olevad lotid nö ja ka…

Postitas:

seljataga rinnahoidja juurest punnitab vastikult seda pekki välja. Teen trenni, söön omast arust mõistlikult, kuid need ära ei kao:-(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 10:07; 29.05 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kepikõnd mõjub ülakehale nagu jõusaal ja aeroobne treening korraga, väga hea tulemus. Ainult tuleb treenida stabiilselt ja korralikult, st võimalikult kiirel sammul ja õigesti keppidega töötades, st tõugates, mitte niisama neid ees maha toksides, nagu paljud teevad. Mina olen tulemustega rahul, ei ole vist ühestki seni harrastatud alast andnud nii kompleksset tulemust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kaua sa korraga kõnnid? Kuidas ma saan aru, et kõnnin õigesti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 10:07; 29.05 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle mingid tarkurid koos.
Üldtreening on hea, kuid kui küsid konkreetselt ühe kehaosa kohta harjutust, siis jah, selleks on olemas harjutus ja väga tõhus.
Käed külje juurde, hantlid kätte ( alustada võiks 1,5-2 kg) tõsta käsi kuni õlgadeni sirgelt ja alla. Sa pead tundma survet. Sama teed ka käsi rindadeni tõstes ettepoole. Kõrgemale ei tohi.
Jooksmine siinkohal ei oma mingit tähtsust.
Käin oma mehega trennis kes on lugenud ja vaadanud sellekohast kirjandust palju. Ning alati vaatab, et mida need naised sinna jooksulindile tormavad. Seal kasvatab ülekaaluline vaid lihaseid oma peki alla ja ei kao kilod, ega ka ümbermõõt. Annab neile tihti vajalikku nõu ka.
Nii et kui tahate ikka parandada keha rühti, siis jooksmine unustage üldse ära, vaid tehke vajalikele kehaosadele treeningut.
Üldtreening tulgu siis, kui ka toidumenüü on korras ja paika pandud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas pole pigem nii, et jõutreening kasvatab peki alla lihast? Ma omast kogemusest võin öelda, et peki vastu aitab ainult toitumine, terve talv tegin jõutrenni ja muudatused olid minimaalsed va see, et ma läksin tugevamaks. Nüüd jälgin rohkem söömist ja ilmade soojenedes olen käinud jooksmas 1h-1,5h korraga (eelnevad aastad jooksin u 0,5h korraga) ja hakkab tulemus tulema – lihased joonistuvad välja (ka kõhulihas) ja kaal vaikselt alaneb. Mul on ka see seljapekk probleemiks, aga aitab üleüldine keha rasva vähendamine (eelkõige toitumisega) ja alles siis on harjutustest kasu ja tulemust näha. Aga noh, ma pole just niipalju kirjandust ka lugenud (kuigi interneti materjalides olen palju uurinud)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina soovitaks kas pilatest või joogat, venitavad lihaseid ja jäsemeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Palun häid harjutusi, et saaks ära kaenlaaugu juures olevad lotid nö ja ka…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.