Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Palun nõu ????

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Palun nõu ????

Postitas:

Tere
Sooviksin Teie arvamusi.
Olen aastaid triipe püüdnud, üks katkemine on olnud 8 nàdalal. Tänaseka olen teinud mitu testi ( miskipàrast ) 2 pàeva jàrjest. Üks on positiivne ja teine on negatiivne ja eile oli sama, üks positiivne ja yks pm neg. Ma nii nôutu 🙁 aga pàevad olid 1.10 – 3.10 ja veretesti jooksin tàna hommikul tegema siis see oli neg.ne 🙁
Ei tea mul pole kunagi nàidanid positiivset kui pole, aga üks test oli rasvane punane ,noo nii imelik. Biocare omad olid testid.
Kas on keegi kogenud sama või jooksin kindlasti liiga vara verd andma, aga samas kuidas saab nàidata test siia ;(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui veretest on negatiivne, siis kodused testid olid kahjuks valepositiivsed.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Sooviksin Teie arvamusi.

Olen aastaid triipe püüdnud, üks katkemine on olnud 8 nàdalal. Tänaseka olen teinud mitu testi ( miskipàrast ) 2 pàeva jàrjest. Üks on positiivne ja teine on negatiivne ja eile oli sama, üks positiivne ja yks pm neg. Ma nii nôutu ???? aga pàevad olid 1.10 – 3.10 ja veretesti jooksin tàna hommikul tegema siis see oli neg.ne ????

Ei tea mul pole kunagi nàidanid positiivset kui pole, aga üks test oli rasvane punane ,noo nii imelik. Biocare omad olid testid.

Kas on keegi kogenud sama või jooksin kindlasti liiga vara verd andma, aga samas kuidas saab nàidata test siia ;(

Kui pikem tsükkel, siis ei ole võib-olla ovulatsioonigi veel toimunud või on kohe-kohe toimumas. Aga jah, kui veretest on negatiivne, siis ei saa rasedustest positviivne olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teed vist nalja?! 19. Päeval peale päevi teed veretesti? Tee nädalapärast test alles!!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 18:39; 19.10 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teed vist nalja?! 19. Päeval peale päevi teed veretesti? Tee nädalapärast test alles!!

Päris kindlasti näitaks veretest ka 19 päeva peale päevi midagi. Varajased rasedustestid juba 7-5 päeva enne järgmist menstruatsiooni ja veretest näitab kindlasti täpsemini. Seega tundub kurb, aga kodused testid vast valepositiivsed 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veretest näitab 100% õigust. Kui see oli negatiivne, siis sa ei ole rase.
Kas kasutad mingeid hoormoonrohte vms, mis võiks mõjutada tavalise rt tulemyst?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

7 päeva enne päevi on tavatsükli korral 21. päev!!

https://www.kliinikum.ee/yhendlabor/pildid/kasiraamat/K/koorioni%20gonadotropiin.pdf

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 18:39; 19.10 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Sooviksin Teie arvamusi.

Olen aastaid triipe püüdnud, üks katkemine on olnud 8 nàdalal. Tänaseka olen teinud mitu testi ( miskipàrast ) 2 pàeva jàrjest. Üks on positiivne ja teine on negatiivne ja eile oli sama, üks positiivne ja yks pm neg. Ma nii nôutu ???? aga pàevad olid 1.10 – 3.10 ja veretesti jooksin tàna hommikul tegema siis see oli neg.ne ????

Ei tea mul pole kunagi nàidanid positiivset kui pole, aga üks test oli rasvane punane ,noo nii imelik. Biocare omad olid testid.

Kas on keegi kogenud sama või jooksin kindlasti liiga vara verd andma, aga samas kuidas saab nàidata test siia ;(

Aastaid triipe püüdnud ja 18.ja 19.tsüklipäeval teinud juba mitu testi??? Alles oli ju ovulatsioon… (14p enne järgmisi päevi norm tsükli korral)…. Ei veretest ega muu test ju saa veel näidata… Ma ei mõista, miks on vaja end traumeerida ja spekuleerida enne ettemähtud testi tegemise aega üldse? Oota ära järgmise tsükli algusaeg ja testi alles siis 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Palun nõu ????

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.