Esileht Hobinurk Palun kiiret pusleabi

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Palun kiiret pusleabi

Postitas:

Tere
Ma ei ole elu sees ostnud mitte ühtegi puslekarpi. Nüüd tehti tellimus (kingituseks) – suurt ilusat, värvilist, huvitavat (st kirju-mirjut) 1500-2000- tükilist vaja esmaspäevaks. Sellist tõsist suurt puslet täiskasvanule.
Kust neid saab? Kas raamatupoest, mänguasjapoest, supermarketist (Prisma nt?), et siis kuhu suunas joosta? Konkreetselt Tartust jutt.
Tänan, kui keegi oskab juhatada.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.09 12:32; 26.09 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prisma, apollo – neis müüakse küll 1000 ja 2000tk tükilisi, aga mis valik hetkel on ei tea. Brain gamesis on ehk ka? Ise vaataks lõunakasse, seal nii apollo, brain games kui nt ka rimi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prisma, apollo – neis müüakse küll 1000 ja 2000tk tükilisi, aga mis valik hetkel on ei tea. Brain gamesis on ehk ka? Ise vaataks lõunakasse, seal nii apollo, brain games kui nt ka rimi.

Tänan sind väga. Homme lähen Lõunakasse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.09 12:32; 26.09 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mänguasjapoodides on ka. Need suured on niikuinii täiskasvanule sobiva temaatikaga nii et võib XS mänguasjadesse ning Jukusse ka vaadata. Need ka Lõunakas olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin ka xs mänguasjadest, olid internetist kõige soodsamad sealt ostes. Siin ka üsna hea valik ja ok hind https://www.pusled.com/

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mänguasjapoodides on. Maksimarketis, Selveris, Prismas…

Soovitan osta Ravensburgeri pusle. Ma olen suur pusletaja ja tuleb tunnistada, et kaheksast suvalise firma puslest, mis ma olen ostnud, on kolmes vead sees. Ühel puslel jäi näiteks üks tükk üle. Teises ei sobitunud kaks viimast tükki mitte kuidagi, kuid olin näha, et mujal pusles vigu ei olnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Hobinurk Palun kiiret pusleabi