Esileht Ajaviite- ja muud jutud Palun nõuandeid, kuidas ja kas reageerida valesüüdistusele.

Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )

Teema: Palun nõuandeid, kuidas ja kas reageerida valesüüdistusele.

Postitas:
kitah

jumala pärast, ära maksa! ära hakkagi üldse mõtlema, et sina peaks raha otsima, kui sina seda võtnud ei ole. see on ikka täiega haige, mis ta sinuga teeb. nagu keegi eespool juba mainis, et halb ja korralik võiob vabalt olla üheaegselt. ka halb inimene võib korralik olla.
ja mis kuradi testimine, see on täpselt sama haige jutt ja sobib täpselt psühhopaadi suhu, kes tahab inimesi kontrollida. normaalselt mõtleval inimesel ei tuleks sellist mõtetki. ja no mida summa – 20 eurost saaks veel aru, aga 7-8 tonni – see on ju absoluutselt absurdne. ma annaks sellele mehele panniga, kui järgmine kord sihukese jutuga tuleb, ja lubaks temaga midagi väga anatoomiliselt piinarikast ette võtta, kui veel üleüldse sind tülitab. krt ma lähen juba praegu vihaseks. mul on psühhopaatidega kogemusi, ega need normaalsest jutust aru ei saagi, seepärast tulebki nendega rääkida keeles, mida nad mõistavad, st kas vastu ähvardada või muidu äksim olla.
veelkord – ÄRA MAKSA!!! MITTE MINGIL JUHUL!!!

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

jumala pärast, ära maksa! ära hakkagi üldse mõtlema, et sina peaks raha otsima, kui sina seda võtnud ei ole. see on ikka täiega haige, mis ta sinuga teeb. nagu keegi eespool juba mainis, et halb ja korralik võiob vabalt olla üheaegselt. ka halb inimene võib korralik olla.

ja mis kuradi testimine, see on täpselt sama haige jutt ja sobib täpselt psühhopaadi suhu, kes tahab inimesi kontrollida. normaalselt mõtleval inimesel ei tuleks sellist mõtetki. ja no mida summa – 20 eurost saaks veel aru, aga 7-8 tonni – see on ju absoluutselt absurdne. ma annaks sellele mehele panniga, kui järgmine kord sihukese jutuga tuleb, ja lubaks temaga midagi väga anatoomiliselt piinarikast ette võtta, kui veel üleüldse sind tülitab. krt ma lähen juba praegu vihaseks. mul on psühhopaatidega kogemusi, ega need normaalsest jutust aru ei saagi, seepärast tulebki nendega rääkida keeles, mida nad mõistavad, st kas vastu ähvardada või muidu äksim olla.

veelkord – ÄRA MAKSA!!! MITTE MINGIL JUHUL!!!

Sina, Kitah, poleks ilmselt ka mingi mehe juurde kolinud, kui peavarju vaja. Teemaalgataja aga kolis, andis jorsile lootust, ja see nüüd maksab kätte. Tõepoolest, hull mõte tal üldse, et ehk maksakski! Kellele tuleks selline mõte pähegi?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sa peaks ise arstile pöörduma. Nojah. Et soovid maksta kinni 8000 eurot raha, mida sa pole võtnud. Ma ei oskaks sellist mõtet mõeldagi. Mida su uus elukaaslane arvab?
Sel mehel mingi psyyhikahäire algamas. Normaalne ju ta pole. See et kirjavigu pole ei näita ju vaimset poolt. Huvi pärast võid ta emalt küsida. Võimalik et valetab selle raha päritolu kohta. Ma läheks ka ise politseisse ja teeks avalduse korduva väljapressimise osas

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui ta pole ähvardanud füüsiliselt sulle või sinu vara kallale minna.

Mismõttes ei saa?

Ta ju reaalselt lubas minna politseisse ja kirjutada avalduse, kui teemaalgataja ei maksa.

