Esileht Beebi ja mitmikud Palun nõu- Beebile meeldib magada pea kõrgemal

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Palun nõu- Beebile meeldib magada pea kõrgemal

Postitas:

Minu 5-kuune beebi tahaks magada pea natuke kõrgemal, näiteks pea madala padja peal. Avastasin selle juhuslikult öise kussutamise ajal, kui tõstsin ta pea padjale ja minu suureks üllatuseks jäi ta siis koheselt magama.
Olen lugenud, et alla aastased lapsed padjaga magada ei tohiks. Kas kellegil on oma beebiga sarnast kogemust olnud ja kuidas te kàitusite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on lastel madratsi all olnud õhem niiöelda ära magatud vana padi, see tõstab madratsi osa kõrgemaks aga samas on laps siiski tasasel pinnal, kogu kehaga, ja pea õlad ning rinna osa siis on ülevalpool, noo saad aru:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul laps küll sai 8 kuuseks nüüd ja hakkas ka öösel ärkama ning otsis nn kohta kuhu oma pead panna..minu kõrval magades ta pani pea kas mu käevarrele või minu padjale
siis ostsingi 4kids.ee lehelt väga hea beebipadja,mida võib kasutada alates 5ndast kuust
ja aukudega et ei oleks lämbumisohtu ning üks äär on madalam, teine kõrgem ja maksis alla 7eur soodukas hetkel
ja laps ptüiptüiptüi ytleme siis nii et naudib padjaga magamist 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panin 3 kuuselt oma beebile nö volditud lina alla ja magab siiani sellega. See oli kusjuures arsti soovitus, kui olime haiglas..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõsta siis tõesti pigem voodipeatsit. Nagu xkestx kirjeldas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Madratsi ühe külje alla rida raamatuid vms, tõsta voodipäist, mitte ära kasuta patju. Ja max 10cm, muidu hakkab laps ära vajuma. Meie laps ajas toitu üles, sellepärast soovitati nii

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Palun nõu- Beebile meeldib magada pea kõrgemal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.