Esileht Beebi ja mitmikud Palun nõu rinnapumpade osas

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Palun nõu rinnapumpade osas

Postitas:

Olen tudeng (avatud ülikool) ja pean hakkama lapse kõrvalt märtsis taas sessile minema. Hea oleks kui saaks lapsele piima välja lüpsta, et ei peaks kunsttoidu peal olema. Vaatasin poodides ringi, aga ei tea – kas osta elektriline või käsitsi, Avent või teised firmad. Palun jagage oma kogemusi. Tänud!
PS:üliõpilasena on hind ka oluline, sellepärast ei taha esiemst ettejuhtuvat ära osta…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pumpad korra-paar päevas, siis piisab manuaalsest täiesti (kuna ka hind on oluline). Manuaalsetest on parim Avent. Kohe kõvasti parem kui teised.

Elektrilistest olen kõige rohkem positiivset kuulnud Medela kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

avent manuaalne on super. ja sa ei pea poest ostma hingehinna eest – buduaar.ee-s ja osta.ee-s on vähekasutatud pumpasid sümboolse hinna eest lademetes

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 11:15; 26.01 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui raha on vähe ja pumpa harva vaja, siis soovitan osta apteegist (Apteek1-s olen seda näinud) NUKi lihtne manuaalne pump:
http://media.okidoker.com/data02/c/2/3/4/134180/914126/2068535_2.jpg?updated=0
Plussid: piima saab kergesti kätte, rinnale haiget ei tee
Miinused: eriti alguses ebamugav kasutada, võib teha imelikku häält

Teisi rinnapumpasid ei taha soovitada, kuna tihti hinna-kvaliteedi suhe annab soovida või saab nendega vähe piima kätte. Näiteks Nuki kallim variant (Nuk Sensitive – http://www.osta.ee/19869213) on selline. Sul peab endal ikka väga palju piima olema, et sellega normaalne kogus kätte saada, lisaks tiheda kasutuse korral läheb see lihtsalt katki:(
Palju kiidusõnu olen kuulnud Medela pumpade kohta. Ise olen proovinud elektrilist, aga mulle ei meeldinud, kuna tegi rinnale haiget.
Endal on ostetud Lansinohi manuaalne pump olen väga rahul.
Mothercare müüb MAM-pumpasid kahjuks puudub nendega kogemus. Olen proovinud ka Avent pumpasid, aga neid ei julge soovitada, sest nendega sain vähem piima kätte, kui nt Medela või Lansinohi pumbaga.

Kui elad suuremas linnas võta ühendust imetamisnõustajaga. Neil tavaliselt on erinevaid pumpasid ja siis saad enne ostmist ära proovida, mis just sulle sobiks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 11:21; 26.01 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]avent manuaalne on super. ja sa ei pea poest ostma hingehinna eest – buduaar.ee-s ja osta.ee-s on vähekasutatud pumpasid sümboolse hinna eest lademetes[/tsitaat]

Kasutatud rinnapumpadest veel nii palju, et neid osta ainult oma tuttavate käest! Ma andsin oma lapsele piima vaid väljapumbatud kujul. Kuude viisi öösel ja päeval pumpasin. Nt Nuk Sensitive pidas sellele koormusele vastu vaid paar nädalat samas kui Lansinoh’i osasid vahetasin 3k pärast ja töötas edasi. Vahetasin silikooni jm osad välja, mis olid kohe kaasas, et piima paremini kätte saada.
Seega kui ostad kasutataud pumba, siis tõesti kui seda on kasutatud vaid mõned korrad nädalas, siis see on nagu uus. Samas kui ostad sellise, mida on kasutatud 24/7 kuude viisi, siis see on ikka paras juust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 11:21; 26.01 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ah ei tea midagi, ma olen elus 2x ostnud avent käsipumba netist kasutatuna ja kummalgi korral pole vähimatki probleemi olnud. pealegi see kasutusintensiivsus on ka pumbast näha (mõnel varuosad veel kileski) ja võib ju ka ostukviitungit küsida, kus ostuaeg näha

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 11:15; 26.01 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõige lihtsam ja mulle endale mugavam oli käsitsi ise lüpsta, sain kindlalt ise rinda kombates tunda, kus piim toppama on jäänud ja maseerides rohkem piima kätte. aga eks see ole kuidas kellelgi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ka manuaalne Avent ja olen rahul. Pumpamisega pead muidugi arvestama, et alguses ei tule väga palju piima võib olla, sest rind ei ole veel pumpamisega harjunud. Kõige parem on pumbata ühest rinnast, kui laps teisest sööb. Mina saan ka tegelikult oma käega vist paremini hakkama, pumbaga läheb natukene kauem aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik pumbad ei pruugi kõigile ühtemoodi head olla, eks see oleneb ka rinnakujust. Ise kasutasin Tommee Tippe closer to nature nii manuaalset kui ka elektrilist pumpa, mulle sobisid mõlemad hästi, eks elektriline ole ikka mugavam muidugi, paned paika ja pump teeb kogu töö ära.

Moderaatori muudetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ütleks, et Avent manuaalne nüüd kõige parem on. Pole küll teisi proovinud, aga vahest on Avendiga raske piima kätte saada.
Ma soovitaks sulle elektrilist, sest sessi ajal on tavaliselt üsna kiire ja kogu selle koolivärgi kõrvalt, saad elektrilisega lihtsamalt hakkama. Olen kuulnud, et Medela elekriline on parim.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen pumbanud nii Avent pumba kui ka Medela pumbaga. Mõlemad manuaalsed. pumpan päevas kuus korda ja nii iga päev. Nendest kahest sobib mulle Medela palju rohkem. Piim hakkab palju kiiremini jooksma ja tänu sellele kulub pumpamisele vähem aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Beebi ja mitmikud Palun nõu rinnapumpade osas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.