Esileht Ilu ja tervis Palun jooge sellerimahla!

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Palun jooge sellerimahla!

Postitas:

Pikk lugu lühidalt- mul diagnoositi ravile allumatu põiepõletik pluss tupeseen. Mitte midagi ei aidanud, loodusravi, AB, tupeseeneravi, probiootikumid. Elan välismaal ja siin on mingi sellerimahla joomise hullus, millega ma ka üsna skeptiliselt sõbranna soovitusel kaasa läksin, kuid see oli nagu viimane õlekõrs. Et põletikuvastane, seeni tappev, detox jne jne. Kes tahab, lugege netist. Mulle aitas. Kuu aega jõin ja kõik analüüsid korras. Maitse pole suurem asi, aga ma olen terve! Kel huvi ja vajadust, tõesti soovitan. Minu ligi 7 kuud kestnud piin sai tänu sellele mööda. 500ml päevas, hommikul tühja kõhuga jõin, maheseller. Aga vist tavaline sobib ka. Mahl peab olema kurnatud ja vett ega muud mitte lisada.

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 08:49; 25.05 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

500 ml päevas tundub päris palju. Kuidas sellest mahla tegid, ilma mahlapressi olemasoluta tundub päris nikerdamine. 500ml mahlaks läheb siis ca 1kg sellerit?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loll kÜsimus, aga kas varsseller või juurseller?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://lihtnegurmee.blogspot.com/2018/08/selleri-mahl.html?m=1

Mina leidsin selle info ja lasen läbi blendri ja vaatan kuidas on????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seller on ülitugev allergeen, ettevaatust allergikud ja toidutalumatusega inimesed!

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 14:48; 26.05 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varssellerist käib jutt.
500 ml mahla saab ühest kimbust sellerist, neid müüaksegi kimbukaupa, seal on enamasti 9-10 vart. Ärge lehti kasutage.
Mul polnud kodus mahlapressi, ma tegin nii, et tükeldasin selleri ära ja panin blenderisse algul ühe peotäie ja siis panin natu-natukene vett et saaks esimese portsu püreeks. Siis sinna püreele lisada jaokaupa ülejäänud selleritükid. Kui kõik püreestatud, siis võtsin sõela ja hakkasin sellest püreest mahla välja suruma. Parim on kasutada marlit ja pigistada mahl välja. Kui aga on kodus mahlapress, siis muidugi väga mugav. Mul polnud.
On jah tükk maad tegemist ja kogu üritus võtab aega umbes 30 min, aga see tasub end ära. Nagu enne ütlesin, kel tõesti vaja, see saab hakkama. Mind motiveeris minu pidev valu põies ja tuletas meelde, et pinguta.
30 päeva järjest tuleb juua, põis sai terveks umbes kolmanda nädala paiku. Tupeseene sümptomid samuti.
Kõik selle mahlaga muidugi jamada ei viitsi.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 08:49; 25.05 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks just mahla peab välja pressima, püree peaks ju veelgi kasulikum olema?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti seda valmiskujul ei ole saada, kui selline imeasi on?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnneks pole nimetatud kaebusi kunagi olnud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püha mooses, sellerit võib js peabki vabalt niisama süüa. Miks selline triangel?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitab, kas keegi veel on saanud mingitest valudest vabaks sellerimahla juues. Tänan teemaalgatuse eest, oli plaanis just selline küsimus esitada, nüüd kasutan ära seda teemat.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kas kolesterooli ka alandab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 14:48; 26.05 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see kõik on võetud Anthony Williami raamatutest. Ise proovisin tema raamatu järgi kilpnäärme puhastuskuuri. See tähendas ka ohtralt kas sellerimahla joomist või selleri söömist (kui mahla juua ei suuda). Kogu see mahla tegemine, teatud komponentide purustamine jne läks kiiresti tüütuks, nii et lõpuks sõin lihtsalt päevas mingi koguse sellerit ja muid asju, mida ta seal kuuris soovitas. Enesetundes muudatusi ei ole märgata, aga ega ma väga ei uskunudki. Võtan tema soovitusi küll toitumises veidi arvesse, aga ega mu toitumine varemgi väga ei erinenud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis Palun jooge sellerimahla!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.