Esileht Imetamine Palun nõu, kaaluiive pisut väike?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Palun nõu, kaaluiive pisut väike?

Postitas:

Sünni kaal oli 4480g, praegu 4,5-kuuselt 6760g. Esimesel kuul tuli kaalu 1kg, 2-3 kuu kokku 1kg, et siis nagu 500g kuu, nüüd 4,5-kuuselt (ehk siis 1,5 kuuga) 600g. Saab ainult rinda, enamasti nii 2h tagant, öösel sööb u. 1 kord. Rõõmus ja rahulik laps, ei tundu et näljas oleks, kuigi vahel õhtuti arvan et rinnad rohkem tühjad.
Kas oleks abi näiteks kui söögi vahesid pikemaks venitama hakkan, et siis sööks korraga rohkem. Või peaks hakkama pudelist lisa pakkuma. Samas võib juba ju ka lisatoiduga harjutama hakata, et kui hakkan õhtul enne magama minekut püreed pakkuma lisaks.
Sai segane teema, aga ootan teie kogemusi, tänud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti ära venita söögivahesid. See muudab kaaluiibe väiksemaks, mitte suuremaks.

Ma ei näe teie lapse kaalus küll midagi, mida korrigeerida oleks vaja. Kaaluiive jääbki lapse suuremakssaades väiksemaks. Teil on see täitsa okei (keskmine kuuiive tuleb 550 grammi kanti (võtsin endale vabaduse liita iibele ka umbkaudse kaalukao pärast lapse sündi)).

Püreed ei pakuta kindlasti enne magamaminekut. Kõik uued lisatoidud võetakse menüüsse hommikul. Et laps jõuaks ära seedida ja kui peaks esinema vaevusi, et need ei jääks öösse, mil avalduvad tugevamalt.
Muidugi kui otsustad hakata pakkuma praegu püreesid, siis võid arvestada rinnapiima osakaalu vähenemisega veelgi. Ja sellest tulenevalt ka kaaluiibe vähenemisega.

Mina ei muudaks eriti midagi. Kui, siis ehk pakuks veidi tihedamalt rinda päeval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]zy kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kindlasti ära venita söögivahesid. See muudab kaaluiibe väiksemaks, mitte suuremaks.

Ma ei näe teie lapse kaalus küll midagi, mida korrigeerida oleks vaja. Kaaluiive jääbki lapse suuremakssaades väiksemaks. Teil on see täitsa okei (keskmine kuuiive tuleb 550 grammi kanti (võtsin endale vabaduse liita iibele ka umbkaudse kaalukao pärast lapse sündi)).

Püreed ei pakuta kindlasti enne magamaminekut. Kõik uued lisatoidud võetakse menüüsse hommikul. Et laps jõuaks ära seedida ja kui peaks esinema vaevusi, et need ei jääks öösse, mil avalduvad tugevamalt.
Muidugi kui otsustad hakata pakkuma praegu püreesid, siis võid arvestada rinnapiima osakaalu vähenemisega veelgi. Ja sellest tulenevalt ka kaaluiibe vähenemisega.

Mina ei muudaks eriti midagi. Kui, siis ehk pakuks veidi tihedamalt rinda päeval.[/tsitaat]

Tänan 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Imetamine Palun nõu, kaaluiive pisut väike?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.