Mis toob kaasa olulise maine- ja emotsionaalse kahju.

Politsei ei tegele selliste kahjudega

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

selle illegaalse raha koha pealt ta väidabki, et ema pikka aega kogutud säästud. Pole ju tema midagi teinud illegaalset. Aga, kes paneks kogu ema säästud testimiseks kuhugi, ei pöörduks kadumisel jooksuga politseisse kui saaks veel kortermaja kaameraid v midagigi vaadata. Oeh, ma ei tea,mida teha.. ei taha üldse sellise inimesega kusagil kohtus v uurimises olla kui on võimeline sellist asja tootma. Kardan, et mina loll ja vaene lihtsalt jäängi süüdi.Aga mõistusega saan aru, et ainus tõend tal oleks see kui ema tunnistaks, et ja temal selline summa. Aga see ei tee minust varast ju? samas ainult minu sõnad, et ma pole võtnud. Temal sõnad, et jah võtsin.

Sa oled ikka väga mõjutatav ja naiivne. Varguse fakt peab olema tõestatud. Muidu võiks iga päev keegi politseisse avaldusi teha, et sõber/ämm/suvaline möödakäija varastas isikult 10 000 eurot. Nii absurdselt need asjad ikka ei käi.

+18
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks ma olen loll jah selles suhtes, et kardan asja, mida pole teinud. Aga minu jaoks oli väga pikk eelnev kohtus käimise kogemus piisavalt väsitav ja hirmus, tunnen, et ei jaksa uuesti.. Meestest sõltuv ma pole , tol momendil ma pidasin mõistlikumaks säästa raha hotellide jne pealt kuna oli vaja vaid paar nädalat nö abi. Ja küsisin sõbralt. Praegu nii pikalt sellel teemal olen leelotanud kuna ma pole isegi oma mehele seda praegu rääkinud, vajasin aga tõesti tuge. ilmselt need, kes igat mõtet saavad oma mehega jagada naeravad, et ma siin perekoolis kurdan mitte mehele.. aga jah, kõik suhted pole ühtemoodi. Kes mõistab , see mõistab. Sain tõesti pildi selgemaks ja rahu oma hirmude virrvarri. Teadsin seda kõike, mis kirjutasite ja soovitasite ju ise ka aga kusagilt ikka see surumine mõjub ja võtab enesekindluse. Hakkasingi mõtlema sellele võimalusele aga mis siis kui..pigem tahtsingi vastust küsimusele, kas nii lihtne ongi kelleltki raha välja pressida ja mõni käibki politseis nii, et tegelikult midagi kadunud polegi aga süüdistab lampi viimast oma kodus käijat ja olijat.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

pigem tahtsingi vastust küsimusele, kas nii lihtne ongi kelleltki raha välja pressida

Ei ole. Ära muretse. Kui ta peaks politseisse pöörduma, siis on tema jutt nii totter, et seda ei võta mitte keegi tõsiselt. Sind ei ähvarda miski peale su enda eluviisi, tegele sellega ja tolle väljapressija peale ära enam mõtlegi.
Mõtle parem selle peale, kas su praegune elukaaslane ikka on eriline tugi, kui sa temaga midagi jagada ei saa. Või on pigem järjekordne ärakasutaja, kelle juurde sa kolisid, sest mujale polnud minna ja ta nii meeldis sulle.

+2
0
Please wait...

