Esileht Kasutajaabi ja mõtted Palun lisada uus ebasobiva kommentaari põhjus

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Palun lisada uus ebasobiva kommentaari põhjus

Postitas:

Põhjuse nimeks võib olla nt “Teemaväline/teemat mitte arendav postitus” ja sellega saaks muuseas märkida mõttetuid “libateema!” postitusi, postitusi kus ilma küsimata teiste õigekeelt parandatakse jm teemat risustavaid postitusi.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõige mõistlikum oleks mitte postitada libateemasid,siis ei oleks ju põhjust kellelgi öelda,et teema on liba.peeglisse vaadata,ei muud.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest võiks ka ebasobivast postist teatamisel mingisugune põhjendus olla (kaebaja põhjendus). Mina olen ka mitu sellist teadet saanud, kuigi olen teinud täiesti neutraalse, mitte kedagi solvanud postituse.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 00:11; 10.01 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Algselt oli võimalus ebasobivast postitusest teatajal lisada täpsem põhjendus. Eemaldasime selle võimaluse, kuna mõned kasutajad kasutasid seda hoopis kommentaari autori sõimamiseks ja halvustamiseks.

 

Perekooli Moderaator

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis võiks olla valik põhjendustega (näiteks kasutas ebatsensuurseid sõnu, ründas kedagi isiklikult, õhutas vägivalda – linnuke teha ette ja kui ükski neist ei sobi, siis teatada pole võimalik). Või teine võimalus – kaebad, siis tuleb oma täisnimi ka jätta.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 00:11; 10.01 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhjuse nimeks võib olla nt “Teemaväline/teemat mitte arendav postitus” ja sellega saaks muuseas märkida mõttetuid “libateema!” postitusi, postitusi kus ilma küsimata teiste õigekeelt parandatakse jm teemat risustavaid postitusi.

Teema edasiarendamine on ometi lubatud, minu meelest seda küll piirata ei tohiks/pole vaja.
Praegused põhjendused ebasobivaks märkimise loetelus on piisavad.
Kui õigekirja parandamine tõesti nii puudutab, võib põhjuseks märkida, et “solvav”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Palun lisada uus ebasobiva kommentaari põhjus