Esileht Väikelaps Palun hamba-nõu!

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Palun hamba-nõu!

Postitas:
Kägu

Kuulge, kas see on normaalne, et kui lapsel piimahambad vahetuma hakkavad, siis on korraga suust ära mitu tükki ja need ei ole üldse kõrvuti hambadki?
Ma arvasin, et ära tulevad samas järjekorras kui suhu kasvasid, st alt kaks esimest, siis ülevalt kaks esimest jne. Aga minu lapsel tuli nüüd alt üks ära u kuu aega tagasi. Uut nagu ei paista veel väga. Ja täna avastasin, et loksub hoopis esimene ülemine juba suht korralikult. Samas alumine teine ees on veel täitsa kinni.
Mitu tükki neid lahti ja kadunud olla saab korraga? Kui korraga eest kaks alumist ja ülemist läinud on, siis on nagu kehv süüa ju. Kas see on normaalne, et ülevalt hakkavad enne ära tulema kui alla uued on kasvanud?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täitsa normaalne on see. Mõnel on sahtel üsna tühi pikalt. St, et ülevalt ja alt korraga.
Söövad nad sel ajal purihammastega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalne vist jah. Meie lapsel tuli esimesena alt hammas ära. Siis tuli ülevalt. Jäävhambaid ei paista kuskilt. Alt teine hammas ka liigub korralikult.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu lapsel on hambad üle ühe ja mäletan ka enda lapsepõlvest, et hambad vahetusid suvaliselt. Täitsa ok kui sahtel vahepeal tühjavõitu

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mäletan, et mul endal oli enne kooli korraga 5 hammast puudu:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps Palun hamba-nõu!