Postitas:
kitah

Sina, Kitah, poleks ilmselt ka mingi mehe juurde kolinud, kui peavarju vaja. Teemaalgataja aga kolis, andis jorsile lootust, ja see nüüd maksab kätte. Tõepoolest, hull mõte tal üldse, et ehk maksakski! Kellele tuleks selline mõte pähegi?

no vbl oleks kolinud. aga see ei oleks kindlasti mitte tähendanud, et ma oleks end lõõga andnud, ja veelgi vähem, et ma oleks tolereerinud nii napakaid süüdistusi. kui ta oleks minu juurde tulnud sellise jutuga, ma oleks ta esmalt välja naernud, sest see ongi niiiiii absurdne. 8 tonni – nagu keegi ütles, see on juba ju kotitäis, mitte mingi ümbrikuke. et keegi jätaks sellise koti kuskile vedelema … ja isegi kui ta ongi nii loll, et seda teeb, siis kehitaks ma õlgu ja ütleks, et ta ise unustas selle kuskile. kui ma pole võtnud, siis ma pole võtnud ja ma ise ju tean seda! mitte keegi ei saaks mind panna tunnistama, et ma võtsin, veel vähem eeldada selle välja maksmist. tõeliselt solvav oleks selline süüdistus ja nulliks pilgult ära sellise inimese head omadused – KUI tal neid üldse oli. ja ma saaksin tõeliselt, tõeliselt vihaseks, kui ta seda üritaks. siis ei loeks enam see, et ta mulle peavarju pakkus, kui ta tuleb ja täie teadmisega kavatseb mind sel kombel ruineerida.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vahet pole, keegi ju ikka tegeleb. Kui Korolev tahtis kägusid kohtusse kaevata, siis kõigepealt ikka ju politsei pidi nende aadresside väljaselgitamisega tegelema.
Ja ei ähvardanud teda (Korolevi) füüsiliselt keegi, lihtsalt alusetult laimati.
Nagu umbes siingi teemas, et vargaks tembeldatakse.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vahet pole, keegi ju ikka tegeleb. Kui Korolev tahtis kägusid kohtusse kaevata, siis kõigepealt ikka ju politsei pidi nende aadresside väljaselgitamisega tegelema.

See on ju hoopis teine asi. Võimalik, et teemaalgataja saabki näiteks laimu eest avalduse esitada(kuigi tegu pole avaliku laimuga, nagu Korolevi puhul). Või hoopis ahistamise eest, selles osas mul kogemus puudub. Aga mitte väljapressimise eest, kuna meie seadused ei käsitle seda väljapressimisena.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Misasja sa kardad? Sa ei pea ju kohtusse minema. Miks sa lased mingil psühhol end terroriseerida?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei tea kuidas Korolevil see 60000 euro nõue Postimehe vastu läheb? Hiljuti käis uudistest läbi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kuna meie seadused ei käsitle seda väljapressimisena.

Käsitlevad ju, loe Riigi Teatajat.

Väljapressimine on varavastane kuritegu, mille eesmärgiks on võõra vara, varalise õiguse või muu varalise kasu nõudmine isiku poolt, kellel puudub selleks seaduslik õigus.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei tea kuidas Korolevil see 60000 euro nõue Postimehe vastu läheb? Hiljuti käis uudistest läbi.

Ta alles hakkas ju ihkama seda 80000 eurot, eks järgmiseks aastaks samal ajal juba midagi selgub.
Meil need kohtud just nii kiirelt jahvatavadki.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ise politseisse pöörduda olen ka mõelnud. Aga siis jälle ta kaob pildilt paariks kuuks , ma mõtlen, et sai kupli all korda asjad, ei taha ka politsei vahet sõeluda ju tegelikult.Aga ei, ta ilmub äkki uuesti pildile,kirjutab et vot see ja see kuupäev lâheb tema politseisse, et mis saab. Inimesed, kes kohtus kaua käinud, teavad kui läbi see võtab, sellepärast ma üldse olen veel venitanud kõike ja isegi kaalunud leida raha. Aga jah, pean leidma endas selle enesekindluse ja jõu ja tegutsema nii nagu õige. Las siis uuritakse ja tegeletakse asjaga nii nagu ette nähtud. Polegi muud varianti kui lampi maksta v siis see. Elu sees ma ei oleks oodanud sellist lugu oma ellu sellise inimese poolt 🙁

