Esileht Ajaviite- ja muud jutud Palun juhendage Instagrami-võhikut

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Palun juhendage Instagrami-võhikut

Postitas:
Kägu

Pole kunagi Instat varem kasutanud. Kui sisse login ja tuttava kontot vaatan, siis tulevad lehele tema pildid. Aga mis need Instagrami story’d veel on? Kust ma need leian?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sisse logides on lehe kõige ülemisel serval reas ümmargused ringikesed su jälgitavatest. Nendel vajutades näedki story’sid. Need on üleval 24h ning siis kaovad (võivad olla nii pildid kui videod, mida nad on pidanud oluliseks jagada). Tuttava profiilile minnes leiad storyd tema profiilipildil klikkides, kui profiilipildil ringi ümber ei ole, pole ta avaldanud storysid.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sisse logides on lehe kõige ülemisel serval reas ümmargused ringikesed su jälgitavatest. Nendel vajutades näedki story’sid. Need on üleval 24h ning siis kaovad (võivad olla nii pildid kui videod, mida nad on pidanud oluliseks jagada). Tuttava profiilile minnes leiad storyd tema profiilipildil klikkides, kui profiilipildil ringi ümber ei ole, pole ta avaldanud storysid.

Suur aitäh.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mida need storyd annavad vaatajale?

See sõltub ju suuresti sellest, keda ja miks sa jälgid. Mõni kasutab oma story’sid kui päevikut, teine kui vision board’i. Mõni jagab oma hetkeemotsioone, -tegevusi, relatable meme’e, teine jälle misiganes uusi huvitavaid asju mida avastanud ning mõni teadustab, kui on ise midagi uut oma lehele postitanud (need ei jõua kõik igaühe uudisvoogu). Keda huvitab, see vaatab. Kui see sulle midagi ei anna, ei pea avama neid. Igaühele oma.

Privaatne profiil ja selle sisu on neile, kes inimest jälgivad. Isegi avaliku profiili korral on võimalik story’sid jagad vaid lähemate sõprade listis olijatele.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just. 🙂 ei ava.

Küll need avavad, kellele korda läheb. Sellega, et sina ei ava ei kaota keegi midagi 😂😂

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida need storyd annavad vaatajale? Ja kui Insta on privaatne, kuidas vaatan? Ei saa. Järelikult ei vaata.

Aga nii võiks mõelda, mis see Instagram üldse annab? Miks sa pead teise inimese elu jälgima?

Minu arust on tore teiste tegemistega kursis olla, kui igapäevaselt kokku ei puutu. Eks see vast uudishimu ole? Huvitavaid storysid (mitte selliseid “mina jälle peegli ees selhvitamas”) vaatan ka hea meelega. Olen isegi ideid saanud, kuhu minna, mida küpsetada jne.

+2
-1
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Palun juhendage Instagrami-võhikut