Esileht Väikelaps Palun kombekaabi…

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Palun kombekaabi…

Postitas:

Suutsin lapse kombinesooni sääre otsas oleva kummi seda saapa alla venitades katki teha:-( Kas neid eraldi on üldse kuskil müüa? (Tegemist Huppa kombega, kuigi see vist polegi tähtis …) Igatahes Abakhani poes Tartus vaadati mind küll kui imelikku, et midagi sellist sinna otsima läksin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinna Abakhanis on küll müügil..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartu Abakhanis vaadataksegi kui imelikku. Mina sinna poodi enam ei lähe. Müüjad sossutavad omavahel päris kõva häälega ja kommenteerivad pilkavalt kui midagi nende meelest imelikku küsida julged.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsi õmblustarvete poest (nööp)aukudega kummi ja ei tohiks probleeme olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huppa kauplusest tasuta. (Tallinnas saab)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eino kui sa küsid mingit spets kõva kummi nagu originaal on, siis võidaksegi vaadata imelikult:D Selliseid ei müüda minuarust. Küll aga saab jah nööpaukudega kummi, mis on minuarust veel parem variant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus Zeppelini kangapoest olen ostnud nööpaukudega kummi. Aga neil alati pole olnud. Olen ka tavalise musta kummi pannud.

Tartu Abakhanis vaadati mind imelikult kord ka siis, kui ostsin sealt vakstut ning palusin seda mitte kokku voltida vaid rulli keerata. Viisakalt ütlesin, üldse enda arust mitte kurjalt või ülinõudlikult. Kokku voltides ju vakstu mõraneb, mis ma pärast katkisega teen? Müüja oli väga kuri selle peale ja poises oma nina alla tükk aega veel. Seal ongi kurjad müüjad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eelmisel nädalal tartu abakhanis oli küll suures rullis seda aukudega kummi müügil, mida kombeka alla panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

neid tallaaluseid kumme saab nendest poodidest, kes neid riideid müüvad, nimelt siis Lenne, Reima, Huppa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas Huppa poes küll tasuta ei ole. Hind ei ole küll märkimisväärne, 0.64 eur tükk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kodus mõned Huppa kummide komplektid üle. Saadan postikulu eest kui on vaja.
eidzhi@gmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastajaile! Lähen uurin sellest poest, kust kombe ostsin. Mul on jah just neid vaja, mida saapa alla (mitte sisse nagu Abakhanis olemas on)panna saaks. Kas neid üldse nimetatakse kummideks?Kui ei õnnestu leida, võtan, Aloe, sinuga ühendust! Aitäh sulle pakkumast!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Väikelaps Palun kombekaabi…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.