Võin sulle kinnitada, et see juhtum ei jõuagi kohtusse. Politsei peaks tuvastama enne krim asja. Tsiviilkohtusse ei ole sind võimalik millegi alusel anda (laenuleping vms). Seega kohut ära karda.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen kogenud taolist asja, küll lühemat aega. Ka meesterahvas ja ähvardas politseiga, kohtuga, soovis rahalist hüvitist, et muidu. Mulle tuli see nagu välk selgest taevast. Tal olid tunnistajad, kes mind sel päeval seal nägid ja ma reaalselt olingi sel päeval seal ja käisin ringi. Kuid just sel päeval oli tema paljaks röövitud või varastatud.
Esimene vestlus meie vahel vist sai otsustavaks siis. Ta arvatavasti proovis, kas mind saab õnge võtta või mitte. Ma polnud selleks ette valmistanud ja olen paras pabistaja kah. Teatud asjades. Isiklikus elus eriti emotsionaalne ja ärrituv. Aga selles loos olin ma vastupidne hoopis. Ta kaks korda ähvardas mind. Ja sel esimesel korral ma olin täiesti rahulik ja ei ärritunud. Kui mulle kõike ette ladus ja et kui kokkuleppele ei saa, siis järgmine käik on kohtusse. Ma naersin ja ütlesin, et tee siis seda. Siis veel helistas korra ja ütles, et kohe tuleb mulle kutse ülekuulamisele ja siis vaatab, mis laulu ma laulan ja muud. Ma ütlesin, et tee seda, ma jään ootama ja lausa tahan seda, et olen väga uudsihimulik inimene. Siis ta jäi vakka.
Kui pole süüdi, siis pole ju.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tead, see on nii ajuvaba jutt sel mehel, et ära allu ta jutule. Oli omal hiljuti suht sarnane teema aga piltide, mitte rahaga.
Seega küsin, et ega meesterahva nimi ei ole T.R? Kuidagi nii sarnane nö “käekiri”.

Kui vajad abi või nõu, siis võin aidata politseisse pöördumisel, kui ise ehk kardad. Su tuttav lihtsalt terroriseerib sind 🙁

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Padjaklubist inspiratsiooni saanud?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ära oma peaga tegutse!

Mure on normaalne, mitte imelik.

Küsiksin politseist nõu, äkki saab sealt abi, kuidas on kõige õigem sellises olukorras käituda. Ise oma peaga ei oskagi reageerida ju, et mis õige tegevuskava oleks, kui tõesti südamel, ei taha käed rüpes istuda ja oodata.

Mingi juristide tasuta nõuande sait on ka…äkki sealt aidatakse, et mida teha ja mida mitte. Kui maksma hakkad, siis teed vbl. selle vea hoopis, et näitad, et aktsepteerid ja oled ametlikult ka süüdi, justnagu oleksidki võtnud… siis pead ka lõpuni tasuma.

Küsi nõu, ära oma peaga tegutsema ometi hakka. Iga loo puhul on oma tegevuskava…

Kui eksiga kohtus käisid, peaks sul kontakte olema…kellelt abi küsida, et mitte omale lollusi juurde tekitada ..

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu kohta on tehtud süüdistus relvavarguses. Vale süüdistus muidugi, ma polegi vist ühtegi päris relva elus näinud ( va. politsei vöövahel). Otsiti politsei poolt mu kodu läbi. Käisin politseis ütlusi andmas. Kõil oli rahulik, politsei oli sõbralik. Nad mainisid ära, et koos relvavarguse süüdistusega oli taherud esitada ka süüdistust miljoni euro varguses, aga seda süüdistust ei võtnud politsei vastu. Korra käisin ja rohkem ei pidanud minema. Igasuguseid opakaid on ikka.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tead, see on nii ajuvaba jutt sel mehel, et ära allu ta jutule. Oli omal hiljuti suht sarnane teema aga piltide, mitte rahaga.

Seega küsin, et ega meesterahva nimi ei ole T.R? Kuidagi nii sarnane nö “käekiri”.

Kui vajad abi või nõu, siis võin aidata politseisse pöördumisel, kui ise ehk kardad. Su tuttav lihtsalt terroriseerib sind 🙁

Ma pakuks mehe nimeks F? 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

8 tonni – nagu keegi ütles, see on juba ju kotitäis, mitte mingi ümbrikuke. et keegi jätaks sellise koti kuskile vedelema

Mhh? Täitsa vabalt võib olla 16 rahatähte ümbrikus. Ma varem nt kogusin 500-seid.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks ma olen loll jah selles suhtes, et kardan asja, mida pole teinud. Aga minu jaoks oli väga pikk eelnev kohtus käimise kogemus piisavalt väsitav ja hirmus, tunnen, et ei jaksa uuesti.. Meestest sõltuv ma pole , tol momendil ma pidasin mõistlikumaks säästa raha hotellide jne pealt kuna oli vaja vaid paar nädalat nö abi. Ja küsisin sõbralt. Praegu nii pikalt sellel teemal olen leelotanud kuna ma pole isegi oma mehele seda praegu rääkinud, vajasin aga tõesti tuge. ilmselt need, kes igat mõtet saavad oma mehega jagada naeravad, et ma siin perekoolis kurdan mitte mehele.. aga jah, kõik suhted pole ühtemoodi. Kes mõistab , see mõistab. Sain tõesti pildi selgemaks ja rahu oma hirmude virrvarri. Teadsin seda kõike, mis kirjutasite ja soovitasite ju ise ka aga kusagilt ikka see surumine mõjub ja võtab enesekindluse. Hakkasingi mõtlema sellele võimalusele aga mis siis kui..pigem tahtsingi vastust küsimusele, kas nii lihtne ongi kelleltki raha välja pressida ja mõni käibki politseis nii, et tegelikult midagi kadunud polegi aga süüdistab lampi viimast oma kodus käijat ja olijat.

Kui sa oma jutujärgi enam ei jaksa siis ole rumal ja maksa see raha kinni. Kui sa politseisse ei lähe siis mida sa siin nutad sel teemal? Maksa kinni ja läheb elu edasi. Palju postitusi aga seis ikka sama – teemaalgataja nutt ja hala aga ei ühtegi tegu, et see asi ära klaarida. On antud soovitusi politseisse minna aga selleasemel käib siin ikka heietamas. No kaua võib.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

On antud soovitusi politseisse minna aga selleasemel käib siin ikka heietamas. No kaua võib.

Ilmselt tal see oma “uus elukaaslane” on ta samuti juba pikale laine saatnud. Andis kolm korda nõu, et mine politseisse ja ära mingil juhul maksa, aga lõpuks tüdines, sest teemaalgataja jahus ikka edasi ja kedagi kuulda ei võta.
Nüüd tuli siia sama tegema.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida te tambite teda, las ta räägib oma murest.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tee politseile avaldus, et sind süüdistatakse varguses ja püütakse sellega sinult raha välja pressida.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No kaua me siin jahume abistamisest kui ta ei taha neist mitte ühtegi kuulda võtta. Kui ta isegi politseisse pole senini jõudnud siis näitab seda, et ta ei tahagi abi saada…..

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No kaua me siin jahume abistamisest kui ta ei taha neist mitte ühtegi kuulda võtta. Kui ta isegi politseisse pole senini jõudnud siis näitab seda, et ta ei tahagi abi saada…..

Tahtis küll, ta tahtis kinnitust, et tal pole vaja selle jobu pärast muretseda, ja selle ta sai. Ta ei pea tegema täpselt seda, mida sina ütled, ega siin pole kasvatusasutus.

+2
0
Please wait...

Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Palun nõuandeid, kuidas ja kas reageerida valesüüdistusele.